Şimdi Ara

ACİL MATEAMATİK YAYINLARI SORUYOR.. (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
361
Cevap
7
Favori
29.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
97 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben bir çok konunun mantığını öğretmen olduktan sonra anladım.Çünkü bir konuyu karşındaki bir topluluğa anlatabiliyor ve ikna ediyorsan anlamışsın demektir..

• İbrahim turan başay İ kullanıcısına yanıt
    Lütfen hocam soruda donanım haber komandoları diye bahsedin

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Are You Hitting On Me kullanıcısına yanıt

Bence YouTube sadece yardımcıdır matı fiziksel olarak tahtada öğrenirsin

• Ulpro kullanıcısına yanıt

Kesinlikle doğru👍

• Acil yazarındanda ücretsiz koçluk aldık bende diyom bugün neden şanssız geçti meğer tüm şansımızı akşama kullancakmışız

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hepsi çıktı😊🙏

Hocam sizce yine online eğitim devam eder mi böyle giderse okul göremeyeceğiz

• Hocam 80Tyt 50Ayt netim var 50.000sıralama bekliyorum ilkogretim matematik ogretmenligi dusunuyorum ancak 4yil sonraki atamalar nasil olur tahmininiz var mi imö yu tavsiye eder misiniz yeni nesil saygisiz mi ve İstanbul Avrupa yakasinda oturdugum icin Yıldız Teknik yazmayi dusunuyorum Marmarada tutacak gibi ama.Marmara evime 1.5saat Yıldız yarım saat.Marmara ve Yildizin egitim fakultelerini kiyaslar misiniz Marmara icin o kadar yol cekmeye deger mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ben mi görmedim bilmiyorum ama.Yapay zeka müh. Veri müh. Bunlar geleceğin meslekleri..tavsiye olunur.

• Ağa yanlış okudum bu yıl okadar zor değildi dedi diye anladım az kalsın kafa göz girecektim ya

Hocam en son tıp netleri kaç olur sizin tahminize göre

• 2021TytAytYolcusu 2 kullanıcısına yanıt

İdealin buysa ve matematiği seviyorsan tabiki tavsiye ederim.Ama garanti meslek olsun diye yazarsan bu olmaz

Ytü mü Marmara mı peki hocam imö icin Ytü ye evim yakın Marmara daha yuksek puan.Bir de 4yıl sonrası için puanlar cok yükselir mi sizce tahminiz var mı ona göre mezuna kalıcam cok kararsızım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2021TytAytYolcusu -- 23 Temmuz 2021; 23:3:36 >
  • hocam 10 civari tyt matematik yapanlara ne önerirsiniz, nasil ilerlemeli bu kisiler? 3-4-5 ardindan acil kullanmak istiyorum kaynak olarak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurtçu Restrop

matçı da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 100net100k -- 24 Temmuz 2021; 3:29:26 >
  • hocam birkaç eleştirim var
    1- Bazı soruların türkçesi çok bozuk gözden geçirmelisiniz birkaç defa
    2- Seviyeyi normale çekmek(345-BS gibi) ticari anlamda daha mantıklı size hak veriyorum ama acili acil yapan 18-19 kitapları, basımdan kaldırılan lti trigonometri konu denemeleriydi eski acili özledik.
    3- Soru çözümlerini başka bir kanalda yaptırırsanız geri dönüşler çok iyi olacaktır.

• Tıp neti mat 25-30

fen 30-35 Bu aralıklara tıp gelir ama hangi tıp onu bilmiyorum

• yanlış adamı etiketledin

• Merhabalar hocam. Hoşgeldiniz öncelikle. Gelişinizin foruma artı değer katacağını düşünüyorum:)

Benim size şöyle bir sorum olacak:
    Yazar/öğretmen olduğunuzdan dolayı muhakkak bir öğrenci çevreniz vardır. Çevrenizdeki iyi öğrencilerden duyduğunuz kadari ile AYT matematik netleri ve toplam AYT netleri ne durumda? Teşekkür ederim.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.