Şimdi Ara

Acil bilgi yardımı / newegg'den alınan thermaltake 850w platinium rgb psu garantiye gönderme?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.187
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, başlıkta belirttiğim gibi newegg faturalı daha 5 aylık thermaltake grandthough 850w 80+platinium RGB'li güç kaynağım var. Üründe sıkıntı var acaba bunürünü nasıl kargolayıp garanti servisini gönderebilirim? Newegg'e mi göndericem yoksa thermaltake avrupa bölümüne mi?

Acil yardımınızı bekliyorum. Ürün elimde ve ne yapacağımı bilmiyorum.

• Firmanın rma hizmetini detaylıca öğrenmeniz lazım. Forum da yardımcı olurlar umarım.
  • exclbr kullanıcısına yanıt
    Umarım bilgilendiren olur. Thermaltake'e mi odaklanmalıyım yoksa newegg'e mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDeviL

Thermaltake ile iletişim geçmen lazım sanırım hocam. Google'a Thermaltake rma yazın siteden bilgileri okuyun hocam. Yabancı forumlara da bakının.Umarım kısa sürede halledersiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDeviL

https://support.thermaltake.com/csErma.aspx?action=apply
    https://help.newegg.com/contactus

Bu iki linkten irtibata geçebilirsiniz

• cohannan kullanıcısına yanıt
    exclbr kullanıcısına yanıt
    Eyvallah çok sağolun. Bakalım yazmaya çalışıcam. Umarım hemen dönüş yaparlar.

Anladığım kadarıyla bana bi kargo nosu verip, o verdikleri numaraya kargolayıp göndermem gerekecek sanırım? Umarım doğru anlafım.
  • cohannan kullanıcısına yanıt
    Hocam verdiğin link için sağol ancak orda bölge olarak sadece US ve CANADA bölgeleri var. Acaba bölgemin tr olduğunu nasıl göstericem? Yada ürünü newegg'den aldığım için bölgeyi US olarak mı seçeyim?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.