Şimdi Ara

ACİL YARDIM!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • yeni bir hard disk aldım ve üzerine xp kurdum. fakat önceki windowsumda bazı dosyalarımı windowsun özelliğiyle şifrelemiştim. ve gizli yapmıştım. bunlara şuan ulaşamıyorum. nolur yardım edin. önceki windows da kendi kendine bozuldu açılırken mavi ekran çıkıyor. rica ediyorum. teşekkürler

• o dosyalar yesil olarak mi gozukuyor? eger oyleyse geri getirme sansin %10. ayrica mavi ekrandaki hata kodunu byraya yazmalisin cozum icin
  • evet yeşil. bir de doc settings klasöründe kendi kullanıcıma erişilemez diyor. hata kodunu bir daha bakıp yazıyorum hemen
  • tabi bu söylediğim eski hdd deki windows da ve kullanıcı klasörümü kastediyorum
  • hata koduna gerek yok.
    Klasoru sag tikla - ozellikler - Guvenlik sekmesi - Gelismis - Sahibi sekmesi - Listede, kullanici adini
    tikla. Sahibi degistir onay kutusunu isaretle. Tamam'i tikla. Evet tikla. Klasor icin istedigin izinleri
    bastan uygula.
  • güvenlik sekmesi yok ki öncekinde vardı ordan yapmıştım ama bunda yok yeni yükledim ya windowsu
  • klasor secenekleridnen - gorunume gel - basit dosya paylasimii devre disi birak
  • şimdi güvenli mod a geçtim orda administrator ın altından erişilemezi kaldırmayı başardım fakat yeşilleri bi türlü kaldıramadım onları okuyamıyorum derdim o
  • ya nolur biri yardım etsin çok önemli
  • bütün izinleri ayarladım sahipliğini de kendime yaptım ama yeşiller bi türlü normale dönmüyor sahipliğini de aldım lütfen biri yardım etsin neden kurtarma ihtimali %10 ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.