Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (753. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.711
Cevap
2.051
Favori
8.322.496
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: meten1903

Ozaman şöyle yardımcı olmaya çalışayım hocam eğer invictus alacaksanız normal olanını alın avrupa olanı daha şekerli bu sıcaklarda avrupanın tatlılığı biraz sıkabilir.diesel tatto çok güzel bir koku özellikle sıktıktan yarım saat sonra bu ikisini yazlık vanilyalı boss u kışlık olarak tercih edebilirssiniz.hepsinin kalıcılıkları oldukça başarılı.Halanız içinde kesinlikle eserden aldığımız bayan kokularından en çok sorulan ve dikkat çeken Jadore ve coco mademoiselle oldu özellikle coco mademoiselle gerçekten muhteşem bir parfüm.ama liste dışı birşeyler istersen yazlık olarak chanel de bleu,creed silver montain water ve kışlık olarakta Herodu öneririm sana çok yakışacaktır.konuda çok ilgi duyulmadı nedendir bilmiyorum ama silver montain water muhteşem bir koku sucul türde bir parfüm çok orjinal bir kokusu var orjinaline oldukça yakın.invictus gibi pişti olma ihtimalin olmaz.Chanel bleu da çok temiz bir kokudur duşunu alır kotunu altına çeker beyaz gömleğini giyer üstüne sıkarsın çok klas bir kokudur ki kenddime siparişimde 3 adet söyledim :)) kalıcılık olarakta yazlık olmalarına ramen çok başarılıdır ikiside son olarak Herod vanilya tütün kokusu çok başarılı kalıcı ama kimseyi boğmayan bir koku kesinlikle yaşına çok yakışacaktır çokta soran olacaktır

İşte sonunda creed smw yorumu aldım hem de tam benimle aynı fikirde bu koku gerçekten çok hoş ve şık bir koku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün tekin acarda aqua marine test ettim ve koku hoşuma gitti eser hocamdaki nasıldır benzerlik ve kalıcılık olarak yorum yaparsanız sevinirim dostlar bu arada disel yumruk da denedim ama aqua daha hoşum gitti açıkçası

• Merhabalar,

Yeni gelen 2 kokuyu da fikir sahibi olmanız için değerlendiriyorum.
    Kinski : Arkadaşlar Eser hocamın da dediği gibi bu koku Encre Noire'a benziyor, vetiverden dolayı. Ancak Tom Ford Extreme havası var. Karakter olarak eğer Tom Ford Extreme seviyorsanız bu kokuyu tercih edebilirsiniz. Açılışı yaş istemesine rağmen yarım saat sonra fln beni şaşırtarak o havadan çıktı daha genç işi bir kokuya benzedi. Ancak 18-20 yaş değil tabi en az 25 ister diye düşünüyorum. Ayrıca çok övgü alıyor. Encre Noire da öyle. Şekerli kokuları sevemeyen varsa yönelebilir. Ayrıca Tom Ford Men Noir'a da benziyor.

Opus V: Bunu da halihazırda Eser Kozmetik'ten bir parfüme benzetmek gerekirse, Tuscan Leather. Tabi bu parfüm biraz daha farklı. Sonuna doğru sabunsu mu desem amber mi desem güzel bir kapanışı var. Açılışı ise çok güze, çiçeksi. Şimdi "Bu parfüm bayan parfümü" düşünen olur diye tahmin ettiğimden, veya ben de öyle sezinlediğimden öyle çok da bayansı olmadığını söylemeliyim. Yani eğer bu parfümde şekerli bir içerik olsaydı kesinlikle bir bayan parfümü derdim. Ancak ben bunu klasik giyimli bir beye çok yakıştırıyorum. Fahrenheit gibi erkek parfümleri de çiçeksidir ancak bayan parfümü olmaktan en uzak olan da yine onlardır. Geçen gün annem benim Issey Miyake pour homme sıkmış kendi parfümü diye, hiç de sırıtmamış mesela. Bu yüzden çok beğenilecek bir parfümdür ancak biraz da parfüm tecrübesi olması gerekiyor ki kullanıcının, bu parfümlere değer verip kullanabilsinler. Bu kadar yorum da şu yüzden : Bu parfüm kesinlikle piyasa parfümü değildir arkadaşlar, Only the Brave, Invictus veya Blue de Chanel gibi herkese hitap etmezler. Yeni parfümler için kendine şans vermek isteyen kullanıcılar yönelsinler.

Herkese iyi alışverişler. :)
  • Hocam ben de almak istiyorum ama bunları nasıl deneyeceğiz ki ? Kokusuna nasıl bakabiliriz?
  • alphi3458 kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle konuda en çok hakkı yenen koku smw dır kimse kötülemiyor tabiki ama tercih edilme konusunda hakkı yeniyor kesinlikle her siparişte bikere denenmeli

• CheckVizoR kullanıcısına yanıt
    Bunun en sağlıklı yolu sevil gibi bir parfümeriye gidip eserde olanları tarzınıza uygun olanları deneyip sipariş vermek en masrafsızı bu olur yada geniş zamana yayıp sipariş vererek eserden gelen tüm parfümleri test ederek.

• quote:

Orijinalden alıntı: BLLDGRZ

Birde invictus (avrupa) kullanıyorum biraz şekerli geliyor. Normali nasıldır ?

bende bargello nun invictus kullanyıorum, daha fresh bir şey bekliyordum banada şekerli geldi

Birde Eser Hocam Fresh yaz kokusu tavsiyesi alabilir miyim ? kokusu zengin izlenimi uyandıran, erkeksi :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bidüsün -- 6 Ağustos 2016; 15:26:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meten1903

Kesinlikle konuda en çok hakkı yenen koku smw dır kimse kötülemiyor tabiki ama tercih edilme konusunda hakkı yeniyor kesinlikle her siparişte bikere denenmeli

hak veriyorum dün 16 adet parfüm sipariş ettim 6 sı smw :D

4 kişi birden o kokuyu sipariş etti varın siz hesaplayın
  • Smw bana 4 lü pakette tester gelmişti 1 ay önce ben de beğenip hemen siparişini verdim ve çok ama çok memnunum kokudan temiz bir koku ve de kalıcı

• Bvulgari aqua marine kullanan yok mu dostlar orijine benzerlik be kalıcılık nasıl

• 6 Ağustos MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz

Sevgi ve selamlarımla,
    Eser

KR800103 06/08/2016 AHMET H
    KR800506 06/08/2016 AHMET S
    KR800772 06/08/2016 DOĞANCAN U
    KR801300 06/08/2016 RAGMİ A
    KR801670 06/08/2016 GÖKER E
    KR801862 06/08/2016 UFUK K
    KR802061 06/08/2016 SULTAN K
    KR803954 06/08/2016 ALİ İ Ö
    KR805368 06/08/2016 BEKTAŞ Ç
    KR805672 06/08/2016 İSMAİL Y
    KR806153 06/08/2016 AHMET A
  • pm
  • Değerli dostlarım elimde tester tüpü kalmadı, yarın kargo ile gelecek ancak muhtemelen paketlere yetiştirebileceğim saatlerde gelmeyeceği için ve paketleri hediyesiz bırakmayı sevmediğim için yarın kargolanacak tüm paket 1 ve paket 2 alışverişlerine 1 er adet capitol blue içerikli asmalı oto parfümü göndereceğim.

Henüz oto parfümü satışına başlamadık.. Sizler de değerlendirirsiniz :) Geçen günlerde elimde olan örnekleri bazı arkadaşlara dağıttım ancak kimse dönüş yapmadı :)
  • alphi3458 kullanıcısına yanıt
    neredeyse ayni. fark,
    sadece tuastenin açılışı biraz daha yoğun.
    ayrıca orjinalide,tuastede çok kalıcı değil bilginiz olsun.

• Merhaba arkadaşlar,

Sizlerden parfüm tavsiyesi alacaktım. Daha önce creed aventus, creed git, sculpture, aber-fierce vb yine Eser hocamdan almıştım.

Yaşım 23, esmer tenliyim, spor ile uğraşıyorum vb vb:)

Benim topladığım liste var 4 ürün sipariş edeceğim.

1) Creed aventus
    2) Hermes terre d'hermes'
    3) Bvlgari aqva
    4) Tomford de noir
    5) Paco rabanne- invictus
    6) Creed - Silver mountain water
    7) Issey miyate al'eau

Arkadaşlar, yaz parfümü arıyorum. Deneyimlerinizden faydalanmak istiyorum. İçinden hangi 4 ünü seçmeliyim ? Yahut sizin önerdiğiniz farklı bir parfüm var mıdır? Lütfen yardımcı olurmusunuz pek uzman değilim parfüm konusunda.

Teşekkür ederim.
  • Hocam listenizde 1,3,5,6,7 nolu parfümler yazlık invictus biraz tatlı bir kokudur creed smw i listenize ekleyebilirsiniz ayrıca chanel de bleu nunda size çok yakışacagını düşünüyorum hem kalıcılık olarak hemde spor sonrası çok başarılı olur bunun yanına limonlu bi açılışla başlayan sonra çiçeksi bi hal alan issey miyakeyide listenize ekleyebilirsiniz oda en kalıcı yazlık seceneklerden son olarak invicts veya bvlgari aqua dan birini seçip listenizi tamamlayabilirsiniz

• Eser hocam, yanlış parfüm göndermeniz üzerine yeniden gönderdiğiniz Versace Eros elime geçti teşekkür ederim. Üstelik yanlışlıkla gönderdiğiniz Lacoste Essentiali de bana hediye etmeniz oldukça nazikti. Onun için de ayrıca teşekkür ederim :)
  • eser hocam hertürlü yanlışlığa açığım :)
  • Eser Kardeşim an itibarıyla siparişi geçtim teşekkür ederim...

Azzaro - Chrome [AZZ] X 2 Adet
    Burberry Classic [BRB] X 1 Adet
    Diesel - Only The Brave - ( Yumruk ) [Dsl2] X 1 Adet
    issey Miyake l'eau d'issey [iSY] X 2 Adet
    Bvlgari - Aqva Marine [MRN] X 1 Adet
    Hugo Boss - Hugo Men (Matara) [Hugo] X 1 Adet
  • Eser hocam bu seferde bu dörtlüyle vals edeceğim bakalım.
    Creed viw için çok iddialı yorumlar okudum, çok umutluyum felaket bir performans bekliyorum bu dörtlüden

Diesel - Only The Brave TATTOO [TTO]
    Ralph Lauren Polo - Blue [PLO]
    Creed - Original Santal [SNT]
    Creed - Virgin island Water [ViW]

Adresi özel mesaj olarak yolladım size. Bütün dostlara sağlıklı huzurlu bereketli bir hafta dilerim.
  • 
Sayfa: önceki 751752753754755
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.