Şimdi Ara

Acil dokunmatik kamerası iyi çeken flaşlı telefon tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Şuan sahip olduğum samsung star wifi ı verip yerine başka bir telefon almak istiyorum.2.el yada sıfır olabilir.
    Fiyatının 600-700 u gecmemesi gerekiyor.aradığım özellikleri yazıyorum yardımcı olursanız çok sevinirim tavsiyelerinizi bekliyorum.
    1.dokunmatik olacak
    2.şarjı mümkünse uzun süre dayanacak yada cok kısa olmayacak
    3.kaliteli fotograf cekecek flaşlı olacak
    4.internettte gezinti imkanı rahat ve kullanışlı olursada çok iyi olur

Şimdiden teşekkür ederim bu hafta alacağım telefonu.

• Neo kamera olarak en iyisi gibi duruyor n8 i saymazsak.dokunmatikte zaten sıkıntı yaşamazsın.internet deneyimi olarakta android bir telefon olması lazım. 2.el xperia neo bi düsün derim ben.
  • yukarıdaki arkadaşa katılıyorum neo iyi tercih o fiyatlara,yalnız 2.el bulunur sıfır zor.
  • Kaliteli çekim ve internet için uzun şarj istersen Android sistemli cihaz seni hayal kırıklığına uğratır. N8'i tavsiye edebilirdim ama fiyatı maalesef yüksek.
  • Ben Wave 2 derim.Mesajında Androide ihtiyacın olmadığın anlaşılıyor.Şimdi wave II'yi almak için sebepler;
    -Galaxy S ile aynı 1 ghz işlemci ve grafik işlemcisi
    -5mp (phonearena ve gsmarena testlerinde) övülen led flaşlı kamera
    -720p 30 kare/saniye video çekimi
    -480x800 piksel parlak ekranı ve gorilla glass çizilmeye dayanıklı ekran kaplaması
    -Bada işletim sistemi.Bada'nın Androide göre en önemli eksiği uygulama sayısıdır fakat Bada Android'e göre daha hızlı oluşu ve stabilitesi ile bilinir.Ayrıca Androide göre şarj süresinin daha iyi olduğu söyleniyor.
    -Metal kasa

Not:Bada şuan için Facebook ve Youtubedakiler hariç flash uygulamalarının çoğunu oynatamıyor fakat 2.0 sürümü ile flash desteği gelecek.
  • k900i
  • galasxy s , ace ,wave 2 yada n8 arasında kaldım secenek bıraz fazla ama 2.el hepsını alabilirm sarj ve kamera onemlı en cok benım ıcın karasızm hala.
    samsung nokıa yada htc den baska marka dusunmuorm
  • Şarj ve kamera önemliyse N8 tartışmasız tek seçenek. Hele ki kamerasında flaş bile bulunmayan Galaxy S'e sakın bulaşma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • N8 İnternet dısında hepsini karşalar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Şarj ve kamera önemliyse N8 tartışmasız tek seçenek. Hele ki kamerasında flaş bile bulunmayan Galaxy S'e sakın bulaşma.

Kesinlikle katılıyorum, Galaxy s'te flaş yok ve çekimlerde sıkıntı yaşayabilirsiniz.
  • kaliteli fotoğraf ve flaş istiyorsan galaxy s senin smartphone'un olamaz. xperia neo ve optimus black isteklerini kaşılayabilir. araştırmanı tavsiye ederim bu modelleri.
  • n8 ozellklerıyle bana uyuyıor gıbı duyoyr bır ara donuyor demıslerdı o yuzden vazgecmıstım birde işte samsuıngun menulerı cok guzel ekran parlaklıgı menulerı ıphonea benızıyor ama alacaz aertık bırnı
  • quote:

Orijinalden alıntı: ninurta

galasxy s , ace ,wave 2 yada n8 arasında kaldım secenek bıraz fazla ama 2.el hepsını alabilirm sarj ve kamera onemlı en cok benım ıcın karasızm hala.
    samsung nokıa yada htc den baska marka dusunmuorm

Galaxy S,Samsung'un en sorunlu telefonu.n8'de zaten nokia fazla bir şey bekleme bence.Sen wave 2'yi tercih et seni memnun edecektir.
  • S8530 alabilirsin.
  • 2. el n8lere bakman lazım forumda +-700tlye satanlar vardı sanırım

internet konusunuda okadar büyütmeyin standart tarayıcı yetmiyorsa opera yükleyin
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.