Şimdi Ara

Acil Tavsiye : LG 42LV4500 mü? yoksa Panasonic TX-P42GW30E mi?!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
4.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlat 13 yıllık emektar TV miz rahmetli oldu.Acilen telefon almamız gerek.Araştırmalarım sonucu Max 1700 tl ye kadar bu iki tv yi buldum.Uzman arkadaşlar ve sevgili kullanıcılar yardımlarınızı bekliyorum!!!

• 2D Full HD ve SD yayınlar için GW30 o fiyat düzeyinde alabileceğin en iyi TV lerden birisi, hatta en iyisi diyebilirim.
    Bu arada gerçekten acil sanırım, "telefon" yazmışsın
  • Bende bugün mediamarkt'a gittim, led tv'leri incelemek için gittim fakat Panasonic TX-P42GW30E yi gördüm ve hayran kaldım diğerlerinin yanında. Çok gerçekçi, çok güzel bir televizyon, 3D düşünülmüyorsa kesinlikle alınması gereken bir ürün. Zaten 1 3D izliyorsanız, 10 2D izleyeceksiniz. 1 kere izlemede de en fazla 2 saat, sonrası yalan izlenemiyor. Hiç bir eksik özelliğini görmedim, gören varsa söylesin. Ayrıca dahili uydu alıcısı da mevcut opsiyonel. Ben de almayı düşünüyorum.. Bu arada ürün 1799TL..
  • Ayrıca buradada size danışmak isterim, millet plazmalardan kaçıyor fakat ben öyle düşünmüyorum. Eksik yan olarak enerji harcaması, kalınlık olarak biliyorum fakat bu televizyonun ne kalınlığı var, aynı ledlerdeki gibi, ne de enerji harcaması ki görevli bana led'ten daha az enerji yediğini söyledi. Ayrıca led'lerde gerçek renk kalitesine ulaşamıyorsunuz dinamik, fakat neo plazmalarda statik gerçek renk görüntüsü sağlıyor.. hala neden ledler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turko_theHero -- 10 Aralık 2011; 16:06:43 >
  • Bende 4 ay araştırıp en sonunda fiyat performans olarak 46GW30E Panasonic Plazma aldım iyikide almışım.Benden sonra bazı arkadaşlar LED Tv aldılar ama görüntü kalitesinde temiz ve gerçekçi görüntüde yanına bile yaklaşamadı Led ler Plazmanın(Sony HX800 ve HX900 serileri ve Samsung D8000 serisi hariç) Zaten bu televizyonlarıda eleme sebebim fiyatları olmuştu. Tek pişmanlığım şu buradaki arkadaşlar 50' inç olanını almamaı söylemişlerdi ben çok büyük olur diye 46 inç olanını almıştım.Şimdi göz alışınca hakkaten küçük geliyor. Birde internete bağlanabilmesi facebook-youtube gibi kendinden dahili uydu alıcısı olması (DWB-S2) büyük rahatlık.Ben D-Smart modüllü abonesiyim ortada ne hd kutu var nede 2-3 kumanda tek kumandayla işi bitirebilmek harika. Kalınlık olayı bazı süper ince led tv ler dışındaki led tv lerle aynı kalınlıkta Panasonic Plazmalar. Sonuçta Japon malı elektroniğin babası bu adamlar. Ne alıcaksanız alın ama Japon olsun (Sony-Panasonic-Toshiba-Pionner(bir ümit bekliyoruz belki tekrar üretime geçerler diye:))

• quote:

Orijinalden alıntı: NaviNeytiri

Bende 4 ay araştırıp en sonunda fiyat performans olarak 46GW30E Panasonic Plazma aldım iyikide almışım.Benden sonra bazı arkadaşlar LED Tv aldılar ama görüntü kalitesinde temiz ve gerçekçi görüntüde yanına bile yaklaşamadı Led ler Plazmanın(Sony HX800 ve HX900 serileri ve Samsung D8000 serisi hariç) Zaten bu televizyonlarıda eleme sebebim fiyatları olmuştu. Tek pişmanlığım şu buradaki arkadaşlar 50' inç olanını almamaı söylemişlerdi ben çok büyük olur diye 46 inç olanını almıştım.Şimdi göz alışınca hakkaten küçük geliyor. Birde internete bağlanabilmesi facebook-youtube gibi kendinden dahili uydu alıcısı olması (DWB-S2) büyük rahatlık.Ben D-Smart modüllü abonesiyim ortada ne hd kutu var nede 2-3 kumanda tek kumandayla işi bitirebilmek harika. Kalınlık olayı bazı süper ince led tv ler dışındaki led tv lerle aynı kalınlıkta Panasonic Plazmalar. Sonuçta Japon malı elektroniğin babası bu adamlar. Ne alıcaksanız alın ama Japon olsun (Sony-Panasonic-Toshiba-Pionner(bir ümit bekliyoruz belki tekrar üretime geçerler diye:))

Ekran boyutu büyüdükçe görüntü kalitesi düşer diye biliyorum, yanlış biliyorsam düzeltin. Bence 42-46 inch iyidir.

• quote:

Orijinalden alıntı: turko_theHero

quote:

Bende 4 ay araştırıp en sonunda fiyat performans olarak 46GW30E Panasonic Plazma aldım iyikide almışım.Benden sonra bazı arkadaşlar LED Tv aldılar ama görüntü kalitesinde temiz ve gerçekçi görüntüde yanına bile yaklaşamadı Led ler Plazmanın(Sony HX800 ve HX900 serileri ve Samsung D8000 serisi hariç) Zaten bu televizyonlarıda eleme sebebim fiyatları olmuştu. Tek pişmanlığım şu buradaki arkadaşlar 50' inç olanını almamaı söylemişlerdi ben çok büyük olur diye 46 inç olanını almıştım.Şimdi göz alışınca hakkaten küçük geliyor. Birde internete bağlanabilmesi facebook-youtube gibi kendinden dahili uydu alıcısı olması (DWB-S2) büyük rahatlık.Ben D-Smart modüllü abonesiyim ortada ne hd kutu var nede 2-3 kumanda tek kumandayla işi bitirebilmek harika. Kalınlık olayı bazı süper ince led tv ler dışındaki led tv lerle aynı kalınlıkta Panasonic Plazmalar. Sonuçta Japon malı elektroniğin babası bu adamlar. Ne alıcaksanız alın ama Japon olsun (Sony-Panasonic-Toshiba-Pionner(bir ümit bekliyoruz belki tekrar üretime geçerler diye:))

Ekran boyutu büyüdükçe görüntü kalitesi düşer diye biliyorum, yanlış biliyorsam düzeltin. Bence 42-46 inch iyidir.

Görüntü kalitesi düşmesinden çok izlenmesi gereken mesafe artar ekran boyutu büyüdükçe.Ama bu söylediğim HD yayınlar için tabili yayın eğer SD ise tabiki ekran büyüdükçe görüntüde yayılmalar bozulmalar olacakdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: turko_theHero

quote:

Arkadaşın dediği gibi 1920x1080 native çözünürlüklü bir TV de SD yayınlar için geçerli olur bu (daha doğrusu Full HD olmayan yayınlar için). Panel - yayın çözünürlüğü eşit oldukça (1:1 pixelmapping) görüntü kalitesi boyut büyüdükçe düşmez.

• Arkadaşlar. ben de uzun süredir incelemeler yapıyordum. Bugün Ankara ANKAMALL Elektroworld'den TX-P42GW30'u 2489 TL'ye aldım. Aslında 50 inch düşünüyordum ama fiyat bana çok uygun geldi. Bilmem doğru mu yaptım acaba...
  • Hayırlı olsun alınmış tv en iyi tv dir :) Pişman olmayacağın bir tv almışşsın umarım sorunsuzca kullanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nüvit87

Arkadaşlar. ben de uzun süredir incelemeler yapıyordum. Bugün Ankara ANKAMALL Elektroworld'den TX-P42GW30'u 2489 TL'ye aldım. Aslında 50 inch düşünüyordum ama fiyat bana çok uygun geldi. Bilmem doğru mu yaptım acaba...

42GW30 1489 tl olmasın..
    ya da 46GW30 2489 tl..
  • quote:

Orijinalden alıntı: techraven

2D Full HD ve SD yayınlar için GW30 o fiyat düzeyinde alabileceğin en iyi TV lerden birisi, hatta en iyisi diyebilirim.
    Bu arada gerçekten acil sanırım, "telefon" yazmışsın

Hahaha!evet okadar kafa doluyduki telefon yazmisim.evet sanirim pany alacagim.bu arada nuvit87 arkadasimizin yazdigi fiyat sanirim 46 lnc fiyati.cunku electroda 1599 tl 42 inc fiyati
  • Bende dün vatan computer dan 50GW30 aldım %25 indirim vardı . 10 taksit 2624 tl 3 ay wold.e taksit erteleme yaptırdım.dört seneden beri phılıps lcd kullanıyorum tv den çok memnunum fakat artık küçük gelmeye başlamıştı(32 inç) forumdaki uzun araştırmalar sonucu bu tv de karar kıldım.bazen nüspet yorumlardan etkilenmedim desem yalan olur tv pazartesi gelecek.servis salı günü kurulum yapacak.VU+DUO hd cihaz ile seyredecegim D smart hd modül ve kart paylaşımı kullanıyorum bakalım plazma deneyimimiz nasıl olcak alışabilecekmiyiz.

Saygılar
  • Evet arkadaşlar yanlışlıkla 42 yazmışım 46GW30 aldım.
  • Bizdekide şans.Hastamız vardı gidemedik tv yi almaya electroworld a. herifler hemen koymuşlar fiyatı 1.799 tl.Bekle şimdi düşsün diye.düşeceği zamanda ya işimiz çıkar ya ellerinde kalmaz! :)
  • Arkadaşlar bütçe problemi çıktı maalesef Panasonic TX-P42GW30E e gücüm yetmiyor.Ama Panasonic TX-P42S30 1199 tl lik fiyatı ile ilgimi çekti ve zorlamıyor açıkçası bütçeyi.İçinde hd recevier olmaması haricinde GW 30 dan ne gibi eksileri var?bilenler yardımcı olursa sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cygnus666 -- 15 Aralık 2011; 23:02:11 >
  • NEO PLAZMA
    ÖNDE YANSIMA YAPMAMASI İÇİN ÖZEL KAPLAMA VAR BÖYLELİKLE AYNA GORUNTUSUNDE KURUTRUYORSUN
    G14 PANEL KULLANIOYOR DAHA NET DAHA İYİ RTENKLER ANLAMINA GELIYOR
  • Electroworld de 42gw ve 42s3o0 ledlerin yaninda duruyordu.renkleri cok gercekci ve dogal gosteriyordu.ama ledler parlak ve yapay gosteriyordu.butcem ancak 42s30 u karsiliyor.gonul isterdi gw almak.
  • Arkadaslar tx p42s30 u electroworld dan 1119 tl ye aldim.sali gunu kurulum icin gelecekler.yorumlar kullanmaya basladiktan sonra gelecek
  • hangi şubesinden aldın memnum kalıcaksın giriş seviyesi gw birada profesyonel kullanıma yakın bi tv dir ama s30 inceledım memnun kalıcakjsın yeterkı iyi hdmi kabloyla bağla umarrım onuda almışsındır.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.