Şimdi Ara

ACİL LÜTFEN - 900 tl ye alınabılecek en ıyı telefon modelı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARkadaslar yarın almak uzere bı telefon modelı arıyorum. 900 tl butce ıle en ıyı model sızce nedır?

• yardımcı olabılecek var mı?
  • Bence G2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat olarak 1300 tl falan cıkıyor, 900 tl ye bulma ımkanı var mı o modelı?
  • Asus Zenfone 6 ve ya Huawei G700

• buraktiger kullanıcısına yanıt
    Paralel ithalat 16 GB'lık LG G2'yi en düşük 1100 TL civarı falan bulursun internet mağazalarında. Tabi kredi kartı kampanyası yakalarsan bir 100 TL kadar puan kazanma durumun olabilir.

Örneğin aşağıdaki linkte 1099 TL, 111 TL de Bonun karta puan veriyor.

http://www.n11.com/lg-g2-d802-16-gb-cep-telefonu-beyazsiyah-P18777428

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 15 Eylül 2014; 0:15:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Asus Zenfone 6 ve ya Huawei G700

zenfone 6 yı ınceledım dusuk fıyata zengın performansı var gercekten, bataryası da guclu duruyor ancak sokulemıyormus onun ne gıbı zararı olabılır acaba ılerıde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: buraktiger

quote:

zenfone 6 yı ınceledım dusuk fıyata zengın performansı var gercekten, bataryası da guclu duruyor ancak sokulemıyormus onun ne gıbı zararı olabılır acaba ılerıde?

Yani bataryayla ilgili sıkıntı olursa servis ile irtibat kuracaksın anlamına geliyor. Çok büyük bir sıkıntı değil bence.

Yukarıda arkadaş anlatmış bak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Paralel ithalat 16 GB'lık LG G2'yi en düşük 1100 TL civarı falan bulursun internet mağazalarında. Tabi kredi kartı kampanyası yakalarsan bir 100 TL kadar puan kazanma durumun olabilir.

Örneğin aşağıdaki linkte 1099 TL, 111 TL de Bonun karta puan veriyor.

http://www.n11.com/lg-g2-d802-16-gb-cep-telefonu-beyazsiyah-P18777428

ürünü yarn almam gerekıyor o yuzden kampanya bekleme sansım olmayacak :/

• quote:

quote:

quote:

Yani bataryayla ilgili sıkıntı olursa servis ile irtibat kuracaksın anlamına geliyor. Çok büyük bir sıkıntı değil bence.

peki garantı suresı bıttı dıyelım urunun, bataryanın sıkıntısı kaca patlar servıs sısırmesın onarım fıyatlarını?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buraktiger -- 15 Eylül 2014; 0:37:18 >

O linkte zaten bonus cart kampanyası var, 111 TL puan veriyor. Bonus kart varsa iş görür.
  • Yardımlarınız ıcın tesekkurler arkadaslar, su an 2 urun arasında kaldım, asus zenfone 6 ile lg g2 yarın son bir kez daha degerlendırıp karar vermeyı dusunuyorum ogleye kadar. Bonus kart bulabılırım lg urunu ıcın.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

peki garantı suresı bıttı dıyelım urunun, bataryanın sıkıntısı kaca patlar servıs sısırmesın onarım fıyatlarını?

Şişirebilirler evet o servise kalmış. Ama G2 alma şansın varsa eğer önceliğin G2 olsun sonra Zenfone 6.

Yanlış alıntı olmuş sanırım

• Zenfone 6 veya LG g2 gerçekten ikiside hakediyor fiyatlarını. Zenfone 5 çok büyük gerçekten elime falan aldıgımda korktum cebime sıgmaz diye. 6'sini düşünemiyorum. LG g2ile Zenfone 6 arasında git gel yap. Eline al kullan ikisinide. En çok hangisi eline oturup daha güven verirse onu al. Bende 2 haftaya kadarZenfone 5 veya Grand Neo veya GMD arasında kaldım :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.