Şimdi Ara

ACILL SORU LUTFEN DESTEK CIKARMISINIZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
48
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ACILL SORU LUTFEN DESTEK CIKARMISINIZ
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    9 Mesaj
    Arkadaslar ben katar dan telefon aldirdim arkadasim getircek ancak bugun media markt ta telefonu incelerken bana turkiyeye sokunca android surumune guncelleme gelmez ve tr de garanti alamicaksim normalde avrupa icin 1 yil olan garantiden bos telefon gelcek dediler snapsragon olcakmis guncelleme getirmez diyolar 64 gb note 8 single sim aliyorum bi aciklarmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Binbaşı
    1011 Mesaj
    Bir samsung cihaz aldığınızda samsung marka hangi cihazların güncelleme alacağını firma (samsung) belirliyor. Herhangi bir internet sağlayıcı firma bunu belirlemiyor. Dolayısıyla cihazınız çakma değilse seri numarasına göre güncelleme alacaktır diye düşünüyorum. Garantisi Türkiye'de olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MOBIUS -- 16 Kasım 2017; 16:25:50 >
    |
    |
    “Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Yalnız; ilmin ve fennin, yaşadığımız her dakikadaki safhalarının tekamülünü idrak etmek ve terakkiyatını zamanla takip eylemek şarttır. Bin, iki bin, binlerce sene evvelki ilim ve fen lisanının çizdiği düsturları, şu kadar bin yıl sene evvel bugün aynen tatbike kalkışmak elbette ilim ve fennin içinde bulunmak değildir.”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
    22 Eylül 1924, Samsun.

Kaynak: Atatürk’ün Söylev ve Demeçleri. II. Cilt, Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü yayınları: 1., Türk Tarih Kurumu Basımevi, Ankara, 1959, sayfa: 194-195
  • Er
    9 Mesaj
    Yani ben exynos islemcili bir yurr disi urunu aldigimda orjinal bu arada vodafone dan aldirdim katardan android 9 bile olsa gunceller degilmi yani imei den katardan alinmis turkiyede guncelliyemez bunu olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Büyük ihtimalle günceller. Güncellememesi için bir sebep yok. Güncelleme sürümlerini Samsung kendisi yayınlıyor çünkü. Ülkelerinm marka temsilcileri veya servisleri yayınlamıyor. O nedenle güncellemesi lazım.
    |
    |
    tugra94 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    “Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Yalnız; ilmin ve fennin, yaşadığımız her dakikadaki safhalarının tekamülünü idrak etmek ve terakkiyatını zamanla takip eylemek şarttır. Bin, iki bin, binlerce sene evvelki ilim ve fen lisanının çizdiği düsturları, şu kadar bin yıl sene evvel bugün aynen tatbike kalkışmak elbette ilim ve fennin içinde bulunmak değildir.”

Gazi Mustafa Kemal Atatürk.
    22 Eylül 1924, Samsun.

Kaynak: Atatürk’ün Söylev ve Demeçleri. II. Cilt, Türk İnkılap Tarihi Enstitüsü yayınları: 1., Türk Tarih Kurumu Basımevi, Ankara, 1959, sayfa: 194-195
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
son dakika
Mobilya Takımları
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.