Şimdi Ara

Acill MAN ustası tavsiye tgx 18.400 yolda giderken stop ediyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi 2011 model man tgx 18400 çekicimiz yolda giderken devir saati 0 a düşüyor gaz kesiliyor stop ediyor. Servis pekbişey bulamadı beyinden olabilir diyor beyin değişimi 25 000 liraymış. Tavsiye edebileceğiniz iyi bir servis ya da usta var mı. Özellikle konya yı tavsiye ediyorlar ama orada kime gidecez bir sürü beyin ustası varmış

• Benim opel corsa benzinli aracımda böyle idi. Tamirciye götürdüm bilgisayara bağladı ve kelebekle hava filtresi arasında arıza gösteriyor dedi.

Kelebeği açtı güzelce içini temizledi. Hava filtresi yeni idi.

Ondan sonra hiçbir sorun kalmadı. Ücreti 30 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Net olmayan arıza larda 25 bin lira az para değil yanlış yapmayın ben ce aynı model başka bir arabanın beyni ni takın deneme amaçlı eğer duzelirse arayış içine girin yok aynısı olursa filtreler pompa borular vs yani araba depodan gelen borularda çok küçük delik olsa yapar seper filtresini ve diğer filtreler i tek tek iptal ederek arayış içinde olun en son çare beyin olsun onu da ikinci el hurda cilarda bulabilirsin daha ekonomik olur konya man olayında daha iyi kaliteli ustalar mevcut Allah yardım etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.