Şimdi Ara

Açıkta kalır mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.494
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hemen konuya girmek istiyorum. Sıralamam 25977. Sadece 2 tercih yaptım. İlk tercihim Türk alman üniversitesi bilgisayar müh. İkinci tercihim yine aynı üniversite elektrik elektronik müh. Son 3 yılın sıralamalarını paylaşıyorum

Açıkta kalır mıyım?

Açıkta kalır mıyım?

Gördünüz gibi ceng her sene 7k geriliyor. Muhtemelen benim puanım kurtarmayacak. Ama içimi bir korku sardı ya elektrik elektronik de gelmezse diye. Sizce açıkta kalır mıyım?

• Kalmazskn. Ceng gelir
  • Hocam her sene 7k düşüyor sıralama. Bu sene de 7k düşerse 23k civarı ile kapatır. Benim sıralamam bu durumda yetmez. Ha 9 kişi kontenjan artışı var ama nasıl etkiler bilmem
  • Hocam ne kadar doğru bilmiyorum ama okulda 194 kişiden sadece 4 kişinin hazırlığı geçtiğini söylüyorlar. Yani sayılar yanlış olsa bile hazırlığı geçme oranı çok düşük.
  • Duck dynasty D kullanıcısına yanıt
    Orada öğrenciler vardı tanıtım gününde. Mekatronikte sadece 1 kişi geçmiş 1 yılda c1 seviyesine gelmesi isteniyor öğrencinin. Okul bu eğitim için yeterli ama öğrencinin de evde çok çalışması gerekiyor demişti o hazırlığı geçen 1 kişi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scutigeromorpha -- 4 Ağustos 2019; 11:48:30 >
  • Up
  • Kardeşim elektrik kesin gelir
  • Ceng 23 le kapatmaz. 30 dan 23 e düsmek o kadar kolay değil bence
  • Hey_Nigga kullanıcısına yanıt
    44>37>30 şeklinde gitmiş. Bu senede 23 e düşmesi muhtemel bence
  • up
  • Kardesim oyle bi dogru oranti mi var oruntu halinde mi gitsin istiyorsun. Girersin buyuk iht diyoruz ama soyle boyle diyorsun. Tamam ne istiyorsan o olsun
  • Büyük ihtimal açıkta kalırsın
  • girersin ya ceng’e
  • freyja.md F kullanıcısına yanıt
    Gördük kardeşim ceng gelmedi ee geldi. olsun. cevap için teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.