Şimdi Ara

ACIL YARDIM LÜTFEN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
74
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar benim bir problemim var , Arkadaşlar ben sene başında (12.Sınıf) temel liseye kayıt yaptırdım. Fakat Ocak ayından beri hiç memnun değilim yönetimden ve hocalardan artık gerçekten bezdim bugün eski okuluma geri dönüş yapmak için (iyi bir Anadolu lisesindeydim 11de ) dilekçe falan yazdırdım. eski hocalarımla cidden eski arkadaşlarım çok verimli ders yapmışlar hepsi neredeyse ygs de çok iyi yapacak ben de onların bir tık altında kaldım sanırım. Benim 6 ayımı çalan bu okuldan ayrılıp eski okuluma dönüp Lys de telafi etmek istiyorum( LYS fen olarak konuların çoğunu hallettim fakat matta türev integral trigo kaldı ) . Bugün eski okuluma gittiğimde ise oradaki müdür "geçmene onay vereceğiz fakat alttan sorumlu derslerin kalır dedi beden Almanca vs gibi bunları da sorumlulukta vermen gerekir mezun olamazsın sınıfta kalırsın dedi tek dersin olsa verebilirdin ama 5 saatlik açığın var olmaz dedi. Arkadaşlar artık bıktım bu temel liseden keşke geçmeseydim eğer devlete geri dönüş yaparsam bu sorumlu dersleri verme imkanım hiç yok mu bıktım artık yardım edin :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.