Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2896. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
17 Misafir (3 Mobil) - 14 Masaüstü3 Mobil3 Android
5 sn
69.710
Cevap
2.052
Favori
8.322.121
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28942895289628972898
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt

Fiyatlardan haberin yoksa neden tepki veriyorsun sana onu soruyorum dışarıdaki fiyatları bilmeden zam yapılmış demen mantıklımı sence ?

• quote:

Orijinalden alıntı: secretariat

Fiyatlardan haberin yoksa neden tepki veriyorsun sana onu soruyorum dışarıdaki fiyatları bilmeden zam yapılmış demen mantıklımı sence ?

Arkadaşım ben bu satıcıyı bildiğim için bu satıcıya yazıyorum, hala saçmalıyorsun?

Sen bana yazmayı konuşmayı öğren diyemezsin seni ezerim senin gibilere de burada prim vermem git biraz araştır neden zam yapılmış döviz kuru ne kadar muadil firmada ne kadar ondan sonra tepkini koy bilir bilmez konuşuyorsun ne kadar gereksiz tiplersiniz ya

Haydi güle güle sana. Bakmam okumam daha mesajlarını.

Müşterilerime veririm cevapları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 18 Kasım 2020; 22:47:30 >
  • quote:

Sen bana yazmayı konuşmayı öğren diyemezsin seni ezerim senin gibilere de burada prim vermem git biraz araştır neden zam yapılmış döviz kuru ne kadar muadil firmada ne kadar ondan sonra tepkini koy bilir bilmez konuşuyorsun ne kadar gereksiz tiplersiniz ya

Niye bu kadar zoruna gitti? Noktalama işaretleri var, konuşma var. Sanırım okumamış olmak bunu gerektiriyor, sende haklısın. Ayrıca döviz kurunu vs.senin gibi bir insan bana bunları diyebilecek bir bilginlikte değil :) Gel ez bakalım, yorumlarına devam et, nasıl ezeceksen bir bakalım.

Zamlardan sonra sizden öncede benzer yorum yapan bir kişi foruma geldi ve fiyat artışını eleştirdi fiyat artışının kurdan kaynaklandığını açıkladık ancak yinede haklıymışcasına saçma yorumlar yapmaya devam etti daha öncede arada bu şekilde uğrayan kişiler oluyordu ve insan kasıtlı yapıldığını düşünüyor artık, sizin bu olaylardan haberiniz olmadığından satıcının sabrının nereye geldiğini tahmin edemeyebilirsiniz yaklaşık 2 yıldır takip ediyorum bu konuyu gerçekten satıcının sabrı sınanıyor son yapılan açıklamadada belirtlildiği gibi bu ürünleri en uyguna alabileceğiniz adres burası isteyen tercih ediyor bizim gibi, istemeyende almadan konudan ayrılabilir bu kur artışlarında fiyat eleştirildiğinde saçma bir iş yapılmış olunuyor benzer ürünleri 70₺ 80₺'ye satan satıcılar bu kadar eleştirilmiyor hala burada bu tarz eleştiriler görülüyor kendinizi satıcı yerine koyarsanız durumu anlamak çok zor değil.

Bak sen ne yap biliyomusun trendyol kuponu satmaya devam et bildiğin anladığın şeylere yorum yap zam yapanların sayfalarında gez forumda boş işlerle uğraş ne biliyim takıl işte kafana göre hadi eyvallah daha da yorum yapma sana cevap vermicem.

• Bu arada diğer arkadaşlardan özür diliyorum konu bu kadar kirlendiği için ama maalesef haksızlığa gelemiyorum böyle şeylerde bir de üst üste yapılınca insan tutamıyor kendini kusura bakmayın tekrar hakkınızı helal edin.

• quote:

Bak sen ne yap biliyomusun trendyol kuponu satmaya devam et bildiğin anladığın şeylere yorum yap zam yapanların sayfalarında gez forumda boş işlerle uğraş ne biliyim takıl işte kafana göre hadi eyvallah daha da yorum yapma sana cevap vermicem.

Ezdin mi şuan? Amma gereksiz yorumlar yapıyorsun, birşey biliyorum deyip geçinen tiplerdensin ve üzülecek haldesin, yazık.

Ekleme: benimle ilgili sorunu olan varsa özele beklerim.

Herkese iyi akşamlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasiledekkinasilola -- 18 Kasım 2020; 23:2:6 >
  • Eser abi fiyatları 50'ye çek sen de kurtul şu leşçi ölücü tayfadan biz de kurtulalım. Takılalım kendi aramızda kafamıza göre.

• Ya birader bi sus ne boş yaptın be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aşırı "ökünme" kelimesine maruz kalma kaynaklı anksiyete bozukluğu yaşıyorum an itibariyle:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Eser kardeşim , İdeal Extreme Aralık’ta mi gelecek demiştin ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SerdaR^73 -- 18 Kasım 2020; 23:53:50 >
  • Bonobo643 kullanıcısına yanıt

Hahahah 😂 gece gece hic güleceğim yoktu, güzeldi bu 😂

• "Benim için parfüm zaruri bir ihtiyaç, olsa da olur, olmasa da olur."

Bunu okuduktan sonra diğer yorumları okumadım bile  

• En iyisi yazmamak bak kafam rahat hamdolsun 🥱😏

• diyar_21 kullanıcısına yanıt
    Hahahah

• Arkadaşlar İnito Side effect ve guerlain idol bana pek uymadı takas yapmak isteyen olursa özelden yazabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdaR^73

Eser kardeşim , İdeal Extreme Aralık’ta mi gelecek demiştin ?
    Aralık 10-12 si gibi en geç hazır olacak hocam.
  • Phileo Sophia_ kullanıcısına yanıt

chanel bleu de chanel de var elimde, onu da kullanmıştım :) armani acqua di gio deneyimleyeyim bir de :) bu tarz genel beğeniye uygun önerileriniz varsa yine yazabilrseniz sevinirim. daha önce çdg gibi herod gibi niş parfümler de denedim fakat pek kullanamadım. o nedenle 3-4 sene daha genel beğeni parfümleri ile devam etmek istiyorum ve tavsiyelere açığım :)

• 
Sayfa: önceki 28942895289628972898
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.