Şimdi Ara

Acil sivilce kızarıklığı ve sivilce geçirme yöntemi lazım (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
90
Cevap
19
Favori
91.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şu anda tekrar yıkadım yüzümü sanki yüzümden bir deri alındı bu kdr ferahlık olamaz ya SEBAMED AKAR

• sabuna bir bakayım mesajim bulunsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GOGOMEZ

Bu sabun kardeşim 9 tl ve taş patlasa 10 tl fiyatı var yerine göre değişiyor direk eczaneden al ..bu sabun mucize bir sabun sivilce lekeler kızarıklık herşeye birebir sabah akşam ılık su ile yıkıyacaksın sonra antibiyotik pudra al ezcaneden markası UTALK 5+6 Tl bişey oda sabunlan yüzü yıkadıktan sonra sivilceli yere sür bolca , emin ol düzelicektir çünkü senden beterdim

Acil sivilce kızarıklığı ve sivilce geçirme yöntemi lazım

aynen kardeş. bunun jel versiyonunu ve artı olarak eritretin kullanıyorum sivilce derdi kalmıyo.

3 kutu jel kullandıktan sonra bugün itibariyle sabuna geçtim ekonomik bakımdan sıkıntıdayım da

• quote:

şu anda tekrar yıkadım yüzümü sanki yüzümden bir deri alındı bu kdr ferahlık olamaz ya SEBAMED AKAR

senin sivilceler muhtemelen ergenlik bitince geçmiştir yoksa genetik akne(ki arkadaşta görünen o) sebamedle geçmez.sebamedi ilah yapmışşsın eyw iyi temizleyicidir yağ oranını dengelr sivilce çıkması bir nebze durdurur ama tek başına bir hiçtir orta ve ileri düzey aknelerde

• quote:

Orijinalden alıntı: If I Were Einstein

quote:

Bu sabun kardeşim 9 tl ve taş patlasa 10 tl fiyatı var yerine göre değişiyor direk eczaneden al ..bu sabun mucize bir sabun sivilce lekeler kızarıklık herşeye birebir sabah akşam ılık su ile yıkıyacaksın sonra antibiyotik pudra al ezcaneden markası UTALK 5+6 Tl bişey oda sabunlan yüzü yıkadıktan sonra sivilceli yere sür bolca , emin ol düzelicektir çünkü senden beterdim

aynen kardeş. bunun jel versiyonunu ve artı olarak eritretin kullanıyorum sivilce derdi kalmıyo.

3 kutu jel kullandıktan sonra bugün itibariyle sabuna geçtim ekonomik bakımdan sıkıntıdayım da

Evet baba biraz pahalı bir ürün değiyomu değiyor , jelini bende alıcam ama sabunu eksikde etmem sıkıntını atlatırsın ya baba dert etme sağlık olsunda yeterki faydası olsun ki olmuşda zati,sivilce ve lekeleri olan arkadaşlara yardımımız dokunur az da olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: ol iz vel

quote:

Orijinalden alıntı: Psychiatrist

acnelyse Krem

Sonra Dua etmeyi unutma

Valla hepsini sorucam gidiyorum eyvallah bu arada.

1)çok az miktarda sivilcenin üzerine sür
    2)gece sür,güneşe sakın çıkma bu kremi sürdükten sonra.
    3)soyulmalar ve kızarıklıklardan sonra bepanthen sür daha hızlı iyileşir.
    4)sakın fazla sürme.etken maddesi çok yoğun yakabilirsin cildini!!

o sivilceleri en kısa zamanda bu şekilde geçirebilirsin.Krem çok ucuz ama çok güçlü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Psychiatrist -- 21 Haziran 2012; 18:00:09 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gardanadam

bende sivilce çıkmıyo beyler :(

çık git kardeş :D
  • Sebamed Sabun 12 tl aktarda buldum utalk pudra 5 lira aldık bakalım tedaviye başlıyoruz before and after yapcaz :) 26 haziran akşamı suratı gene koyarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ol iz vel -- 21 Haziran 2012; 18:13:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FastMover

quote:

Orijinalden alıntı: gardanadam

bende sivilce çıkmıyo beyler :(

çık git kardeş :D

• o kadar hizli gecmez benden soylemesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ol iz vel

quote:

Orijinalden alıntı: Psychiatrist

acnelyse Krem

Sonra Dua etmeyi unutma

Valla hepsini sorucam gidiyorum eyvallah bu arada.

daha önce kullandım hiçte işe yaramamıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sertanekmekci

quote:

şu anda tekrar yıkadım yüzümü sanki yüzümden bir deri alındı bu kdr ferahlık olamaz ya SEBAMED AKAR

senin sivilceler muhtemelen ergenlik bitince geçmiştir yoksa genetik akne(ki arkadaşta görünen o) sebamedle geçmez.sebamedi ilah yapmışşsın eyw iyi temizleyicidir yağ oranını dengelr sivilce çıkması bir nebze durdurur ama tek başına bir hiçtir orta ve ileri düzey aknelerde

Genetik akne olabilir abimde bu şekil sivilcelerle baya uğraştı sebamed sabun mucizesini deniyim olmadı doktor

• pudrayı nasıl uyguluyorsunuz yüze nemli yüze mi uygulanacak krem gibi yedirilecek mi nasıl olucak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: omsima

o kadar hizli gecmez benden soylemesi

27 hazirandan sonra bi anlamı yok zaten geçer inşallah
  • Diş macunu sür hocam.Kızarıklıgı alıyor denendi tarafımdan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hly-

pudrayı nasıl uyguluyorsunuz yüze nemli yüze mi uygulanacak krem gibi yedirilecek mi nasıl olucak?

Ben surata sebamedi vururum kurularım sonrada kuru olarak pudralarım bebek götü gibi bakım yapioz bu yaştan sonra surata
  • quote:

pudrayı nasıl uyguluyorsunuz yüze nemli yüze mi uygulanacak krem gibi yedirilecek mi nasıl olucak?

kuru cilde3 tabiki sabunla yıkıyorum havlu ile kuruluyorum yüzü nemli olmıyacak yüz, sonra sivilce varsa yada tahriş varsa sürüyorum hafif yediriyorum cilde sonra kendiliğinden kurumaya başlıyo zati benim ilacım bu ikisi işin garibi çevremde bir sürü bayan arkdşaım var bende bayan arkdaşlarımın tavsisyesi üstüne başlamıştım pudraya sebamed 18+20 li yaşlarda başladım bende işe yaradı çok şükür umarım konuyu açan kardeşimize'de yarar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just_Savagery

Diş macunu sür hocam.Kızarıklıgı alıyor denendi tarafımdan.

Aman hocam suratı hış etmeyelim
  • quote:

quote:

kuru cilde3 tabiki sabunla yıkıyorum havlu ile kuruluyorum yüzü nemli olmıyacak yüz, sonra sivilce varsa yada tahriş varsa sürüyorum hafif yediriyorum cilde sonra kendiliğinden kurumaya başlıyo zati benim ilacım bu ikisi işin garibi çevremde bir sürü bayan arkdşaım var bende bayan arkdaşlarımın tavsisyesi üstüne başlamıştım pudraya sebamed 18+20 li yaşlarda başladım bende işe yaradı çok şükür umarım konuyu açan kardeşimize'de yarar

Çok teşekkür ederim sağolasın.Ben hiç duymamıştım bunu umarım kardeşime de iyi gelir.

• bizim de mesajımız bulunsun, arkadaş baya övmüş alırız bi ara
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.