Şimdi Ara

Acil TYT MAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
7
Favori
1.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• ben baya beğendim bazı soruları tam tyt lik. 345 den daha çok hoşuma gitti benim.

yalnız matbaa işçiliği leş. kitap dağılacak gibi duruyor bi arkadaşım da bu dertten muzdarip.
  • almanyalidoktor kullanıcısına yanıt
    Ayt si icin ne dersiniz kaf ile de çalışıyorum

• Scath S kullanıcısına yanıt
    ayt yi geçen yıl azıcık çözdüydüm. geçen yılki sorularla -örneğin polinom- alakası yoktu. ama zaten ayt deki o kaliteyi ösymden başka kimse yakalamaz diye düşünüyorum.
    345 i çözüyorum karekök - acil düşünüyordum sonrası için ama kaf kareköke çok benziyor diye vazgeçtim acil de çok zorlar mı diye bilemedim siz ne önerirsiniz

kaf varken karekök alma bence de 345 acil ideal gibi. gerisi dua desem çok mu kaderci olurum?
    Yok aslında ama benim içim pek rahat etmediği için 3 sb ye çıkarmayı düşünüyodum da yetiştiremem böyle olursa

geçen yıl bi arkadaşımla beraber 345 + birey b bitirdik ben 35d2y yaptım arkadaşım 37d3y yaptı. diğer sınıf arkadaşım 345 acil karekök + apotemi tüm fasikülleri bitirdi. 28 net yapmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almanyalidoktor -- 19 Eylül 2019; 22:48:10 >
  • Baski kalitesi rezalet kitap dagildi. Ama guzel sorulari var cozebilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Birey b nasıl bir kitap hocam

• Ben de aynı şekilde acil alıp almamakta kararsızım. Karekök tyt çözdüm. Birey b çözüyorum sonrasında tyt kitabı çözmeyip denemelere mi asılsam yoksa bir kitap daha çözmeli miyim ve bu acil mi olmalı!?!

• thesmileofdawn kullanıcısına yanıt
    AYT si?

çözüm 3d hakkında ne derdiniz hocam?

• phosphorus kullanıcısına yanıt
    345 tyt den kesınlıkle daha zor bi kaynak
  • güzel kitap kolaylaştırmışlar geçen seneye göre ama yine de seviyesi iyi olmayanın moralini bozar.

bazı soruları çok güzel ve zekice bazıları ise zaman kaybı ve işlem hamallığından öte değil. bu kitabı kötü yapmıyor tabii. ha bi de gerçekten hala bazı sorularda anlam düşüklüğü hissediyorum. çok denk gelmedim 4-5 tane hem anlatım bozukluğu vardı hem de soruların ne anlattığıını muhtemelen ne yazan ne çözen biliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0786DE130 -- 20 Eylül 2019; 12:11:51 >
    Hocam o arkadaşın yalan söylemiş olma ihtimali var mı o kadar çalışmaya 28 hiç normal gelmedi ben çok çok daha az çalışarak 24 yaptım siz 35-37 yapmışsınız denemeleri de böyle miydi yoksa sınavda mı batırmış acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2BA6261ED

Hocam o arkadaşın yalan söylemiş olma ihtimali var mı o kadar çalışmaya 28 hiç normal gelmedi ben çok çok daha az çalışarak 24 yaptım siz 35-37 yapmışsınız denemeleri de böyle miydi yoksa sınavda mı batırmış acaba
    tyt sadece çalışma işi değil hocam bunu atlama.
  • Up

• quote:

Orijinalden alıntı: almanyalidoktor

ben baya beğendim bazı soruları tam tyt lik. 345 den daha çok hoşuma gitti benim.

yalnız matbaa işçiliği leş. kitap dağılacak gibi duruyor bi arkadaşım da bu dertten muzdarip.
    Benimkinin ilk 30 sayfası dağıldı bile

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.