Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2859. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
13 Misafir (4 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil
5 sn
69.711
Cevap
2.051
Favori
8.322.638
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28572858285928602861
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sizi eleştirmedim yanlış anlamışsınız sanırsam. Diğer açık parfümcü ler orijinaline benzetmeye çalışmak yerine kalıcılığına ve fark edilirliğine odaklandıkları için bambaşka şeyler ortaya çıkartıyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terre hermes / terre hermes
    Encre noire / boş
    Grey vetiver t.ford / boş
    Chanel bleu / encre noire

Terre hermes / terre hermes
    Grey vetiver / boş
    Encre noire / boş
    Boş / boş

4lu set alacağım bugün fikurvicin boş kısımları doldurmak isterseniz
    Memnun olurum hala karar veremedim
    Armani code chanel eros fln bunlar bilindik kokular malumunuz.bunlqr dışında hiç ismini duymadigim kokular var tutastede hepsine bakamıyorum liste çok büyük o yüzden genel begeniye uyması ve farkedilirlik acısından güçlü rahatsız etmeyen kokular olursa iyi olur.
    Yoksa bildiğim bleu eros code baccarat fln gibi kokular ekleyip geçeceğim cesaret edemedim ismini hiç duymadigim kokular mutlaka içlerinde çok can yakacak birşeyler vardır

Bu arada eser bey benim yorumlarımı görmüyor pek ama encre noire sport versiyonu yok heralde sport yapılsa iyi olur Daha çok beğenilmiş gibi geldi bana .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vatan1915 -- 23 Ekim 2020; 20:6:30 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Acemi Odyofil A kullanıcısına yanıt
    Bence, Boyner ve Beymen den deneyip, sizin beğeninize hitap eden parfümler hakkında fikir sahibi olabilirseniz, daha sağlıklı bir karar verebilirsiniz.

• vatan1915 V kullanıcısına yanıt

Eser Bey buradaki yorumları ve soruları yoğunluktan kaynaklı kaçırabiliyor. O nedenle soru ve talepleriniz için özel mesaj yolunu kullanmanız yerinde olur. En azından ben öyle yapıyorum ve çok hızlı geri dönüş alıyorum.

• mytra kullanıcısına yanıt
    Öneri yok mu

• Almayı düşündüğüm listeyi tamamen değiştirdim neredeyse Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)  Listedeki hiçbir parfümü denemedim. Denemek amaçlı alıyorum. Beğendiklerimi tekrar sipariş vereceğim. Listedekilerden prada ve spicebomb'u çoook uzun süredir denemek istiyordum nasip olmadıAçık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) Liste şöyle;

Tutaste - Pour Homme [TTT]

Victor & Rolf - Spicebomb [Spice]

Xerjoff - Naxos UNiSEX [NXS]

Comme des garcons 2 unisex UNiSEX [Cdg2]

Prada - L'Homme [L'Hm]

Tom Ford - Ombre Leather [OMB]

Andy Tauer - L'Air du Desert Marocain (02) [Lddm]

Tercihler hakkında yorum alabilirim. Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

Encre noire alma yaa herkese göre değil bence bende sportu var o daha fresh

• GKHN1905 G kullanıcısına yanıt

diğer parfümcüler kokmuyorcular yüzünden bence parfüm yapamıyorlar

İstersen veririm ama benim favorilerim niche kategorisinde çoğunlukla. Sizi üzerse üzülürüm. O nedenle pek öneride bulunmuyorum. Nasıl diyeyim, kış günlerimin vazgeçilmezlerindendir tobacco vanille ve black afgano diye? Ya da nasıl öveyim back to black'in o tuhaf karanlığını? Nuri Alço ahu Tuğba'ya gazoz ikram edecek birazdan.Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

Yine de deride kırbaç, çizme ve eskilerin at sırtında eyer kokusunu severseniz tuscan deneyimlemenizi önereyim. Belki de Sherlock Holmes ile karşılıklı kahve yudumlarken naxos kullanmanız iyi gelir size.

Ya da sallayın benim önerilerimi. Favori designer parfümlere yönelin.

Bu işlerin ustası bonobo hocamdır. Müsait olduğunda enfes parfümler önerecektir. Sabredin az.Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 23 Ekim 2020; 21:51:54 >
  • mytra kullanıcısına yanıt
    Favoriler malum zaten chanel alıp geçebilirim yanınada code eros fln bunlarda harika kokular tabiki ama tutaste de nişler fln da dahil sizn dediginiz gibi çok farklı bir liste var ilk kez bir açık parfum firmasında bu kadar farklı uzun bir liste gördüm ondan meraktan hani siz önerin sıkıntı yok beğeniriz elbet

Yeniysek eğer standart Dolce Gabbana The One öneririm.Safe oğlu safe.Bleu de Chanel kalsın listede.Yanlarına Aventus yazalım.Bir tane de risk alalım Pure Malt ile.Bunlardan hangilerini beğenirseniz o düzlemde ilerleriz sonra.Önce ne tür parfümleri sevdiğinizi öğrenmeniz gerekiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonobo643 -- 23 Ekim 2020; 22:13:0 >
  • iustumExtract İ kullanıcısına yanıt
    Yeniysek eğer bu hobide LDDM ve Ombre'yi biraz erteleyelim.

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Terre hermes ve encre alicam bunlar hariç 2 tane daha yazicam listeye 30 dakikaya kadar alırım heralde son öneriniz olursa yazabilirsiniz aventus u gelecek ay tek olarak nirvana alicam
    Hatta grey vetiver düşündüm ama 3 vetiverli koku fazla oluyor diye çıkardım

Peki O zaman The One ve Pure Malt öneririm.

bütçem kısıtlı biraz yoksa böyle bir liste görmedim açık parfüm firmalarında inanılmaz çeşit var burda ama nokta atışı yapıp 5 tane kışada gidecek koku seçmem gerekiyordu :) terre düzenli kullandığım koku umarım memnun kalirim
    Teşekkür ederim tavsiyeler için

• Adamlar Bond no9 un 1 ml sini 14 TL ye satıyor Eser 30 TL ye 50 ml veriyor hala tatavası yapılıyor :)

Burada sizin gibi başlayıp,niche dehlizlerinde yeni cevherler arayan dostları çok gördük.İşallah siz de bu arkadaşlara katılırsınız.İyigeceler

hayır hocam, uzun zamandır buradayım kaç yıl oldu kestiremiyorum

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)  tutastenin bütün şişe tasarımlarını gördüm galiba. Black afgano’yu çok sevmiştim. Yani hard kokuları seviyorumAçık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

• iustumExtract İ kullanıcısına yanıt
    O zaman atış serbest hocam:)

Dostum tutaste giderek derinleşen uçsuz bucaksız engin bir deniz. Çok keyif alacaksınız, çok eğleneceksiniz emin olun burada. Her telden çalar Eser hocam. Bazı parfümler area 51'in karanlık koridorlarında gizlidir, keşfettikçe seveceksiniz.

Vanilya ve romun enfes dansı için Side effect initio, uzun kış akşamlarında kamp ateşi başında keyif çatarken maison margiela by fireplace, smooth caz eşliğinde kafa dinlemelik jazz club ve irlanda denizinin yalçın kayalıkları döverken taşıdığı o yosunsu tuzlu tat için (aynı duyguyu verdiğine yemin edebilirim) oud minerale aklınızın bir köşesinde bulunsun o zaman.P

Purehavane, montale intense cafe, herod, Creed original santal ise, başka bir mesajın konusu olsun.Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mytra -- 23 Ekim 2020; 23:7:14 >
  • 
Sayfa: önceki 28572858285928602861
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.