Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2895. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (1 Mobil) - 7 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.678
Cevap
2.047
Favori
8.312.457
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28932894289528962897
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geldi yine vazelinci. Bi sal bizi be, icip icip arayan eski sevgili gibisin. Yorma

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • buckminsterstomarti kullanıcısına yanıt
    Bu o değil herhalde:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • buckminsterstomarti kullanıcısına yanıt
    Aynı çeşit 3-5 kişi çıkıyor hep. Aldırmıyorum, uyuştu artık.

..

Yine diyorum daha iyisini daha uyguna alabiliyorsanız alın. Saygım var bulana ve alana. Aksi halde fiyat eleştirilerine verdiğim son cevaptır bu. İstediğinizi yazıp karlayabilirsiniz.

Sektörde benim malımla eşdeğer hiç bir ürünü benim fiyatlarımdan uygun alamaycaksınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 18 Kasım 2020; 22:32:35 >
  • Arkadaş sen nasıl oluyor da insanların ağzına ökünebiliyorsun, nereden alıyorsun bu cesareti? Ayrıca; FİYATIN YÜKSEK OLDUĞUNU YAZMAK KARALAMAK MI? NEYİNİ İDRAK EDEMİYORSUNUZ? NİYE FİYAT ELEŞTİRİSİNE KAPALISINIZ?

Ekleme: Ağza ökünmeye çalışan firma sahibi, bana yaptığını bilmem için istersen beni etiketle. Bana yaptığını

bileyim renk değişsin iş..

2.ekleme: Görüşümü belirtip hayırlı işler dedim, neden çok yarası varmış gibi gocundunuz anlamıyorum. Medeni bir şekilde davranabilsen keşke benim gibi, ilkinde düzgün cevap verdin de, bir yerden destek almaya başlayınca ökünmeye başladın ne hikmetse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nasiledekkinasilola -- 18 Kasım 2020; 22:8:57 >
  • nasiledekkinasilola kullanıcısına yanıt

Bişey sorucam hocam fiyatlar yüksek diyorsun muadil markaların ve bu kalitedeki markaların ( eğer varsa ki yok zaten ) fiyatlarını bana söylermisin?

• quote:

Orijinalden alıntı: secretariat

Bişey sorucam hocam fiyatlar yüksek diyorsun muadil markaların ve bu kalitedeki markaların ( eğer varsa ki yok zaten ) fiyatlarını bana söylermisin?

Yukarıya ilgilenmediğimi zaten yazdım. Ayrıca, fiyat yüksek demedim, kısa zaman içerisinde ikinci kez bu kadar yükselmiş olmasınaydı tepkim, bence mesajları iyi okuyarak anlamalısın.

Parfüm fiyatım 25 ten 30 a yükselttiğimdeki euro kuru 7,5763 miş.

30 dan 35 e çıkardığım gün 10 tl idi.

Bu euro nereye çıkarsa, benim fiyatlarım da oraya çıkar. Yani çıkan, yükselen şey bizim alımlarımız. Euro 12 olsun 40 olur, 14 olsun 45 olur. Bunun sonu yok. 8 altına düşerse bizim fiyatta 30 a düşer. Kısa zaman içerisinde çıkmasının sebebi de bu zamların kur odaklı olmasından. Kur dışında güzel bir zam yapsaydım böyle her dalgalanmadan etkilenmez, sizler de 40 tl den alırsıdız parfümleri uzun zaman boyunca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 18 Kasım 2020; 22:31:16 >

İlgilenmiyorsan eğer sırf zam yapıldı diye neden tepki veriyorsun buradan alışveriş yapıyormusun ? yada ne kadar yaptın ? bizim gibi her ay 4 lü 7 li paket alıyormusun yoksa senede 1 kere mi alıyorsun ? nedir yani seni alakadar eden ne bu konuda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Parfüm fiyatım 25 ten 30 a yükselttiğimdeki euro kuru 7,5763 miş.

30 dan 35 e çıkardığım gün 10 tl idi.

Bu euro nereye çıkarsa, benim fiyatlarım da oraya çıkar. Yani çıkan, yükselen şey bizim alımlarımız. Euro 12 olsun 40 olur, 14 olsun 45 olur. Bunun sonu yok. 8 altına düşerse bizim fiyatta 30 a düşer. Kısa zaman içerisinde çıkmasının sebebi de bu zamların kur odaklı olmasından. Kur dışında güzel bir zam yapsaydım böyle her dalgalanmadan etkilenmez, sizler de 40 tl den alırsıdız parfümleri uzun zaman boyunca.

Arkadaş, bana ökünme kısmını söyle? Bana mı yaptın onu söyle, beni alakadar eden kısım bu. İstersen 5000 TL'ye sat beni ilgilendirmez. Kısa zaman içinde 2.kez zam gördüm diye mesaj yazdım hayırlı işler dedim. Fiyat yükseldi diye yazdık, bu seni karalamak mı oluyor onu söyle?

• EserKozmetik kullanıcısına yanıt

Eser hocam bırak açıklamaya değmez bir şey bildiği yokki anlamıyorum fiyatlardan diyor soru soruyorum bilmiyorum diyor konu ile alakası yok zam yapılmış diye tepki veriyor boş boş işler başka bişey değil.

• quote:

İlgilenmiyorsan eğer sırf zam yapıldı diye neden tepki veriyorsun buradan alışveriş yapıyormusun ? yada ne kadar yaptın ? bizim gibi her ay 4 lü 7 li paket alıyormusun yoksa senede 1 kere mi alıyorsun ? nedir yani seni alakadar eden ne bu konuda ?

Benim fiyat hakkındaki görüşüm seni neden bu kadar alakadar etti? Neden yorum yapma gereği duydun? Ne rahatsız etti seni?

• A101 ile Bim'in kolonyasına iyi diyip kolonyadan bile anlamayanlar parfüm olsada olur olmasa da diyip parfümle alakası olmayanlar hammaddesinin ithal olduğundan bi haber tipler parfüm fiyatlarını bilmeden sayfadaki fiyatlara yüksek diyenler evime 2 ekmek fazladan götürme niyetindeyim diyip lüks tüketim sayfasında demegoji yapanlar bu benim yorumum size ne diyip bir de üzerine pişkinlik yapanlar yeter kardeşim bi bitmediniz size 35 liralık parfüm bile çok gidin kolonya fıslatın.

• quote:

Eser hocam bırak açıklamaya değmez bir şey bildiği yokki anlamıyorum fiyatlardan diyor soru soruyorum bilmiyorum diyor konu ile alakası yok zam yapılmış diye tepki veriyor boş boş işler başka bişey değil.

Ne sordun da bilmiyorum dedim, hayırdır? Fiyatlardan haberim olmadığı için mi 2.kez zamı görünce yazdım?

Sana hiç bir şey yazmadım, yazlarımın hepsi ortaya. Sildim ökünme dediğin kısmı. Güle güle tekrar
  • quote:

A101 ile Bim'in kolonyasına iyi diyip kolonyadan bile anlamayanlar parfüm olsada olur olmasa da diyip parfümle alakası olmayanlar hammaddesinin ithal olduğundan bi haber tipler parfüm fiyatlarını bilmeden sayfadaki fiyatlara yüksek diyenler evime 2 ekmek fazladan götürme niyetindeyim diyip lüks tüketim sayfasında demegoji yapanlar bu benim yorumum size ne diyip bir de üzerine pişkinlik yapanlar yeter kardeşim bi bitmediniz size 35 liralık parfüm bile çok gidin kolonya fıslatın.

Bundan sonra sana sorarak yorum yapalım ne dersin? Bana iyi gelen sana iyi gelmeyebilir, sana iyi gelen bana gelmeyebilir. Zevkler ve renkler farklı olabiliyor insanlarda, biliyor musun bunu? Sen mi anlıyorsun bi?

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Sana hiç bir şey yazmadım, yazlarımın hepsi ortaya. Sildim ökünme dediğin kısmı. Güle güle tekrar

Keşke sana deseydin ve silmeseydin hoş ekran görüntüsünü de almıştım. Bol şanşlar sana da.

Neden biliyormusun konu ile alakasız birisin o yüzden rahatsız oldum bana neden pahalı şu firmada bu kadar burda bu kadar diyebiliyormusun cevabını verebiliyormusun hayır ver cevabını eyvallah haklısın kardeşim diyip geçicem.

Özelden yazayım sana. Keşkelerin elinde kalmasın.

Hocam burada asıl tepkiniz alım gücünüzün düşmesine olmalı.Yani konu parfüm yada başka birşey değil.Tepeden tırnağa herşeye zam gelmiş ve alım gücü düşmüşken tepkinizin alım gücünüzü düşüren asıl yere yapmakta fayda var.

Malın fiyatı bu ister tepki gösterin ister tebrik edin farketmez sonuç olarak sizin gibi firma satıcısı da burada size tepki gösteren herkes de ekmeğinin peşinde ve herkes zarar etmeden işini yapmaya çalışıyor.

Sizin gösterdiğiniz tepkinin muhattabı alım gücünüzü düşüren asıl kişilerdir.

Bu yaptığınız alım gücünüzün düşmesinin tepkisini umurunuzda olmayan parfüm satıcısına göstererek yapmanız açıkçası garip olmuş.

Ezcümle alım gücünüz düşmüş bunu da umrunuzda omayan bir firmaya ve parfüme göstermenin de tartışmanın da anlamı yok.Parfüm umrunuzda değilse kullanmazsınız olur biter.Tepkinizi alım gücünüzü düşüren gerçek sahiplerine gösterip burada hala parfüme para verebilecek insanlarla tartışmanın kimseye bir faydası yok tabi amacınız üzüm yemekse....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Neden biliyormusun konu ile alakasız birisin o yüzden rahatsız oldum bana neden pahalı şu firmada bu kadar burda bu kadar diyebiliyormusun cevabını verebiliyormusun hayır ver cevabını eyvallah haklısın kardeşim diyip geçicem.

Arkadaşım ben takip ediyorum, ne saçma sapan yorumlar yapıyorsun. Birde soru sordum bilmiyorum dedi diyorsun, ne sordun bilmiyorum dedik, sanane benim tercihlerimden, sanane benim kolonya beğenmelerimden, seni ne ilgilendiriyor. Yazmayı öğren, konuşmayı öğren. Gelip burada laf yapmaya çalışma, sana göre değil. Git ötede oyna, alıntılama yapma, bir sorunun varsa özelden yaz.

• 
Sayfa: önceki 28932894289528962897
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.