Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (856. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.625
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bitmeden sipariş geçmiştim ama yine de önümüzdeki hafta sonunu bulur sanırım. Prive ile birlikte gelirler hocam.
  • Hocam kesınlıkle koklayıp lısteye eklemelısınız
  • Hermes – Un Jardin Sur Le Nil bu parfümü
  • Aynı anda hem black orchid hem de velvet orchid siparişi vermek mantıksız mı olur?
    Diğer kokuları invictus ve only the brave(yumruk) olarak düşündüm.
    Şekerli kokuları seviyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Black orchid yok listede....

• quote:

Orijinalden alıntı: kenan078

Aqua marine yaz kullanımına uygun fresh ve ferah bir kokudur. Kokuların üzerinde yazlık ya da kışlık yazmamasına ragmen fresh ve ferah kokular genellikle yazın kullanılmaktadır. Bu sebepten size rochas, herod, xeryous roque, boss vanilyalı, tom ford black orchid gibi kış kullanımıma uygun kokular tavsiye ederim

Kış için Dhi, herod, prive, ysl 4lüsü var hocam yeterli olur. Gün içinde genelde kapalı, havasız ve sıcak bir ortamda bulunuyorum bu duruma uygun kokular bakıyorum. Geçen hava baya soğuktu Herod sıkmıştım 2 fıs, içeri girince o ortamda gitmedi Ben de dedim yaz kokularından bir liste yapayım o zaman.

• Bizim listede mi hocam? eğer öyleyse var bizde.
  • invictus avrupa invictus aqua degıl demı hocam
  • Değil hocam. ikisi de normal invictus. 2 ayrı fabrikanın ürünü. Avrupa olan diğerine göre biraz daha tatlı.
  • ınvectus yokmu başkan
  • Invictus Aqua hiç koklama şansım olmadı ama normal Invictus Avrupa'ya göre Invictus Aqua gibi evet, tatlılık azaltılmış daha bir aquatik fresh halde. Ben normal Invictus tavsiye ederim ama performans olarak Avrupa daha başarılı sonuçlar verir. Bu arada normal Invictus uygun dozajlama ile yazın da kullanılabilir, Avrupa bayar şahsi görüşüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: feslehan

quote:

Orijinalden alıntı: kellemrt

Benim burnum yok klasik yorum yapamıcam :D ama eser hocamın parfümleri genel olarak çok beğeniliyor çevremde.fovorim ise 1'5-2 sene önce keşfettiğim ve sürekli aldığım givinchy insense ultramarine.çevremde bu parfümü beğenmeyen yok.kalıcılığıda güzel.Bu parfüm artık benim yıllarca kullanacağım ve favori olarak tutacağım bşr parfüm oldu.size öneririm muhakkak deneyin 👍

19 yaşa gidermi o parfum

Gider

• quote:

Orijinalden alıntı: lorenzen

Aynı anda hem black orchid hem de velvet orchid siparişi vermek mantıksız mı olur?
    Diğer kokuları invictus ve only the brave(yumruk) olarak düşündüm.
    Şekerli kokuları seviyorum.

Arkadaşlar biri baltalamış cevabı. Fikri olan?

• İkisini de kokladım. Avrupa olan normal invictustan bile daha ağır bırak aquayı. Ama invictus aqua bu yaza gelecek muhtemelen

• quote:

Orijinalden alıntı: senersongur

Bvlgari Man in Black
    Frederic Malle Musc Ravageur
    Nautica Voyage
    Terre d'Hermes
    Armani Code Profumo
    Gio Profumo
    TF Tuscan Leather
    Nasomatto Black Afgano

Önerileriniz için çok teşekkür ederim dikkate alıcam mutlaka.

• Eser hovçcam parfümler geldi testerlar için teşekkürler.che men prive tester göndermişsiniz,gerçektende çok Kaliteli parfüm olmuş çok bependim.musq ravegeour baana karian black to black parfümünün hafifletilmiş hali gibi geldi.çok benzettim yanılıyorda olabilirim.tabi black to black çok ağır 😂 micallef emir bunuda beğendim hüzel erkeksi parfüm. Eline sağlık tekrardan hayırlı işler

• avm ye gidiyordum; bir beyfendi durdurdu afedersin parfüm'ün nedir diye sordu :)
    Issey Miyake dedim,
    ama dedim orjinal parfüm değil bu; dolum parfüm :) şaşırdı , dedim avm deki dolumcular la karıştırma, donanım haber biliyorsan eser kozmetik diye arat :)

yorumları oku anlarsın dedim ,,

gelir belki :) bir çok kez geliyor böyle soru insanın hoşuna gidiyor; çünkü belli bir zaman sonra siz kokuya alıştığınızdan hissetmiyorsunuz,

dişcim bayan son 3 haftadır çok gidiyorum ön dişlerim de baya bi kanal tedavisi ve kaplama oldu ,
    geçen alımım da lacoste red de almıştım.. geldiği gün onu kullanıyım dedim , akşam kız eski parfüm süperdi, buda çok güzel nedir diye sordu,,

eşim kullandığı parfümlerden çok memnun, istersen orjinal aliyim diye bir kaç kez yokladığımda saçmalama çok memnunum spor da soruyorlar sürekli ne kullanıyorsun diye cevap aldım :)

açıkcası ilk günden beri çok memnunum parfümlerden; kalite hiç bozulmadı ilgi alaka hiç bozulmadı bir esnaf la değil de kardeşinle konuşuyormuş gibiyim,

allah işini gücünü bozmasın daha fazla kazanç nasip etsin :)
  • Beyler abercrombie&Fitch fierce alıp deneyen oldu mu ? Alan olduysa orijinali ile benzerliği kalıcılığı vs hakkında yorum yapabilir mi ?

• Abi pazar günleri kargo teslim ediyormu?
    Sabırsızlıkla bekliyorum yeni kokularımi

• quote:

Orijinalden alıntı: feslehan

Abi pazar günleri kargo teslim ediyormu?
    Sabırsızlıkla bekliyorum yeni kokularımi

Edilmez maalesef

Saygilarimla.

• 
Sayfa: önceki 854855856857858
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.