Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (3152. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Kira Kozo
1 Kayıtlı Üye ve 17 Misafir (3 Mobil) - 15 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.770
Cevap
2.054
Favori
8.328.930
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31503151315231533154
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

polo blue , acqua di gio profondo, blvgari aqva marine, dolge gabanna light blue intense

• Elixir bugün geldi. Normal sauvage dnasında bir koku değil. Koku baharat temalı güzel yaz harici her zaman kullanılır. Koku kaliteli. Notaları hakkında tam yorum yapamayacağım. Hastası olan olacaktır lakin ben düz svg hastasıyım. Ne edp ne elixir bu düşüncemi yok edemedi. Yarın daha detaylı yorum yaparım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • gustawa G kullanıcısına yanıt
    eyvallah hocam.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Eser 'den ara ara sipariş geçerim ama 17-18 yıl önce bir parfüm koklamıştım. bir türlü ismini bulamıyorum arkadaşlar. şişesinin tipini atsam yardımcı olabilecek var mı? Eser sen daha iyi bilirsin aslında :(@EserKozmetik

Siyah Erkek parfüm şişesi olarak düşünün.
    Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hok2013 -- 9 Şubat 2022; 1:5:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hok2013 kullanıcısına yanıt

lancome hypnose olabilir hocam

• Maalesef 😔 o kadın parfümü ben erkek parfümü arıyorum

Armani Code

• Evet o demeyi çok isterdim 😔 şişesi anımsatıyor ama değil. ama onu bi sipariş geçeceğim. belki de ben yanlış hatırlıyorum. inan görsellerde bakmadığım parfüm şişesi kalmadı. kusma noktasına geldim artık.

@enginist77

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hok2013 -- 9 Şubat 2022; 2:5:58 >

Bahsettiğiniz parfüm bu mu?

• Eser bey yves rocher evidence gelecek mi? Şu an sitede yok görünüyor. Sipariş listem hazır sizden bunun cevabını bekliyorum sadece varsa onu da alacağım

• timberwolf66 T kullanıcısına yanıt

maalesef 😔😔

• Düştük yine tutasteye 🥴

Sipariş Numaranız
    3638943814

13 adet senelik siparişimi verdim eser hocam 😂

• Salted Melon Prive Aranıyor .
    (Millesime imperial) .

Givenchy İrrestible serisinin de parfüm şişeleri buna yakın diyebilirim.

şu olabilir belki bilemiyorum: https://www.fragrantica.com/perfume/Givenchy/Very-Irresistible-for-men-34.html

• HackAv kullanıcısına yanıt

evet gerçekten çok benziyor. ama değil, şunu bir bulabilsem 😔

• Satmak istediğiniz tutaste parfüm varsa alabilirim. Resim fiyat atabilirsiniz iyi olur

• Meraklıgamer kullanıcısına yanıt

Bana geldi ama benim için tam hayal kırıklığı oldu. Kişisel olarak bana hitap etmedi ve normal sauvage ile hiç alakasi yok. Başka bir isimle çıksa da olurdu. Fakat ümit ediyorum ki demlensin iyice o zaman gerçek kokusunu alırım. Yoksa bu haliyle normal sauvage varken asla almam elixiri

• KRAMER25 kullanıcısına yanıt

Aynı dusuncedeyim hocam.

• Elixir henüz 2 gün önce dolumu yapılan bir parfüm. Çok taze.

Zaman geçtikçe,nasıl harika bir kokuya dönüştüğünü göreceksiniz bence :)

• Son siparişim elime ulaştı, naçizane yorumlamam gerekirse:

LANKO LA VIE [LNC] - Çok güzel kışlık bir koku, beğenmedim diyenin kolay kolay çıkmayacağı güvenli bir koku diyebilirim. Sadece bilindik bir koku olmasından dolayı tutulmayabilir.

BLACK ORCHID [ORC] - İş yerindeki çalışma arkadaşım için aldık, başka muadillerini de kendisi alıp denemişti ama en yakın muadili Tutaste versiyonu diyebilirim, buram buram kokuyor ama herkes kullanamaz kışlık ağır karakteri olan bir koku.

SAUVAGE ELIXR [DEX] - Büyük ihtimalle yeni dolum olduğundan dolayı koku karmaşası mevcut hatta ve hatta koku yoğunluğu midemi bulandırdı diyebilirim, 1-2 ay çatmasını bekleyip kokuya öyle geri dönüş vereceğim bu aşamada değerlendirme yapmak doğru olmaz diye düşünüyorum.

VERSO EAU FRAICHE MAN [FRA] - Mükemmel fresh bir koku ama performansı kararında çok hızlı bir şekilde yayılımı düşüyor. Spor, duş sonrası veya spor öncesi 6-7 fıs şeklinde kullanılabilir bence.

EAU DE MOM [MMO] - Geçmiş sayfalarda bu parfüm hakkında çok olumlu yorum gördüğüm için kör alış yapmaya karar verdim. İyi ki de almışım, gerçekten sakinleştirici ferah hafif narenciye çiçek notalı yeşil çay kokusu. Tutasteden aldığım parfümlerde favorilerime girdi diyebilirim.

NARCISISIM PEMBE [HER] - Black Orchidi alan arkadaşım bu kokuyu da denemek istedi, parfümü kokladığımda çok temiz iç açan bir misk kokusu fakat performansı yayılımı çok yüksek olmayan bir parfüm olduğunu fark ettim. Minimum 7-8 fıs sıkılması gerekebilir.

iNV VICTORY [2021] - Bu parfümü sıktığım anda kafamdan "tozlu vanilya" tarifi yaptım, tozlu bir vanilyanın ağırlıklı olduğu arkadan lavantanın duyulduğu kışlık bir koku izlenimi ağır basıyor.

Bu arada testerı gelen Bvlgari Man In Black için de teşekkür ederim, stoklara girmesini beklediğim bir kokuydu. Orijinaliyle birebir diyebilirim, başka muadillerini de denedim bu kadar güzel bir koku geçişi ve belirginliği görmemiştim. Eser Bey'in eline sağlık, alacaklar listesine bu parfümü de ekledim Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

• 
Sayfa: önceki 31503151315231533154
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.