Şimdi Ara

ACİL>>>SONY CYBERSHOT H10 MU ? | PANASONİC FZ18 Mİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • - EVET BEYLER BU İKİ DSLR- LİKE MAKİNE ARASINDA KALDIM. BU KONUDA UZMAN OLANLARIN YARDIMINA İHTİYACIM VAR ACABA SİZCE GENEL İTİBARİ İLE HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ? HANGİSİNİ NEDEN ALMALIYIM ?

- KULLANMA AMACIM : DAHA ÇOK ÜRÜN FOTOĞRAFI ÇEKMEK İSTANBUL ve İZMİR ARASI YAŞADIĞIM İÇİN MÜZE, SEYAHAT, MANZARA, DENİZKENARI ve ŞEHİR MANZARALARI ÇEKMEK. SİZİN ÖNERİLERİNİZ SATIN ALMA KARARIMI ETKİLEYECEK LÜTFEN ENGİN BİLGİLERİNİZİ EKSİK ETMEYİN

• sony h10 daha kompakt ve kullanışlı bir cihaz fakat geniş açı vs. yok ama renk tonları benim daha çok hoşuma gidiyor...
    fotoğraf kalitesi açısından aralarında bir uçurum yok
    fz18 daha kaba ve daha yüksek zoom yapabiliyor
    ben olsam ikisi arasında senin ihtiyacına göre sony h10u tercih ederdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jöntürkler

- EVET BEYLER BU İKİ DSLR- LİKE MAKİNE ARASINDA KALDIM. BU KONUDA UZMAN OLANLARIN YARDIMINA İHTİYACIM VAR ACABA SİZCE GENEL İTİBARİ İLE HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ? HANGİSİNİ NEDEN ALMALIYIM ?

- KULLANMA AMACIM : DAHA ÇOK ÜRÜN FOTOĞRAFI ÇEKMEK İSTANBUL ve İZMİR ARASI YAŞADIĞIM İÇİN MÜZE, SEYAHAT, MANZARA, DENİZKENARI ve ŞEHİR MANZARALARI ÇEKMEK. SİZİN ÖNERİLERİNİZ SATIN ALMA KARARIMI ETKİLEYECEK LÜTFEN ENGİN BİLGİLERİNİZİ EKSİK ETMEYİN

herhalde ikinci el almayı düşünüyorsunuz. müze deyince kapalı alan ıso perfonmansı iyi
    Fujifilm FinePix S9600 ve s6500 modelini'de bulabilirseneniz inceleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: netün

quote:

Orijinalden alıntı: Jöntürkler

- EVET BEYLER BU İKİ DSLR- LİKE MAKİNE ARASINDA KALDIM. BU KONUDA UZMAN OLANLARIN YARDIMINA İHTİYACIM VAR ACABA SİZCE GENEL İTİBARİ İLE HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ? HANGİSİNİ NEDEN ALMALIYIM ?

herhalde ikinci el almayı düşünüyorsunuz. müze deyince kapalı alan ıso perfonmansı iyi
    Fujifilm FinePix S9600 ve s6500 modelini'de bulabilirseneniz inceleyin.

iyi söylüyorsun hoş söylüyorsun da hocam ona bakacak olursak kategoriyi artırmak çok mümkün yani benim bu 2 cihaz arasında kalmamın nedeni fiyatlarının belli seviylerde olması ve birbirine yakın olması aksi takdirde çok fazla seçenek var ben bir ürünü almak istediğim zaman fiyat sınırlarını belli ediyorum fiyatıma göre ortaya çıkan makineler arasından f/p olarak optimum olanı seçmeye gayret gösteriyorum sizin söylediğiniz makineleri 500 -600 TL civarında yinede tavsiyen için teşekkürler

• o zaman bu iki makina arasında sugarboy dediği gibi fz18 ebat olarak biraz büyük ama manzara için geniş açı
    video üstünlüğü ve leica lens makro 1cm diğer özellikler hemen,hemen aynı açısından fz18 seçerdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netün -- 14 Ocak 2010; 16:37:18 >
  • evet bende zaten % 80 olarak anlaştım sayılır fz18 = 299 tl eder mi sizce ne diyorsunuz fiyat olarak diğer makineler oranla f/p oranı nasıl bu konudaki yorumunuz benim için çok önemli
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.