Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (548. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.711
Cevap
2.051
Favori
8.322.485
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eser Hocam, DKNY Be Delicius yeşil elma olanı mı yoksa kırmızı olanı mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: istatistikuzmanı

Eser bey kargom geldi, ürünler tam da istediğim şekilde paketlenmiş, teşekkür ederim.

Jean Paul Gaultier - Le male ve one million aldım. JPG tam istediğim gibi çıktı. Çok beğendim, One million dan ise istediğim tadı alamadım. Ama koklayanlar özellikle onu beğendi :D

Tester olarak gelen Nasomatto - Black Afgano ürününü çok beğendim, elimdekiler bitince bundan ve Fahrenheit siparişi vereceğim.

Hayırlı olsun hocam :) GÜle güle kullanın. Ne zaman dilerseniz buyrun

--------------

alenes Yeşil olan hocam. Kırmızı olanın adı Red delicious sanırım
  • Armani Acqua Di Gio [GiO]

bu ürünmü? http://www.hepsiburada.com/armani-acqua-di-gio-edt-200-ml-erkek-parfumu-pm-sgarm0502078500

tek fiyatı nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: alenes

Eser Hocam, DKNY Be Delicius yeşil elma olanı mı yoksa kırmızı olanı mı?

Eser Hocam, gittigidiyordan siparişimi verdim. İstediklerimin mesajını gönderdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektrik_54

Armani Acqua Di Gio [GiO]

bu ürünmü? http://www.hepsiburada.com/armani-acqua-di-gio-edt-200-ml-erkek-parfumu-pm-sgarm0502078500

tek fiyatı nedir

Evet o hocam. Fiyatlar 1. Sayfada.

1 adet 50 ml fiyatı 16 tl.

-------------

alenes

Hazırladım hocam kesenize bereket teşekkür ederim
  • benim siparişler geldi.

212 birebir aynı, şahane.

diğer çeşitleri tanımadığım için yorum yapamam ancak,

parfümlerin kalıcılığı inanılmaz! hem tende hem kıyafette çok uzun kalıcılar.

testlerlar için de teşekkürler, hayırlı işler diliyorum.
  • Hocam iyi günler öncelikle. Açıkçası 4 parfüm alasım var ama pek anlamam parfüm işlerinden Parfümü günlük kullanmayı planlıyorum üniversitede. Ben beğenmesem de olur açıkçası yanımdan birisi geçerken bi şoka girsin parfüm sağlammış desin. İşin şovundayım yani Erkeğim, kızların hoşuna gidecek kalıcı bir şeyler bakıyorum açıkçası. Tavsiye verirseniz çok sevinirim.
  • Eser hocamdan 8 adet parfüm siparişim olmuştu vede teslim aldım.İlk önce kokular yerine ilgi alaka ve dürüstlüğü övgüyü hakediyor.Kokular içinse benim tabirim şu olcak kalitenin kokusunu gönderiyor eser hocam bizlere.

almış olduklarım yorum ve puan değerlendirmesi yapıcak olsam şöyle olur;

Hugo Boss vanilya/ 10-10 :çok güzel tatlı şekerli bir koku kışlık kullanıma uygun gayet kalıcı günlük 2-3 fıs yeterlidir.
    Chanel : 10/10 buda çok güzel bir koku klasik giyimle uygun olabileceğini düşündüğüm bir koku.
    İnvitcus : 10/10 Ne çok ağır Ne çok hafif bir koku tam ortası aldığınızda Jokeriniz olacak bir koku gerek sportif giyim gerekse günlük giyimle uyumlu olabilecek dediğim gibi joker koku her türlü kullanabilirsiniz kör alıma uygun diye düşünüyorum.Mutlaka deneyin
    Xs :Aromatik meyvelerin oluşturduğu bir koku Çilek kokusunu tereddütsüz alabilirsiniz sanırım böğürtlende mevcut bana öyle geldi emin değilim ama buna benzettim 20-30 yaş arası gayet uygun bir koku azda olsa sentetiklik hissinin ilk sıkışınızda alabilirsiniz ama sonrası tam bir aromatik meyve bahçesinde gibisniz tavsiye ederim kışlık kullanım için uygun.
    Givenxy Pi :Kışlık favori kokumdur daha öncede eser hocamdan almıştım.Biraz bal badem biraz da vanilya karışımı gibi geliyor bana kokusu kış kullanımına uygun soguk kokusu kör alıma uygun olmadıgını düşünüyorum deneyerek alın ben çok seviyorum bu kokuyu ama sevmeyen arkadaşlarımız olabilir.

Kullandıkça yorumlarımı yapmaya çalışacağım arkadaşlar.Kalitenin kokusunu bize gönderen Eser hocama hayırlı bol bereketli işler diliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: what_tha

benim siparişler geldi.

212 birebir aynı, şahane.

diğer çeşitleri tanımadığım için yorum yapamam ancak,

parfümlerin kalıcılığı inanılmaz! hem tende hem kıyafette çok uzun kalıcılar.

testlerlar için de teşekkürler, hayırlı işler diliyorum.

what_tha

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın. Teşekkür ederim.

---------------

Badem Bıyık :)

invictus
    vanilyalı boss
    diesel brave
    4.yü de siz seçin hocam :)
  • Kilian - Straight To Heaven (White Crystal

Agır ve karısık bir koku.
    Vanilya tütün vs gibi kokuların kombinesi.
    En sonnda kalan kokuda agır ama o kısmı guzel.
    Evde kokuyu sıkınca isyan çıktı :)
    Ama evdeki herkes hafif koku seviyor.

Bunun yerine tom ford black orchid daha iyi bir alternatif olur.

Calvin Klein - Euphoria. BAYAN
    Shiseido Zen
    İkiside hafif ve gerçekten güzel kokular. Herkesin hosuna gidecektir.

Hayırlı işler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakanlg H kullanıcısına yanıt
    Size katılıyorum. black xs farklı bi parfüm ilk defa kokusunu alınca ömür boyu bu parfümü kullanıcam demiştim. Black xs çok güzel ama o ayarda o tatta çok fazla parfüm var o yüzden çoğu kişi sıkıldı zaten son yıllarda çıkan parfümler hep bu tarz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar çok güzel bende Gittigidiyor üzerinden şimdi sipariş verdim 1 adet deneme amaçlı
    beğenirsem 4 tane alacağım mesaj attım bilgilerimi Eser Bey.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkan0zmen

"Bir erkeğin kadındaki imzasıdır parfüm" görüşünü benimsiyorum arkadaşlar ve bu yüzden çok hassasım. Sizden ricam yaz-kıș gidecek(yazlık ayrı, kışlık ayrı da önerebilirsiniz), beyaz tene, 20 yașa uygun, az bilindik ama farkedilirliği yüksek olan, kokumdan tanınmamı sağlayacak bi' parfüm önerir misiniz? Eser hocamdan almış olduğunuz, çevrenizdekilerden olumlu yorumlar almanıza sebep olan(özellikle bayanlar) parfümler hangileridir? Bildiğiniz üzere BİM, A101 gibi marketler de parfüm satmaya başladı, o yüzden herkesle aynı parfümü/parfümleri kullanıp, pişti olmak istemiyorum. Umarım beni anlamışsınızdır, şimdiden teşekkür ederim. Tavsiyelerinize göre, en yakın zamanda sipariş vereceğim. İyi alışverişler dilerim. Yorumlardan kendime şöyle bir liste hazırladım. Yorumlardan kendime şöyle bir liste hazırladım. Benim istek ve arzularıma uygun olarak hangi 4 parfümü önerirsiniz?
    Parfüm Listem :
    Vanilyalı Boss
    İnvictus
    CH Man
    Black XS
    Kilian - Straight To Heaven (White Crystal)
    Sculptre
    Only the brave tattoo
    Only the brave
    Creed millisime
    Clinique Happy
    Zegna forte

pişti olmak istemiyorum demişsin ama türkiyenin %90'ının kullandığı parfümleri sıralamışsın :) sen en iyisimi eser beye özelden ulaş ve balta girmemiş parfüm tavsiyesi iste :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: LOSTMAN'

quote:

"Bir erkeğin kadındaki imzasıdır parfüm" görüşünü benimsiyorum arkadaşlar ve bu yüzden çok hassasım. Sizden ricam yaz-kıș gidecek(yazlık ayrı, kışlık ayrı da önerebilirsiniz), beyaz tene, 20 yașa uygun, az bilindik ama farkedilirliği yüksek olan, kokumdan tanınmamı sağlayacak bi' parfüm önerir misiniz? Eser hocamdan almış olduğunuz, çevrenizdekilerden olumlu yorumlar almanıza sebep olan(özellikle bayanlar) parfümler hangileridir? Bildiğiniz üzere BİM, A101 gibi marketler de parfüm satmaya başladı, o yüzden herkesle aynı parfümü/parfümleri kullanıp, pişti olmak istemiyorum. Umarım beni anlamışsınızdır, şimdiden teşekkür ederim. Tavsiyelerinize göre, en yakın zamanda sipariş vereceğim. İyi alışverişler dilerim. Yorumlardan kendime şöyle bir liste hazırladım. Yorumlardan kendime şöyle bir liste hazırladım. Benim istek ve arzularıma uygun olarak hangi 4 parfümü önerirsiniz?
    Parfüm Listem :
    Vanilyalı Boss
    İnvictus
    CH Man
    Black XS
    Sculptre
    Only the brave tattoo
    Only the brave
    Creed millisime
    Clinique Happy
    Zegna forte

pişti olmak istemiyorum demişsin ama türkiyenin %90'ının kullandığı parfümleri sıralamışsın :) sen en iyisimi eser beye özelden ulaş ve balta girmemiş parfüm tavsiyesi iste :)

Eser Hocam sağolsun yardımcı oldu. Son bi' ayar çektik. Bunlar hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir?
    Son düzeltme şu şekilde: CH Men, Sculpture, Creed millesime, Creed Aventus, G.i.t Bunlar benim yaşıma ve isteklerime uygun mudur LOSTMAN hocam, bir de size sorayım o zaman
  • kalıcılık bakımından lacoste red mi? armani black mi? veya farklı bir şey önerir misiniz kalıcılığı yüksek hoş bir koku arıyorum
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LOSTMAN'

quote:

Parfüm Listem :
    Vanilyalı Boss
    İnvictus
    CH Man
    Black XS
    Sculptre
    Only the brave tattoo
    Only the brave
    Creed millisime
    Clinique Happy
    Zegna forte

Eser Hocam sağolsun yardımcı oldu. Son bi' ayar çektik. Bunlar hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir?
    Son düzeltme şu şekilde: CH Men, Sculpture, Creed millesime, Creed Aventus, G.i.t Bunlar benim yaşıma ve isteklerime uygun mudur LOSTMAN hocam, bir de size sorayım o zaman

creedler bildiğim kadarıyla Meyveli kokular Meyveli kokuda genclere gider ayrıca sculptre sanırım yazlık ve genç isi bir koku ve bu iki kokuda yazlık sanıyorum. diğer ikisi hakkında pek bir bilgim yok :)

• Eser hocamdan 4 adet sipariş geçtim ürünler elime ulaştığında yorumu yazacağım.
  • Nyanko Sensei kullanıcısına yanıt
    v.bossu denemelisin yada eros gayet hoşlar.

• 14 Ocak MNG kargo takip kodları:

www.mngkargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

Sevgi ve selamlarımla
    Eser

JC457435 14/01/2016 MURAT Ö
    JC457575 14/01/2016 ALPER K
    JC458077 14/01/2016 HASAN B
    JC458553 14/01/2016 ÖMER M
    JC459093 14/01/2016 ESAT A
    JC459555 14/01/2016 SALİH S
    JC459559 14/01/2016 FATMA B Ç
    JC460045 14/01/2016 TOLGACAN Y
    JC460677 14/01/2016 HÜSEYİN ANIL Ö
    JC461171 14/01/2016 SERKAN D
    JC462264 14/01/2016 AYKAN A
    JC465363 14/01/2016 KAAN G
    JC466992 14/01/2016 AKIN M
    JC473832 14/01/2016 MUHAMMET E
    JC476975 14/01/2016 BERKANT T Y
    JC484322 14/01/2016 FULYA K
  • suatin kullanıcısına yanıt
    10 sipariş geçmişim var:) çoğunlukla bir aldığımı bir daha almam hepsini denedim bunlar gerçekten herkeste olmayan beğeni oranı yüksek parfümler
    kokular çok sağlam eser kardeşime selam :)
    invictus
    fahreneight
    2 tanede takım elbise
    takım elbise parfümleri biraz ağır olur dikkat
    ya sev ya terk et parfümler gözlediğim kadarıyla
    dhermes
    dior homme veya c national homme üzmez son
    cn homme biraz ağır diğerlerine göre:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ronaldinho26 -- 14 Ocak 2016; 23:13:05 >
  • 
Sayfa: önceki 546547548549550
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.