Şimdi Ara

Acil yardım blackberry kapandı açılmıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
14.085
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamınaleykum forum Dh üyeleri blackberry curve 8520 kendi kendine kapandı açılmıyor şoktayim su anda Avea'dan aldım nasıl böle olur yardımlarınızı bekliyorum Allah razı olsun teşekkürler

• Güvenli modda açmayı deneyin.

Bataryayı çıkartın telefonun GERİ tuşuna basılı tutarak bataryayı takın ve telefon açılana kadar eliniz geri tuşunda olsun. Güvenli modda açılmaz ise,durum bi ihtimal vahim olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: H. Upmann

Güvenli modda açmayı deneyin.

Bataryayı çıkartın telefonun GERİ tuşuna basılı tutarak bataryayı takın ve telefon açılana kadar eliniz geri tuşunda olsun. Güvenli modda açılmaz ise,durum bi ihtimal vahim olabilir

Evet bu yontemle acılır telefona tema yukledıgınızde genelder blackberrylerde bu sorun oluyo
  • Tmm Sorum Halloldu Allah Razı olsun
  • açılma sürecindeki imleç bir seviyeden sonra dolmayı bırakıp donuyor ne yapmalıym yardım ederseniz sevinirim teşekkürler
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    verdiğiniz bilgi çok yardımcı oldu

teşekkür ederim
  • 2 yıllık konu hortladı & eski bb 8520 curve'm aklıma geldi hüzünlendim
  • aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    ne popülerdi değil mi
  • aynen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • EuroAsia E kullanıcısına yanıt
    selam benim telefonda blackberry curve 9220 telefon bundan birkaç ay önce kapandı kendi kendine cebimde bazı tamircilere götürdüm yapamadı birine götürdüm bana yazılımı yok dedi garantiye yolla dedi üstünde durmadım 2 ay geçti bugün bir tamirciye yine götürdüm bana şarj almıyor dedi güvenemedim araştırdım böyle sorunlar varmış bu dediğiniz taktiği yaptımda olmadı yapamadım başka çözüm var mı yardım edebilir misiniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.