Şimdi Ara

Acil yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
110
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Çok acil yardım hp bir laptop kullanıyorum ve laptopum internete bağlı gözüküyor lakin hiç bir site açamıyorum guncelleme yapamıyorum ama bağlı internet erişimi var cmd denedim fakat olmadı devre dışı birakıldı lütfen yardımcı olurmusunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• hiç veri akışımı yok yoksa sadece tarayıcı kullandığında siteleri mi açmıyor mesela torrentte veri akışı var mı veya spotfyedan birşey dinleyebiliyormusun ?
    eğer sadece tarayıcı sorunu varsa windowsun kendi firewallu veya kullandığın başka bir firewall tarayıcının nete çıkışına izin vermiyor olabilir
    başka cihazlar wifi ile baglanabiliyormu nete (whatsuptan mesaj atabiliyormusun mesela) ?
    laptop wifi ile baglanıyorsa bir de ethernetle bagla modemi cihaza

Açıkçası çok fazla şey etkileyebileceği için net birşey söylemek zor bunları denedikten sonra yazarsan nerde sorun olduğunu teşhis etmek kolaylaşır
  • Başka cihazlar baglanbiliyo kendi telefonumdan baglanabiliyorum hiç bir şekilde bi şey indiremiyorum torrentte felan indiremiyorum veri akışı gozukuyu ama işte hiç bi şekilde giremiyorum indiremiyorum firewall ile ilgili baktım ama hiç bi şey gozukmuyo kendi telefonumdan bağlanıp rahatca kullananıyorum interneti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki sorunun proxy sunucusundan olabilir. Bir dene istersen.

Konu:
    http://ezertas.com/konu30796-google-chrome-proxy-sunucusu-baglanamiyor-hatasi-cozumu.html
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.