Şimdi Ara

AÇIKTA KALDIM ! MUTLUYUM ve GURURLUYUM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
0
Favori
2.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ebubekirx

o değilde müfredat değişmesin bu yıl
    bildiğimiz konular boşa gitmesin sonra
    (bu arada bende mf4-15.000 ile açıkta kaldım)

sanmıyorum ama umarım bi değişiklik falan olmaz olursa da ne yapalım artık ona da çalışıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: BLaCk_WaTeR

seni gönülden kutluyorum bende tm2 de 31860 ci oldum çok düşündüm tkr hazırlanmayı okul puanı(58) olunca gözüm yemedi %25 burslu hukuk yazdım ve geldi pişman mıyım değilim ama seneye yine girecem büyük ihtimal hazırlığı geçemem hazırlık okurken biraz üsteleyerek ilk 50-60 binde girerim diye düşünüyorum çünkü 28 puan kırılacak aksilik olmazsa senin önün çok açık,çok iyi yapmışsın seneye çok iyi bir hukuk kazanman hiç zor değil canı gönülden başarılar

senin içinde hayırlısı olsun inşallah seneye istediğimiz yerleri kazanıcaz

• quote:

Orijinalden alıntı: blackeye34

açık lise mezunuyum 1 hafta liseye gittim ve bazı nedenlerden dolayı okula gidemedim açık liseye yazıldım 3 yılda bitirdim liseyi ama açıklise mezunuyum diye öss girmeyi hiç düşünmedim çevremdekiler ve hayat şartları beni engelledi malsef. geçen sene yakın bir akrabağnın desteğiyle "bir dene birşey kaybetmezsin" umuduyla sınava girdim Fatih üniv. sosyoloji türkçe bölümüne yerleştim sevindim çünki bu benim için çok büyük bir başarı herkes için çok basitte olsa hayatında bir hafta liseye gitmiş ve dershane yüzü görmemiş biri olarak ben acayip sevindim ama artık belirlediğim bir hedefim oldu psikoloji istiyorum evde deli ders çalışıyorum ailemin durumu ozamanlar özel üniv. yetmiyordu çok şükür şimdi sınırdada olsa yollabilecekler beni bu sene yerleşemeceğimi biliyordum sınava yinede girdim sistemi tanıma amaçlı yerleşemeyince üzüldüm mü evet ama bu elde ettiğim başarı beni mutlu etmeğe ve hedefimi yükseltmeme yetti... Aslında çok sövdüm ama kendimden çok haksız yere yerleşemyenler için di çevremdede çok kişi madur oldu ama bunlar sizi yıldrımasn ben 24 yaşındayım ama heryıl yeni başlyormuş gibi umutla sınava hazırlanıyorum kimsenin sizi yıldırmasına izin vermeyin gerçekten isteyin bahanelerle şansınız örtmeyin....

kardeş başlığını iişgal ettim ama söylediklerinden sonra bende yazamadan edemedim kusura bakma hız kesme devam et

ne demek zaten herkes içindekileri döksün rahatlasın moral bulsun diye açtım konuyu.Hedefin varsa emin ol gerçekleşicektir insan istedikten sonra kimse engel olamaz hem bu yıl girmekle çok iyi yapmışsın 1. de olsan 1.000.000. da olsan tecrübe kazanıyosun ve sınavda gerçekten sadece bilmek yetmiyo tercrübe ve dikkatte çok gerekli

• quote:

Orijinalden alıntı: oguz_25

ben ilk senemde 80bininci olmuştum
    bu sene girdiğimde 8bin

işte bizim için umut verici bir örnek senide tebrik ederim kendini 10a katlamışsın büyük başarı
  • aynen. kişide eğer saksı da çalışıyorsa 2.sene girişlerde büyük performans artışı oluyor. kirece karşı tam etkili koruma kosla vanish.
  • Arkadaşlar kötü bir lisede okumanın vermiş olduğu müthişlikle okulumdan bana sadece 47 puan gelmekte. Bende bir dahaki seneye kalmayı düşünenlerdenim ama bu okul puanınada güvenemiyorum. Ben çalışıp çabalasamda bu okul puanıyla beraber ilk 10.000 e girme gibi bir ihtimalim olduğunu düşünmüyorum. Bunu bana kanıtlarla inandıracak bir arkadaşımız mevcut mu ?

Not : Hukuk istiyorum.
  • benim okulumda pek çok kişi ikinci senesinde çok büyük sıçramalar yapmıştır :)
    bu yönden umutluyum ayrıca ikinci sene daha fazla çalışıp daha kötü yapmak çok az kişide görülen birşeydir heralde neyse ümitvar olalım en iyisi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lenz

quote:

Orijinalden alıntı: oguz_25

ben ilk senemde 80bininci olmuştum
    bu sene girdiğimde 8bin

Nasıl çalıştığınızı anlatır mısınız?

Edit:Artık yarın için kendimi psikolojik olarak hazırlıyorum(Ders çalışmak için)
    Bu sene gerçekten iyi birşeyler yapmamız lazım hedef belirlememiz lazım.

İlk senemden daha az çalıştım diyebilirim. Zaten çoğu konuyu hatırlıyorsun ve sadece yapamadığın konulara yoğunlaşıp olabildiğince farklı kaynaklardan test çözmeye başlıyorsun. Ama önemli olanda çok soru çözmek değil soruyu anlarayak çözmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Niccolò Machiavelli -- 16 Ağustos 2010; 13:17:52 >

• arkadaşlar benim de sıralamam 30000 istanbulda istediğim bölümü tutturamadım şimdi istemediğim bir bölümü istemediğim bir şehirde okumak zorundayım.neden mi? aileme tekrar hazırlanıp istediğim üniye gitmek istediğimi söylediğimde ona biz karar veririz.1 sene daha evde kalamazsın dediler hazır kazanmışsın git dediler yani benim fikrimin bir önemi yok napim şimdi bavulumu toplayıp bankta mı yatayım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zajc

arkadaşlar benim de sıralamam 30000 istanbulda istediğim bölümü tutturamadım şimdi istemediğim bir bölümü istemediğim bir şehirde okumak zorundayım.neden mi? aileme tekrar hazırlanıp istediğim üniye gitmek istediğimi söylediğimde ona biz karar veririz.1 sene daha evde kalamazsın dediler hazır kazanmışsın git dediler yani benim fikrimin bir önemi yok napim şimdi bavulumu toplayıp bankta mı yatayım?

ne yap ne et aileni ikna et derim ben
  • bi de şöyle bi durum var tecih sonuçlarında üniye yerleştim ama daha kayıt yaptırmadık yani kayıt yaptırmassak seneye puanım düşer mi yinde. sonuçta yerleştim üniye.
  • tebrikler kardeşim doğru düşünce sevmediğim bir üniversiteyi bitirdiğim için 31 yaşında sınava girdim bu sene , meslek seçimi çok önemli icabında 3-4 sene beklemeyi bile göze alın içinize sinen bir yerde okuyun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zajc

arkadaşlar benim de sıralamam 30000 istanbulda istediğim bölümü tutturamadım şimdi istemediğim bir bölümü istemediğim bir şehirde okumak zorundayım.neden mi? aileme tekrar hazırlanıp istediğim üniye gitmek istediğimi söylediğimde ona biz karar veririz.1 sene daha evde kalamazsın dediler hazır kazanmışsın git dediler yani benim fikrimin bir önemi yok napim şimdi bavulumu toplayıp bankta mı yatayım?

Hocam senin bu ikinci senenmiydi bence aileni ikna edecek bir danışman hocası bul işte ne biliyim deki gözüm açıldı şu bölüme gideceğim olmadı en kötü yazılırsın gitmesin üniye sınava çalışır orada girersin.
  • Tebrik ederim, mükemmel bir karar.

Eğer kapasitemin üstünde çok iyi üç sınav geçirmeseydim ben de sonraki seneye hazırlanırdım. Kafamda senin gibi hiçbir mutsuzluk olmaksızın.

Başarılar diyeceğim de gerek yok büyük ihtimalle başarılı olursun zaten bu irade ve kararlılıkla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: greens_t

quote:

Orijinalden alıntı: ErDem-S

14700 tm2 yle bende açkta kaldm

seneye çok daha başarılı olucaz merak etme

aynen dostum bu yıl 80 de 76.25 mat-geo 2 yaptım 14 ed sos 20 de sos1 yanlşm wardı bunları düzeltp + fen1 özel ders olayına girecem o zaman göreceez baam sayısalcılar ne ayakmş ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ErDem-S -- 17 Ağustos 2010; 5:20:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Özkan

Arkadaşlar kötü bir lisede okumanın vermiş olduğu müthişlikle okulumdan bana sadece 47 puan gelmekte. Bende bir dahaki seneye kalmayı düşünenlerdenim ama bu okul puanınada güvenemiyorum. Ben çalışıp çabalasamda bu okul puanıyla beraber ilk 10.000 e girme gibi bir ihtimalim olduğunu düşünmüyorum. Bunu bana kanıtlarla inandıracak bir arkadaşımız mevcut mu ?

Not : Hukuk istiyorum.

Okul puanın cidden düşükmüş ancak bu senin ilk 10.000 içinde olma hedefini etkilemez. Bunun çok basit bir açıklaması var, okul puanı 70 olan adamdan hamda 23 puan ve üstü daha fazla yapacaksın. Zor ama imkansız değil. Şimdiden Allah kolaylık versin.

• quote:

quote:

quote:

14700 tm2 yle bende açkta kaldm

seneye çok daha başarılı olucaz merak etme

aynen dostum bu yıl 80 de 76.25 mat-geo 2 yaptım 14 ed sos 20 de sos1 yanlşm wardı bunları düzeltp + fen1 özel ders olayına girecem o zaman göreceez baam sayısalcılar ne ayakmş ;)

mat-geo harbıden supermıs senın ben onun yuzunden kaybettım denebılır mat geo olarak cok cok dusuk yaptım ve edebıyatta 45e 11 yaptım 47-48 netten asağı ınmezdım normalde bide mat1 dusuk bıraz 29net bakalım bu yıl her şey daha kolay olucak ya bence

• quote:

Orijinalden alıntı: kirilenko47

Tebrik ederim, mükemmel bir karar.

Eğer kapasitemin üstünde çok iyi üç sınav geçirmeseydim ben de sonraki seneye hazırlanırdım. Kafamda senin gibi hiçbir mutsuzluk olmaksızın.

Başarılar diyeceğim de gerek yok büyük ihtimalle başarılı olursun zaten bu irade ve kararlılıkla.

çok teşekkür ederim çok kararlıyım ben çalışınca neler yapabıldıgımı fark ettım mat geo olarak gercekten dogru duzgun bırsey bılmıyordum ve sureklı ygsye çalıstık en buyuk yanlısımız o oldu ama sınav nısanda olunca ınsan dıger sınava calısamıyo en azıncan gecen yıl oyleydı bu sene oyle bı hata yapmıcam bu arada ygsyı nısana koyan osym ye koy ocağa mis gibi

• quote:

quote:

çok teşekkür ederim çok kararlıyım ben çalışınca neler yapabıldıgımı fark ettım mat geo olarak gercekten dogru duzgun bırsey bılmıyordum ve sureklı ygsye çalıstık en buyuk yanlısımız o oldu ama sınav nısanda olunca ınsan dıger sınava calısamıyo en azıncan gecen yıl oyleydı bu sene oyle bı hata yapmıcam bu arada ygsyı nısana koyan osym ye koy ocağa mis gibi

Evet aynı hatayı bende yaptım.YGS için özellikle Mat - 1 konusu için ne kadar çok soru çözersen çöz pek faydası olmaz belli bir süre sonra.Çok çalışmak gereksiz geliyor YGS için.Önemli olan LYS zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Erdem2602

quote:

quote:

Evet aynı hatayı bende yaptım.YGS için özellikle Mat - 1 konusu için ne kadar çok soru çözersen çöz pek faydası olmaz belli bir süre sonra.Çok çalışmak gereksiz geliyor YGS için.Önemli olan LYS zaten.

evet zaten herkes anladı bunu artık olay lysde kopuyo ygs puanıda cok buyuk onem tasımıyo

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.