Şimdi Ara

acil yardım:((

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR UZUN SUREDIR NOKIA KULLANICISIYIM DEGISIKLIK OLSUN DIYE D900 ALSIM GERCEKTEN GUZEL TELEFON AMA BELLEK KARTIYLA İLGİLİ SORUNUM VAR
    DOSYALAR MENUSUNDEN BELLEK KARTINA GİRMEK İSTEDIGIMDE İZİN VERILEMIYOR DIYOR YENI BISE ALINCA BOYLE SORUN CIKINCA MORALIM BOZULUYO YARDIM EDERSENIZ SEWINIRIM BIDE UYGULAMALAR KISMI TURKCE DEGIL NEDEN ACABA TURKCE NASIL YAPARIM CEWAPLARINIZ İÇİN SIMDIDEN TESEKKURLER

• ürünü nerden aldın ne garantisi altında...
  • valla birader kolay gelsin işin zor

allah beni samsungun eline düşürmesin
  • @meric22,

Samsung'un eline düşmek istemiyorsan bu forumda ne işin var doğrusu anlayamadım??

@zafermsn,

Cihazı nerden aldın? Garantisi var mı? Bellek kartının markası nedir, sonradan mı aldın cihazla mı verdiler? Daha detaylı bilgi verirsen yardımcı olabiliriz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: iasonion

@meric22,

Samsung'un eline düşmek istemiyorsan bu forumda ne işin var doğrusu anlayamadım??

sanırım senin gibilere dağdan gelmiş bağdakini kovuyor deniyor.... daha fazlasını istesende söylemem azcıkta kafanı kullan....
  • HAFIZA KARTINI TELLE VERDILER KİNGSTON 1GB GARANTISIDE BETA DİJİTAL DIY BI FIRMA
  • kardeş emanet bi kart bul dene çalışıyormu kart yada kartı başka makinede dene.. öncelikle kart mı bozuk telefonmu onu tespit et. buyuk ihtimal kart bozuk. birde bilmiyorum karta format atılıyorsa format at.

bu arada her marka telefon kullandım hepsini kırmayı başardım samsungu kıramadım. kırılmaz bardak modası vardı hayvan samsung kırılmaz telefon yapmış çok ama çok sağlam telefonları. yenileri bilemicem. D410 du benimki.
  • @meric22 senin daha güzel işlerin olabilir öteki topiclerde..

Samsung kalite standartları olarak iyi bir telefon.. Bir iki hafıza kartı sorunu olmasına rağmen.. @voltran2007'nin dediği gibi ilk öncelikle Hafıza Kart'ın mı yoksa Telefon'un mu bozuk onu bir denemelisin.. Büyük bir ihtimal bende hafıza kartı diyorum..
    Geçmiş olsun..
  • quote:

Orjinalden alıntı: zafermsn

HAFIZA KARTINI TELLE VERDILER KİNGSTON 1GB GARANTISIDE BETA DİJİTAL DIY BI FIRMA

arkadaşım senin telin kesin hafıza kartı bazuk kingstonların çok sahtesi var sen markası değişik bir kart al kingston alma öneri scandisk olur değiştirirsen sorunun çözülür senin telde sorun yok kingstonlarda sorun var
  • quote:

Orjinalden alıntı: voltran2007

kardeş emanet bi kart bul dene çalışıyormu kart yada kartı başka makinede dene.. öncelikle kart mı bozuk telefonmu onu tespit et. buyuk ihtimal kart bozuk. birde bilmiyorum karta format atılıyorsa format at.

bu arada her marka telefon kullandım hepsini kırmayı başardım samsungu kıramadım. kırılmaz bardak modası vardı hayvan samsung kırılmaz telefon yapmış çok ama çok sağlam telefonları. yenileri bilemicem. D410 du benimki.

belki 1gb i kaldirmiyodur.
    bu konuda bilgisi olan varmi?
  • 1 GB hafıza kartını kaldırabiliyor. Benim kartım 1 GB ve bir problemle karşılaşmadım.
  • Sorun Telefondadır Servise Götürmekte Fayda Var .
  • quote:

Orjinalden alıntı: farukkk

quote:

Orjinalden alıntı: zafermsn

HAFIZA KARTINI TELLE VERDILER KİNGSTON 1GB GARANTISIDE BETA DİJİTAL DIY BI FIRMA

arkadaşım senin telin kesin hafıza kartı bazuk kingstonların çok sahtesi var sen markası değişik bir kart al kingston alma öneri scandisk olur değiştirirsen sorunun çözülür senin telde sorun yok kingstonlarda sorun var

ARKADAŞIM KESİN CVBINI YAZDIM ADAMLAR 1 GBYT KALDIRMIYODUR DİYEN BİLE VAR KESİN CEVAP YUKARIDA YAZDIĞIMDIR BU ŞEKİLDE KULLANICI KAFASINIDA KARIŞTIRIYORSUNUZ

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.