Şimdi Ara

Acill!! 30000tl Araç Önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bir süredir para biriktiriyorum,kendime araba almak istiyorum.Bütcem 30bin tl civari,üstüne cok cıkmak istemiyorum.Arabalar hakkında pek bilgim yok.

1.Aracı otomatik vites istiyorum.

2.Yılda en fazla 5000-6000km yaparım.Benzinlimi-dizel mi almalıyım kafam karısık.

3.Hatchback araba istiyorum,kafamda golf,polo,astra,corsa,fiesta,focus gibi arabalar var.Birde internette yeni seat ibizayi gordum hosuma gitti.

Lütfen bi yardım edin,pek bilgim yok arabalar konusunda,bu sartlar altında siz olsanız ne alırdınız? 0 arac almak mı 2. el mi mantıklı olur?

Yardım ve goruslerınız için simdiden tesekkuru bir bor bilirim.

• Yılda 5 altı bin yapıyosan bence dizele hiç girme.
    30 000 de güzel bi rakam. Bence sıfır al. İkinci ele bulaşma.
    Bende ibiza var 1.4 85 hp. Memnunum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehil55

Yılda 5 altı bin yapıyosan bence dizele hiç girme.
    30 000 de güzel bi rakam. Bence sıfır al. İkinci ele bulaşma.
    Bende ibiza var 1.4 85 hp. Memnunum.

30 bine bu söylediğin araçların boşunu alabilirsin sadece. ve düz vites. ibiza, corsa, polo, i20, punto, bu araçların boşları 28-30 arası sıfır alabilirsin. dersen ki otomatik olsun, güvenliği olsun, donanımı olsun ozaman polonun fiyatı uçuyor. ibiza, corsa, punto gibi araçları da 38-40 civarı alabilirsin.

ben de ibiza 1.2 dsg bakıyorum style olanı 37.500 tl
  • ibizanın style paketini alabilir.

1.4lt 85 hp > Style 32.800 liste fiyatı.
    Çok ta boş bi araç değil.
    Sıfır sıfırdır...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemilova

Böyle alalım paşa seni:
    http://www.sahibinden.com/mitsubishi-lancer
  • Bugun gittim corsa ve aura ya baktım,fena değildi.34bin e otomatik full donanım aura var.Araba baya güzel geldi.Ama bilmiyorum sonradan pişman olmaktan korkuyorum.Yarında ibizaya bakıcam.Doğus otoda 24ay sıfır faiz yazıyordu,kafama yattı aslında.Aracı begenirsem ibiza alasım var.Ama 1.2 motor var,gider dimi araba :))
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.