Şimdi Ara

ACİLL düşünceleriniz bu araç alınır mı??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-nissan-primera-1-6-tekna-67391401/detay/

ilandaki araca talip oldum fiyat 20 000 tl civarı sizce alınır mı bu araç arkadaşlar??

• hiç kimsenin fikri yok mu ya
  • 184.000 binde 2. el i az
  • Fiyatına göre güzel araç bence. Bir sorunu yoksa alınabilir
  • araç hakkında pek bilgim yok ama siyah renk araç tavsiye etmem. Bakımı zordur en ufak tozu bile üzerinde gösterir. Sürekli elinde fırçayla bezle dolaşmak zorunda kalırsın...
  • Kilometresi çok yüksek fiyatı pahalı ikinci eli zayıf bir araç...
  • kesinlikle alınmaz. satması zor toyotalara bakmanızı tavsiye ederım yada renaultlara.
  • foruma sorulup araba zor alırsınız, kimisi km der, kimisi piyasası yok der, kimisi 2. eli ölü der, kimisi dizel al der, kimisi de al yıllarca kullanırsın der (ki hepsi de kendine göre haklıdır, bence de km fazla). Siz aracın direksiyonuna oturduğunuzda ve tamircinize arabayı gösterdiğinizde aklınızda soru işareti kalmıyorsa alın arabayı
  • 2004 model böyle bir araç için güzel fiyat ancaaaaaak
    ekranda kocaman service required(arıza) yazıyor.Araç ölü gibi hor kullanıldığı çok belli
  • hocam şöyle söyliyim ben öğretmenim en az bi 5 yıl binmek istediğim bi araç almak istiyorum yani 2. elinin az olması çokta önemli diil ki biliyorum bu araçların 2. eli zayıf bnm sorduğum fiyat iyi mi ve km olarak sıkıntı çıkarır mı bu araçlar
  • Aracı beğendiysen, kontrol ettir, kazası belası yoksa içine siniyorsa al. Zırt pırt araç değiştiren biri değilsen ikinci elinin zayıf olması önemli değil, satacağın zaman bir haftada değil de bir ayda satarsın en fazla. Aynı paraya alacağın "tutulan" araçlar hem daha eski model hem alt sınıf ve daha eksik donanımlı araçlar olacaktır.
  • quote:

2004 model böyle bir araç için güzel fiyat ancaaaaaak
    ekranda kocaman service required(arıza) yazıyor.Araç ölü gibi hor kullanıldığı çok belli

evet hocam bende merak ettim o yazının ne anlama geldiğini bilmiyorum fotolardanda biraz hor kullanılmış gibi geldi ama bu araçlar hoşuma gidiyor sorunsuz diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: lifeanddead

Kilometresi çok yüksek fiyatı pahalı ikinci eli zayıf bir araç...

• aracın bakımları yapılmamış gibi duruyor
  • Halaoğlu Nissan Sunny almıştı yıllar önce. Hala biniyor. LPG'li. Taş gibi araba. İstanbul'da ikinci eli sıkıntılı olabilir ama satacağınız zaman Kartal otopazarına götürürseniz 1 günde satarsınız. Konya'nın galericileri oraya gelir. Oradan alırlar arabaları. Geneli de Toyota ve Nissan alır, götürür.
  • 21 bin liraya dolu focus, corolla, megan, civic dururken bu ortadan göstergeli araç mı kaldı alınacak.
  • .
  • Göstergenin ortada olmasından hoşlanmıyorsanız almazsınız. Ama Corolla Civic Megane Focus ile bu aracı aynı kefeye koymak doğru değil, en başta arada segment farkı var.
  • kardeş gösterge falan gayet ii bana göre isteyen hoşlanmaz ki bu araba bence senin söylediklerinden dah konforlu linkteki araç biraz hor gibi duruyor işte kararsız kaldım bide 98 000 de 2004 ghia buldum fiyat 21 000 az bi pazarlık var diyor onun için ne düşünürsünüz
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.