Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2943. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.711
Cevap
2.051
Favori
8.322.487
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 29412942294329442945
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Parfümler elinize geldiğinde yorumlayabilir misiniz?

• @Bonobo643 valla hocam dedigin kadar varmis sanki yillardir aradigim kokuyu buldum eger benzerligi de iyiyse tutasteden devam :D

@Ün!em hocam neroli portofino yasemin eklenmis limon kolonyasi gibi ama cok naturel ben seviyorum boyle kokulari genellikle de dustan ciktiktan sonra sikiyorum.

Amara ise hermes ile issey miyakenin karisimi gibi geldi boyle tatli tatli mandalina vuruyor ama cok ta erkeksi bir koku bonobo hocamin dedigi gibi baya iltifat aldirir. Eser hocam cok guzel yapmis tavsiye edenlerin klavyeleri dert gormesin

• armutsapi44 kullanıcısına yanıt
    Güzel günlerde kullanın, güzel güzel iltifatlar alın...
  • kaelah kullanıcısına yanıt

Hocam ben çok anlamıyorum , Chanel de blue edt sürekli Eser Hocam dan alırım , onun için yorumum 10 numara , kalıcı , orjinaline 1-1 aynı diyebilirim, diğerlerini de ilk kez denemek için aldım bakalım ,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Merhaba hocam düzenledim adresinizi. Teşekkürler.

Bu sefer erkek parfümlerini çok beğendim. Orjinallerini bilmiyorum hiçbirinin o sebeple dümdüz yorumlayacağım.

Azzaro - Chrome [AZZ] : Çok derin çekerseniz baharatımsı bir koku geliyor, hafif koklarsanız meyvemsi hafif odunumsu bir koku. Kalıcılığı düşük bir parfüm gibi.

Jean Paul Gaultier - Ultra Male [Male] : Gerçekten güçlü bir parfüm, kalıcılığının yüksek olduğunu düşünüyorum. Vanilla, meyvemsi bir koku. Çok derin çekerseniz hafif baharat ve tarçında alabilirsiniz.

Creed - Millesime imperial [MLS] : Sabunumsu bir kokusu var ilk başlarda, bekledikçe kokusu daha hoş bir hal alıyor. Tuzlu bir şeyleri koklar gibi bir his veriyor insana.

Hepsi ayrı bir hoş ne desem bilemedim, teşekkürler :)

Male olanın pompası ve kapağı farklıydı niye bilmiyorum. Diğerleri daha bir sağlam geldi, male deki mekanizma bozulacak gibi.

• Selamlar, bana lüks kokan ve genel beğeni odaklı bir parfüm söyleyebilir misiniz? Layton seviyesinde veya daha yukarısı olan?(Layton,Naxos ve bunlara ek olarak 25+ ortalama parfümler denedim. Bunların ve Memo'nun dışında birşeyler arıyorum, en son Royal Oud denedim ve beğendim. Sizlere de öneririm. :D)
  • creed vetiverin yeni prive versiyonunu deneyen var mı 35 tl olanla ne gibi farkları var

• Son siparişlerim gelmiş (KRK, Lira, Male, ABER + ALex Nar tester) hepsini yorumlara bakarak almıştım, sadece Aberde hoşuma gidecek mi diye şüphelerim vardı, testerlar da dahil hepsini çok beğendim, eline sağlık hocam.

• Güle güle kullanın arkadaşlar.

Elimden geldiğince ürün eklemeye çalışıyorum ve artık ürünleri aramıyorum. Genellikle firmalardan gelen ürünlerden BAŞARILI çalışmaları alıp yapıyorum. O yüzden çok mühim, yeni çalısma olmadıkça ürün aramayı bıraktım. Böylesi daha hoş ve başarılı oluyor.

---

Gelecek olanlardan aklımda olanları yazayım ancak yanına tahmini tarih eklemediklerim ortalama 2 ay olacaktır.

Kilian Angel's Share - en geç 1 ay.

Ysl tuxedo - 1 ay+

Escentric 01 - bir iki hafta arası.

Dior homme parfum tekrar yapılacak. (aynı ürün)

Si intense 2 ay
    Si Fiore 2 ay
    Dylan blue (kadın) 2 ay
    Narciso r. (beyaz klasik) 2 ay
    Estee lauder - pleasures 2 ay

Tommy Girl - 2 hafta
    V.Secret - velvet petals - 2 hafta
    Jo malone - English Pear & Fressia cologne 1 ay+
    Montale Aoudh leather 1 ay+
    Blvgari BLV 1 ay+
    Acqua di sale 1 ay+
    Fahrenheit le parfum 1 ay+

Versace eros flame 2 hafta
    T.Terenzi casanova - çok güzel kalitede tekrar gelecek - 1 ay+
    Cerutti 1881 Erkek ve kadın klasik çalışmaları 1 ay+

Selamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 4 Şubat 2021; 1:58:25 >
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Evet Fahrenheit Le Parfum açıklandığına göre,hype trenine kömür atabilirim.Benim için çok özel bir parfüm:)Bir ara çıtlattıydım hatta bir "bomba geliyor,adı bende saklı" diye.İste o parfüm Fahrenheit Le Parfum.Gelmeye yakın iyice harlarız hype trenini:))))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 4 Şubat 2021; 2:47:23 >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Heyecan dorukta :)
  • handsame_ kullanıcısına yanıt
    Fahrenheit kullanmak isteyen ama fazla olgun kaçar,25 yaşındayım ama Fahrenheit sıkamıyorum diyen arkadaş!Bu parfüm senin için:)

Benim gibi açığı olsun orjinali olsun yıllardır kullanan "ama artık yeter da" diyen ihtiyar delikanlılar için ise taptaze bir Fahrenheit deneyimi:)

Fahrenheit DNA'sı + Vanilya+ Rom

Söyleyeceklerim bu kadar:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 4 Şubat 2021; 2:54:0 >
  • EspadaUq14 E kullanıcısına yanıt

Benim deneyimllediğim şahsi fikir olarak en lüks ve en klas parfüm ALEXANDRİA II hem kalıcılk hem silaj olarak süper.Ayrıca doğallığı mükemmel.orjinal 100 ml. şişe fiyat(+-) 5.000.-tl civarında .Oud ve ahşap notalara aşina iseniz bütün ezberleri bozacak harika bir Tutaste çalışması olmuş. Tavsiyemdir.

• EspadaUq14 E kullanıcısına yanıt

XERJOFF ALEXANDRIA II güncel fiyatı sadece Beymen de 5375.-TL olmuştur.Orjinali başka yerde yok.

• Montale Red Vetiver'i denemiş olan var mı? Başka parfüm alacağım ama bunun küçük testerini kutuya koymanız mümkün mü? ayrıca sanırım issey miyakenin Issey Mıyake L'eau D'ıssey Homme Sport olanı yok değil mi?

ayrıca fiyatları biraz pahalanmıs buldum, tamam bazı parfümlerin fiyatlarıyla ucurum var ama issey miyake'nin mesela testeri 125 ml 195 tl'ye bulunuyor. yalnızca hemen hemen %50'lik bi fark oluyor. bir kısmı daha düsük olabilirdi aslında.

• rjager kullanıcısına yanıt
    O tester diye satılanlarin alayi sahte
  • 35 tl nin altı da artık maldan kaçırmaya, kötüyü aramaya götürüyor. Bu fiyatlarda sağda solda düzgün parfüm zaten bulamıyorsunuz şuan. Neye göre pahalı görüyorsunuz bilmiyorum ancak ORJİNAL kokuların mantıklı geldiği fiyatlarda orj almanızı ben de öneririm.
  • Mevcut kalitesi sebebiyle Eser'in parfümlerinin fiyatları ziyadesiyle uygun. Üstüne başına, ultra dandik 500 gün kalıcı tadında asitten farksız üzerinize sıktığınızda alerji manyağı olacağınız bir sürü alternatif var tabi.

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Angel's Share, Fahrenheit 🔥
  • rjager kullanıcısına yanıt

Bu dolar kurunda isay miyakenin boş şişesini alırsın bu fiyata

• 
Sayfa: önceki 29412942294329442945
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.