Şimdi Ara

Arkadaşımla 300'le giderken yoldan savrulduk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Liseli arkadaşlarla yine okul çıkışı bizim oradaki cafede buluşacaktık kızlı erkekli. Öğleden sonra saat iki buçuk gibi babamın yamaha markalı büyük motoruna binip yola çıktım. Cafenin oraya ulaştığımda kafamdaki kasktan dolayı arkadaşlar tanıyamadı beni çünkü motorla ilk defa gidiyordum bu sefer. Hemen motordan inip kaskımı çıkardım. Dağınık saçlarımın arasına parmaklarımı sokup arkaya doğru sıyırdım, arkadaşlar hemen fark etti beni. Aralarından hoşlanıp da açılamadığım kız, ayağa kalkıp yanıma geldi tam ben de ayaktaydım daha. "Neden geldin?" dedim ama duymamış olacak ki bana "Bu motor senin mi çok güzelmiş?" dedi. Benim, deyince kız dayanamayıp beni gezdirsene biraz dedi ve ben de o anki ruh halimle tamam dedim. (Çok yorgundum ama çaktırmadım kıza napayım) Motoru bayağı bi süzdü binmeden önce ben de dedim hayatında ilk defa bir motor görüyor herhalde ama içimden Kız hemen arkama geçmek istedi usulca ama bu arada tabi bir kask gerekiyordu filede duran ablamın pembe kaskı vardı onu verdim. Kaskı kafasına amatörce geçirip pedala basıp arkama geçiverdi.

Ben o anda kızın bir şey demesini, bir hareket yapmasını bekliyorum ve motoru çalıştırmıyorum bilerek. Kız kendini toplayıp sıkıca belime sarılıp "E hadi gitmiyor muyuz?" dedi. Kızın belime ellerini sarması çok garibime gitmişti bundan vazgeç dedim ve kızın parmaklarını deponun yanındaki tutunacak yerlere koydum. 2-3 tur atıp geri dönecektik sözde ama 150 ile gittiğimizi hatırlıyorum bir ara. Kız arkadan kaskının camını kaldırıp "Bu kadar mı gidiyor bu en fazla?" dedi ve beni sinirlendirdi. O an gözüm dönmüş olacak ki birden debriyaja abanıp vites attım ve gazı sonuna kadar kökledim. Kız birden kaskını çıkartıp yola fırlattı ve motorun hakimiyetini ele geçirdi selbaniye dönüşüp. Kendimi birden arka koltukta otururken buldum. Selbani 300'le giderken motorun hakimiyetini kaybedip selbaniler diyarına uçurdu bizi. Şu anda bulunduğum yerde geçit gibi bir yer görmekteyim. Üstünde "Selbani Cafe'ye Hoşgeldiniz" yazıyor. Beyler o mekana daha önce giden var mı? İçkili bir mekansa giremem tövbeliyim de. Konum bilgilerini az sonra gönderiyorum ben bulamadım internette pek bir şey. Daha önceden oraya gideniniz olduysa bana ulaşsın lütfen acilen bekliyorum. Daha cafede arkadaşlar bekliyor onlara da bir şey demedim. Offffff.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vortex- -- 22 Temmuz 2017; 10:50:11 >

• okumayın selbani
  • Okumayın selbaniye dönüşen serdar ortaç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Taklitçi karşıtı -- 22 Temmuz 2017; 1:27:18 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaa bütün sırrı bozdun ama...
  • Kız elini beline atmış,bizim eleman da depoyu göstermiş
    Senaryon pek başarılı olmasa da tekniğin fena değil.
    Kondisyona çalış biraz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen şu kıza sürekli saçma saçma mesajlar atıp kız pas vermeyince triplere giren eleman değil misin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • selbani cafe
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.