Şimdi Ara

ACİL MONİTÖR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şuan kullandığım monitör kırıldığı için acilen yeni bir monitör almam lazım.
    Sizden de tavsiye istiyorum fakat özellikle linkteki monitörün iyi olup olmadığını yorumlarsanız sevinirim.

http://www.hepsiburada.com/m/samsung-s22d300b-21-5-5ms-analog-dvi-full-hd-led-monitor-p-BD801208?productId=bd801208&categoryId=3002879&utm_source=display&utm_medium=donanimhaber&utm_campaign=gunun-teklifi-m&utm_content=pp&utm_term=kategori-genel&wt_ds=donanimhaber.pp.kategori-genel.gunun-teklifi-m

Ayrıca analog dvi hdmi vesaire gibi terimler oluyor bunlar hakkında bilgim yok. Açıklama yaparsanız iyi olur ve pc oyun amaçlı da kullanılıyor.

Cevaplar için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi exterminating -- 31 Mayıs 2015; 23:17:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sayfa açılmıyor dostum

sana uygun fiyatlı bir çözüm :)

http://www.sinerji.gen.tr/asus-185-vs197de-led-monitor-5ms-siyah-pmu49147
  • quote:

Orijinalden alıntı: macellan83

sayfa açılmıyor dostum

sana uygun fiyatlı bir çözüm :)

http://www.sinerji.gen.tr/asus-185-vs197de-led-monitor-5ms-siyah-pmu49147

Cevap için öncelikle teşekkürler hocam. Sayfanın açılması lazım aslında.
    Önerdiğiniz monitör küçük hocam, kırılan monitörüm 21.5 veya 22.5 inç idi. O kadar falan olması lazım en azından, attan inip eşeğe binmek istemiyorum.
    Başka uygun fiyatlı önerileriniz var mı ?

• exterminating kullanıcısına yanıt
    DVI almazsan almanın anlamı yok, vga işte analog görüntü sunar dijital değildir. DVI ve HDMI dijital görüntü sunar daha kalitelidir.

AOC
    I2269vw 21.5" (D-Sub+DVI) 6 MS Ips Led Monitör
    346 TL

bundan düşüğü alınmaz kısacası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

DVI almazsan almanın anlamı yok, vga işte analog görüntü sunar dijital değildir. DVI ve HDMI dijital görüntü sunar daha kalitelidir.

AOC
    I2269vw 21.5" (D-Sub+DVI) 6 MS Ips Led Monitör
    346 TL

bundan düşüğü alınmaz kısacası.

Cevap için teşekkürler, analog veya dijital görüntü arasında ki fark nedir ve önerebileceğiniz monitörler var mı ?

• exterminating kullanıcısına yanıt
    Onu vurguladım özellikle tabiki fark vardır.

Bütçenizi neden vermiyorsunuz ısrarla.

• quote:

Aslında şuan monitör için bir bütçem yok ama aldıktan sonra da uzun bir süre kullanırım muhtemelen. O yüzden 20" üstü olması gerek, en fazla, sanmıyorum ama, 400 lira verebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: exterminating

quote:

Aslında şuan monitör için bir bütçem yok ama aldıktan sonra da uzun bir süre kullanırım muhtemelen. O yüzden 20" üstü olması gerek, en fazla, sanmıyorum ama, 400 lira verebilirim.

Sanmıyorum değil sanacaksın, 20" üstü kaliteli birşey arıyorsun, 3 kuruşa 5 köfte hiçbir zaman olmadı ki teknolojide olsun.

AOC
    e2470Swda 23.6" 5ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör
    399 TL
    (75 Hz OC ile 60 Fps limitine takılma + Bright Frame desteği ile daha canlı bir görüntü )

• quote:

quote:

quote:

Sanmıyorum değil sanacaksın, 20" üstü kaliteli birşey arıyorsun, 3 kuruşa 5 köfte hiçbir zaman olmadı ki teknolojide olsun.

AOC
    e2470Swda 23.6" 5ms (Analog+DVI) Full HD Led Monitör
    399 TL
    (75 Hz OC ile 60 Fps limitine takılma + Bright Frame desteği ile daha canlı bir görüntü )

Öncelikle ilgilendiğin için teşekkürler.
    Sanmıyorum dedim çünkü bir sürü değişkene bağlı o parayı verip verememem. Halihazırda bir monitörüm vardı ve yeni bir monitör için ayrılmış bir bütçe yok. Nelerden kısabilirim bakacağım, bayağı hesaplama yapmam lazım.
    Bu arada gerek bu siteden olsun gerek başka sitelerden olsun önerebileceğin ikinci el monitör var mı hocam ?

• quote:

Sanmıyorum dedim çünkü bir sürü değişkene bağlı o parayı verip verememem. Halihazırda bir monitörüm vardı ve yeni bir monitör için ayrılmış bir bütçe yok. Nelerden kısabilirim bakacağım, bayağı hesaplama yapmam lazım.
    Bu arada gerek bu siteden olsun gerek başka sitelerden olsun önerebileceğin ikinci el monitör var mı hocam ?

Benim o kadar zamanım olmaz, çok farklı konularda zaten meşgulum fakat sen bana bulduklarını atarsan değerlendiririm, başlıca AOC, ASUS, Samsung olsun.

• quote:

quote:

Benim o kadar zamanım olmaz, çok farklı konularda zaten meşgulum fakat sen bana bulduklarını atarsan değerlendiririm, başlıca AOC, ASUS, Samsung olsun.

Tamamdır, tekrardan teşekkürler.
    İncelediğim monitörlerin linkini atarım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.