Şimdi Ara

Acil Yardım Bu Telefonu Almalı Mıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sanalpazar.com'da alışveriş yapmak istiyorum fakat hayatımda ilk defa bu tip bir siteden alışveriş yapacağım. Bu ürünü almam sizce mantıklı olur mu? Dolandırılmak gibi bir ihtimalim var mı? telefon iyi veya kötü diye yorumlar istemiyorum sadece güvenilir mi? Eğer buradan alışveriş yaparsam dolandırılma gibi bir ihtimalim var mı?? Şimden yorum yapanlara teşekkürler

Link:
    http://www.sanalpazar.com/Samsung-Galaxy-S

Edit:2 gün içinde karar vermem gerekiyor lütfen fikri olanlar boş geçmesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THESTER -- 29 Ağustos 2012; 22:09:39 >

• Bu arada satıcıya mesaj attım ve bana bu telefonun kutusunun orijinal olmadığını söyledi. Fakat gerisi orijinalmiş. Acaba 2. el ürünü bana satıyor olabilir mi??
  • 600 TL ye galaxy s uygun geliyorsa alabilirsin dostum.Sonuçta geri iade imkanında var,site vasıtasıyla.Satıcı 8 satışında %100 olumlu puan almış ve hep telefon satmıış.Bende buradan alışveriş yapmış biri olarak,almayı düşünürdüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zantanriyar

600 TL ye galaxy s uygun geliyorsa alabilirsin dostum.Sonuçta geri iade imkanında var,site vasıtasıyla.Satıcı 8 satışında %100 olumlu puan almış ve hep telefon satmıış.Bende buradan alışveriş yapmış biri olarak,almayı düşünürdüm.

600 TL Galaxy S için uygun değil mi? Aynı fiyata daha iyisi var mı bildiğiniz??
  • Güncell
  • riske değmez ya tamir görmüş cihazdır yada temizlenmiş 2. eldir. git adam gibi kutusunda sıfır bsy al grey market bile alsan daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wonky

riske değmez ya tamir görmüş cihazdır yada temizlenmiş 2. eldir. git adam gibi kutusunda sıfır bsy al grey market bile alsan daha iyidir.

Telefonu sipariş ettim gelecek zaten beğenmezsem 1 hafta içinde iade hakkım var. Gidip bi telefoncuda kontrol ettireceğim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.