Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tonyali61 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 9 Misafir (5 Mobil) - 4 Masaüstü6 Mobil
5 sn
58.824
Cevap
1.739
Favori
6.059.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 4 sa. önce
  • Cevaplayan Üyeler 5442
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 9472
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 4099
  • Favoriye Eklediklerim 1851
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • EserKozmetik (9472 mesaj) Bonobo643 (1614 mesaj) Rappapompom (1100 mesaj) eiskent (940 mesaj) NitroNos (715 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20624 mesaj) Mobil (20269 mesaj) Tablet (485 mesaj) (11 mesaj) Mini (1553 mesaj) Uygulama (5039 mesaj)
  • @
451 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    347 Mesaj

Birşey değil kardeşim:) Güzel güzel mis mis kok işte:)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    uAhmetcanX kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    elador

O hangisi

|
    |
  • Er
    0 Mesaj

|
    |
    elador kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    617 Mesaj

Xerjoff - Naxos olanı arkadaş atmış ama BTB'yi soruyorsanız Kilian - Back to Black diye geçiyor hocam.

https://www.ozelparfum.com/bek-tu-blek-acik-parfum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uAhmetcanX -- 2 Kasım 2020; 23:10:13 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    elador

neyden bahsediyor bonobo643

• Yüzbaşı
    617 Mesaj

Xerjoff Naxos işte. Kısa bir karşılaştırmalı incelemesi vardı parfüm ilk geldiğinde. Aklımın ucunda kalmış öyle o yorumu ve sonrasında deneyimleyen arkadaşların yorumları. Kalitesinden bahsediyordu kısaca. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    elador

Tesekkurler

|
    |
  • Yüzbaşı
    451 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    elador

Kimse bayan parfümlerinden bahsetmiyor mu yoksa ben mi okumuyorum, emotion pembe şişenin kokusuna benzeyen bir koku var mı

|
    |
  • Çavuş
    59 Mesaj

Naxos no 221B'de Holmes ve Watson ile birlikte yeni bir dava dosyası üzerinde çalışmanın dayanılmaz hafifliği. Kitap kokuları piponun dumanına karışacak. Moriarty ve planları boşa çıkarılacak.

Back to black ise apayrı bir dünya. Karanlık ve şehvet yüklü yatak odalarının ve yasak aşkların anlatılmaz yaşanır hali. Bir o kadar karanlık ve ürkütücü ve bir o kadar cezbedici.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Teğmen
    104 Mesaj

ahhahah...o nasıl tabirler öyle :)  

|
    |
  • Yüzbaşı
    366 Mesaj
    Parfüm betimlemeleri güzel. Lakin bazen çok komik oluyor. Ütopik benzetme ve betimlemelerden bahsediyorum. Geçenlerde bir videoda niş parfüm evi olan zoologist parfümünün panda ürününü tanıtan biri bir konuştu. Ulan dedim bu kadar da olmaz. Yok pandanın bambuyu toprağa ilk düşürdüğü zamanki çıkan kokuymuş. Şimdi soracam kaç defa panda gördün,hadi gördün diyelim bambu ile oynayan kaç kez gördün, hadi onu da yaptın toprağa bambuyu düşürdukten sonraki kokuyu nerden kokladın. Parfüm hobisi edinelim dedik geldiğimiz noktaya bak. Ama bir parfüm-film,dizi karakter benzetmesi gayet güzel oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KRAMER25 -- 3 Kasım 2020; 0:5:30 >
  • Er
    0 Mesaj

Sadece bu konuya dair uyarı yapmak için üyelik aldığımı belirteyim. Eser hocamızın hazırladığı ürünleri satın alıp etiketinin sağını solunu kesip üstündeki yazıları silerek kendi ürünüymüş gibi şişenin üstüne etiket basıp 3 katı fiyata satan, forumlarda sözlüklerde sahte hesap açıp kendini üçüncü şahıs ağzındanmış gibi överek reklam yapmaya çalışan, Eser hocanın yaptığı ürünlerle kendi el emeğiymiş gibi prim yapmaya çalışan "Alberto Sego" isimli şarlatan firmadan ürün almayınız.

• Teğmen
    184 Mesaj

Bunlar bilgi değildir, birer fenomendir. Onun için de herkesin düşüncesini paylaşması gayet yerinde ve doğal olur.

|
    |
    KRAMER25 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    900 Mesaj

4 adet parfüm siparişim dün elime ulaştı.

Kokuları gerçekten orjinal kullandıklarımla aynı gibi. Fark varsa da koku da değildir sanırım.

Kalıcılık konusu harici orjinali ile fark olacak bir durum olduğunu sanmıyorum. Daha önce de dışarıdan açık parfüm almıştım ama kesinlikle bunlar başka  

Aldığım parfümler aşağıdaki gibidir. Bir tek Aventus da koku biraz hafif kalmış gibi hissettim. Ama diğerleri gerçekten birebir aynı koku sanki.

Kalıcılık durumuna bir kaç gün sonra daha net karar vereceğim. Keşke bir de istediğim testırları yollasaydı demekten kendimi alamıyorum.

Eline sağlık Eser hocam biliyorsun bu işi.

Armani - Acqua Di GIO 

Creed - Aventus 

Dior - Sauvage (EDP) 

Versace - Eros

• Yüzbaşı
    619 Mesaj
    Eser Türkiye nin ithalatını azaltıyor. İthalat ikameci üretim yapan KOBİ kardeşim benim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GKHN1905 -- 3 Kasım 2020; 8:11:58 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    619 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mytra

Naxos no 221B'de Holmes ve Watson ile birlikte yeni bir dava dosyası üzerinde çalışmanın dayanılmaz hafifliği. Kitap kokuları piponun dumanına karışacak. Moriarty ve planları boşa çıkarılacak.

Back to black ise apayrı bir dünya. Karanlık ve şehvet yüklü yatak odalarının ve yasak aşkların anlatılmaz yaşanır hali. Bir o kadar karanlık ve ürkütücü ve bir o kadar cezbedici.

Fifty shades of back to Black   

|
    |

• Yarbay
    5363 Mesaj

Verdiğim sipariş hızlı şekilde elime ulaştırıldı ve yıllardır şu forumun daimi üyesiyim ilk defa yaptığım alışverişten ciddiden memnun kaldım 212 VİP man daha önce orjinal kullanmıştım ve bana gelense birebir aynı olmasa bile gerçekten kokusu çok yakınn çok beğendim o fiyata o kokuya kaliteye sahip bir parfüm alınması mümkün değil oldukça beğendim

|
    |
  • Yüzbaşı
    410 Mesaj
    Testerda gelen tobaccoyu deneyen oldumu. Eskiye nazaran tütün hafifletilmiş çok daha güzel olmuş. Eskisini sevememiştim ama bunu sürekli kullaniyorum

|
    |
  • Yüzbaşı
    297 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: prezus

Sadece bu konuya dair uyarı yapmak için üyelik aldığımı belirteyim. Eser hocamızın hazırladığı ürünleri satın alıp etiketinin sağını solunu kesip üstündeki yazıları silerek kendi ürünüymüş gibi şişenin üstüne etiket basıp 3 katı fiyata satan, forumlarda sözlüklerde sahte hesap açıp kendini üçüncü şahıs ağzındanmış gibi överek reklam yapmaya çalışan, Eser hocanın yaptığı ürünlerle kendi el emeğiymiş gibi prim yapmaya çalışan "Alberto Sego" isimli şarlatan firmadan ürün almayınız.

bu doğru mu gerçekten?

• Er
    1 Mesaj

bende orjinali var, ben pek benzetemedim. o yüzden sattım zaten, parfüm kendi başına güzel de orjinali ile yan yana koyunca fark anlaşılıyor.

|
    |
    thy666 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Masal Oku
Webtures SEO;SEO Nedir?
Cancer Clinical Trials
Ekonomi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
1,453
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.