Şimdi Ara

Acil yardım bilgisayar konusu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bilgisayardan anlayan var mı benim için çok önemli laptop kullsnıcısıyım hdd nin %5 canı kaldı bilgisayar acılıp eror hatası verıyor yedekleme nasıl yapabilirim rahmetlinin fotoğrafları falan vardı canımı sıktı bu durum

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Hdd çalışıyorsa başka bilgisaya bağlamayı dene oradan yedekleri almaya çalış başka türlü çok zor eğer çok önemli ise internet de profosyonel veri kurtarma yapan yerler var onlarda ama ücret olarak pahalıdır

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DD61D2951 -- 3 Temmuz 2021; 19:28:50 >
  • aLastis kullanıcısına yanıt
    hocam suan hdd taktım 5dk kadar acık kalıp kapanıyor bu süre zarfında yedekleme yapmaya çalısıyorum birkaç dk bilgisayar anca kendine geliyor bu süreyi uzatmanın yolu varmıdır sizce 10dk kadar olabilir mi

• Masa üstü pcye 2 ci hdd olarak bağlamayı dene eğer orada da kitliyorsa pcyi işin zor

• aLastis kullanıcısına yanıt
    Hocam denedim açılmadı yurtdısına gönderim vs olur mu acaba

• Okadar detaylı bilmiyorum ama internetden profosyonel veri kurtarma yerlerini ara sor fiyat al uygun gelirse içindeki bilgileri kurtarmayı denersin

• bence hiç uğraşma daha da bozma ihtimalin var götür bi tamirciye adam alır içindekileri muhtemelen de yenisini alırsın hddnin.

• Sdd aldım tamirci kurtaramadı ben daha teknik bakacak birisini arıyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.