Şimdi Ara

Acil 24'/22' TV tavsiyesi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 saat içinde 24" veya 22" TV almaya gideceğim.

Samsung veya LG düşünüyorum. Samsung'u tercih ederim ama Teknosa veya Vatan'da LG ağırlıkta gibi. Samsung'un sadece LT22d390 modelini gördüm mağazada.
    LG'nin ise 24"'te 24MA53D modeli öne çıkıyor gibi.

Sizin 22" veya 24" önereceğiniz TV nedir? Normalde digiturk'e bağlı olacak ama HDMI ile PC'ye de bağlayacağım arada. Tepkime süresi iyi olan model hangisidir?
    Önerileriniz neler?

• quote:

Orijinalden alıntı: LathspeLL

1 saat içinde 24" veya 22" TV almaya gideceğim.

Samsung veya LG düşünüyorum. Samsung'u tercih ederim ama Teknosa veya Vatan'da LG ağırlıkta gibi. Samsung'un sadece LT22d390 modelini gördüm mağazada.
    LG'nin ise 24"'te 24MA53D modeli öne çıkıyor gibi.

Sizin 22" veya 24" önereceğiniz TV nedir? Normalde digiturk'e bağlı olacak ama HDMI ile PC'ye de bağlayacağım arada. Tepkime süresi iyi olan model hangisidir?
    Önerileriniz neler?

Takipteyim, aldıktan sonra bilgi verirseniz sevinirim ...
  • Alamadım tabi ki.
    Bağdat caddesi üzerinde ki iki teknosa ve vatan'a baktım, 24" hiç bir model yoktu resmen. Philips'in vardı 24phh*** ama o da full HD değil diye biliyorum. Zaten ya LG ya Samsung alacaktım, tercihen Samsung ama samsung'unda 24" TV'si yok herhalde, göremedim model falan.

Teşhir ürünü olarak LG 24MA53D vardı, kutusu açılmamış kalmadığından almadım. LG sevmesemde gidip alacaktım ellerinde olsaydı.

Herneyse Pazartesi tekrar bakınacağım ve birşey alacağım artık.
  • LG 24MA53D almaya karar verdim, bu seferde alacak yer bulamıyorum yakınlarda.
  • Bu ürüne de bakmanı tavsiye ederim. ASUS 23.6" VN247H
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.