Şimdi Ara

Acilen Yardıma ihtiyacım var arkadaşlar sistem açılmıyor!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Win XP SP2 kullanıyorum ama dunden beri sistemi açamıyorum bazen power düğmesine basar basmaz işlemci fanları çalışıyor ama sistem açılmıyor bazen ise bilgisayarı açtığımda monitör açılıyor windows yuklenmeye başlıyor tam hoşgeldiniz yazısı gelmeden yine monitör kapanıyor. bir de boyle yaptıgında kesinlikle bilgisayarı güç düğmesine uzun basarak kapatamiyorum fişini çekmek gerekiyor reset üğmesi de çalışmıyor boyle yaptıgında. sorun ramlerden veya harddisk den dolayı kaynaklanmıyor denedim baska bir sorundan kaynaklaniyor.

• Bu sorun neden sonra olmaya başladı?bir değişiklik oldu mu bilgisyarda?sadece bir deneme olacak ama güvenli kipte denesene f8 le çalıştır bilgisayarı
  • abi onu da denedim guvenli kipte de ayni sorunu yapiyor
  • bilgisayarın tam özellikleini yazarmısın remin markasından guckaynagının kac w lık olduguna kadar
  • Her ne kadar yazılımsal olabileceği gibi donanımsal da olabilir. O yüzden arkadaş ta söylemiş, öncelikle sistemini görelim
  • PIII 800 MHz Nvidia Riva TNT 2 32 MB Grafik kartı 2x64 MB + 1x128MB RAM Bunlardan sadece 64 MB olanların markasını biliyorum o da samsung. 20 GB IDE Harddisk, Tam emin degilim ama 250W güç kaynağı Bilgisayarın markası BEKO. bide kışın boyle hatalar verdi ama sürekli değildi ara sıra yapardı yeniden baslattığımda duzelirdi sonraları yapmaz olmustu bu son oldugunda sistemi hic acamadım.
  • Sistem sonuçta eski bir sistem PSU performans kaybetmiş olabilir.
    Başka PSU denemeni tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.