Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (305. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.737
Cevap
2.054
Favori
8.326.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdi bir arkadaşıma alabiliriz hocam sizden. Bana bir valf yollayabilirseniz sevinirim. Gerçekten kokusuna bayıldığım halde kıyafetlerime sıkamıyorum
  • 123xxx123 kullanıcısına yanıt
    Tabi hocam. Ürün listenizi belirtirken valfi de altına ekleyin lütfen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baybayankara

baybayankara nickimle sanalpazardan ödemeyi yaptım 1 adet de delux odemesi yaptım bilginize.

Paco Rabanne - iNViCTUS
    Kilian - Love Don't be shy UNISEX
    Creed - Aventus Delux (FARKI ÖDENDİ)
    Lancome Hypnose

Hocam kargo numarasi payasmadiniz sıkıntı yok umarim sanalpazar odemesini gordunuz mu ? @EserKozmetik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • baybayankara B kullanıcısına yanıt
    Yolladım hocam kargonuzu. pazar oldugu icin pc.e gecemedim. Cumartesi kargolarının kodlarını yarın sabah paylaşacağım. Size de yarın gelecektir :)
  • adamın dibi :D
  • Merhaba, Cr 212, aqua di gio, Vakko v, invuctus gibi parfumleri begenen birisine bahar yaz sezonu için öneriniz nedir Eserbey?

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler merakla bekliyorum :)

• th3_majestik kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam. Bildiğiniz ürünleri öncelikle tercih etmenizi öneririm hocam.

Yine de isteğinizi geri çevirmemek adına; Givenchy ins. ultr. , Bulgary aqua marine. Azzaro chrome united olabilir. Vakko tarzında ise lalique olabilir. Öneri veya kör seçim ile alınacak bir ürün değil ama :)
  • Gün içinde alınan siparişleri salı günü kargolayabileceğim arkadaşlar. Bugün sadece hafta sonu alınan siparişleri ancak yetiştirebilirim. Lütfen salı günü kargolanması şartı ile sipariş geçiniz.

Sevgilerimle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Gün içinde alınan siparişleri salı günü kargolayabileceğim arkadaşlar. Bugün sadece hafta sonu alınan siparişleri ancak yetiştirebilirim. Lütfen salı günü kargolanması şartı ile sipariş geçiniz.

Sevgilerimle.

Hayırlı işler hocam kolay gelsin

Teşekkürler hocam, değerlendirip dönüş yapacağım

• Eser hocam;

Sanalpazar üzerinden paket 1 için ödeme yaptım.

İstediklerim.

Erkek:

+Hugo Boss- Boss (Bottlet)
    +Armani He
    +Costume National - Homme (Yeni)
    +C.Dior - Fahrenheith

Bayan:

+Carolina Herrera - 212 Sexy
    +Michael Kors - Michael
    +Chanel Chance
    +Armani SHE

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar parfümlerim geldi.Killian Back to Back için yorumlarınız nedir?Bu parfümü bir arkadaşım aldı ancak bana biraz ağır olduğunu söyledi.Tester olarak İnvictus geldi koku gayet güzel.Bir de Bvlgari Aqua Marinenin şişesinde MRN mi yazıyor sizde de arkadaşlar?
    EDİT:Arkadaşlar birz parfümleri sıkıp bekledikten sonraki düşüncelerim İnvictus mükemmel Bvlgari Aqua Marine daha deneme şansım olmadı.Killian Back to Back ağır koku sevenler için ideal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mydonose_2 -- 2 Mart 2015; 13:17:39 >
  • mydonose_2 kullanıcısına yanıt
    Evet hocam MRN
    Hocam teşekkür eerim parfümlerim ulaştı ancak Killian biraz agır geldiğini söylediler sonradan kokusu açılıyor mu ?
  • mydonose_2 kullanıcısına yanıt
    Ağır hocam doğrudur.
    Sağolun hocam parfümler gerçekten çok güzel ellerinize sağlık
  • parfümler teslim aldım.Gerçekten işinizi iyi yapıyorsunuz kutular bile çok hoş.Aldığım parfümler kullandığım parfümlerdi zaten farkı olarak hugo boss vanilyalı aldım ve çok hoşuma gitti.hediyesi ysl nuit hugo boss tarzına benziyor ve o da çok güzel.hayırlı satışlar.
  • Eser bey Cumartesi akşamı sipariş geçtim ama bugun kargoya verilmedi sanırım?
  • Benimde parfumlerim bugün geldi.
    DH'ye özel kutular çok iyi

• 
Sayfa: önceki 303304305306307
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.