Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (3 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil
5 sn
69.723
Cevap
2.051
Favori
8.323.589
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

quote:

Orijinalden alıntı: hakanaki71

eser bey msj atmaya çalıştım ama kabul etmiyor.bilginize.

Mesaj da sildim ama neden böyle bir sorun var anlamadım şimdi.

Edit: 4-5 kişiye denedim hepsinde aynı hatayı verdi. zannedersem siteyle alakalı.

Bu kullanıcı kişisel mesaj almak istemiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Cihan

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hakanaki71

eser bey msj atmaya çalıştım ama kabul etmiyor.bilginize.

Mesaj da sildim ama neden böyle bir sorun var anlamadım şimdi.

Edit: 4-5 kişiye denedim hepsinde aynı hatayı verdi. zannedersem siteyle alakalı.

Size de aynı dedi Üstadım (: benden başkasına dener misiniz hocam? daha önceden açılmış penceresi olmayan birine.
  • ddaha önce hayal kırıklığı yaşamıştım arkadaştan aldığım bi kaç parfümde. bu kadar yoruma dayanamadım ve tekrar bir alışvriş yapmak istiyorum. pm den ulaşabilirseniz sevinirim. mesaj atamıyorum size
  • Herre termes çok hoşuma giden bir koku orijinal olarak kullandım bu zamana kadar ama fiyatı çok yüksek olduğu ıcın açık aldım farklı farklı firmalardan hic biri tutturamamisti kokuyu , gercekten zor bir koku açıkcası sizinde tutturabildiginizi sanmıyordum fakat yorumlar oldukça güzel hermes ıcın objektif ise tabiki :) 1 adet hermes almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz? Memnun kaldığım takdirde diğer parfümlerinizden de sipariş vereceğim , bana göre hermes i yapabildiyseniz hepsini yapmissinizdir :)
    15 tl havale geciyorum , pmden adres bilgilerini atıyorum dogrumudur? Yarın 1-2 gibi parayı göndersem Ankara'ya ne zaman ulaşır kargo?
    İlk mesajda ki iş bankası havale bilgileri guncelmidir?
    İyi çalısmalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Kimseye pm atamıyorum hocam şuan dilerseniz eserkozmetik@hotmail.com bu adresten mail atabilir yahut skypa ekleyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgur06

Herre termes çok hoşuma giden bir koku orijinal olarak kullandım bu zamana kadar ama fiyatı çok yüksek olduğu ıcın açık aldım farklı farklı firmalardan hic biri tutturamamisti kokuyu , gercekten zor bir koku açıkcası sizinde tutturabildiginizi sanmıyordum fakat yorumlar oldukça güzel hermes ıcın objektif ise tabiki :) 1 adet hermes almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz? Memnun kaldığım takdirde diğer parfümlerinizden de sipariş vereceğim , bana göre hermes i yapabildiyseniz hepsini yapmissinizdir :)
    15 tl havale geciyorum , pmden adres bilgilerini atıyorum dogrumudur? Yarın 1-2 gibi parayı göndersem Ankara'ya ne zaman ulaşır kargo?
    İlk mesajda ki iş bankası havale bilgileri guncelmidir?
    İyi çalısmalar

Hocam Hermes'in orjinalini koklamadım. Konuda gördükleriniz sadece kullananların yorumu. Bu yüzden kişisel yorum yapamayacağım bu ürün hakkında. Hermes'i bilipte alanlar gayet memnunlar. Bilmeden alanlarda sıkıntı çıkabiliyor :) Hesap biilgileri güncel sanırım ama sitenin PM konusunda sıkıntısı var sanırım. Pm atılmıyor.
  • Siz kullanmadiysaniz uzak durmak lazım o zaman. Hermes zor parfüm açıkcası orijinale benzeyebilecegine inanmıyorum.
    Peki sizin tavsiye edeceğiniz meyvemsi kokulardan hangisi var? Orijinalini de kullandığınız bir parfüm söylerseniz iyi olur almadan burada deneme acısından.

• quote:

Siz kullanmadiysaniz uzak durmak lazım o zaman. Hermes zor parfüm açıkcası orijinale benzeyebilecegine inanmıyorum.
    Peki sizin tavsiye edeceğiniz meyvemsi kokulardan hangisi var? Orijinalini de kullandığınız bir parfüm söylerseniz iyi olur almadan burada deneme acısından.

Kullanan arkadaşların gayet güzel yorumları var hocam neden benzeyeceğine inanamıyorsunuz ki anlamadım?

quote:

mvkare11 gün önce, 23:56

Merhaba, canın sağolsun hocam yoğunsun olur böyle şeyler:) Hermes mükemmel olmuş git orjinalini kokla ve sonra kendinle gurur duy eline sağlıik :)

Böyle ön yargılı olursanız şişeye orjinal doldursam da benzetemezsiniz hocam :) bence bildiğiniz ve beğendiğiniz kokuyu alın Hocam.
  • Bilmeden alanlarda sıkıntı çıkıyor dediniz ya o sözünüze takıldım :) hermesi nasıl sevmez bir insan :))
    Hermesi gercekten beğeniyorum ama açık parfum olarak rahat 5 farklı yerden almisimdir hic biri benzemiyordu orijinaline o yüzden biraz önyargım var

• quote:

Bilmeden alanlarda sıkıntı çıkıyor dediniz ya o sözünüze takıldım :) hermesi nasıl sevmez bir insan :))
    Hermesi gercekten beğeniyorum ama açık parfum olarak rahat 5 farklı yerden almisimdir hic biri benzemiyordu orijinaline o yüzden biraz önyargım var

Hocam bir taraf Doğal esans. diğeri kimyasal. Arada illaki fark olacaktır. %100 aynı ürün beklemeyin beklentinizi yükseltmeyin. Her ürünüm için geçerlidir bu. 15 liralık bir üründen 200 liralık bir performans bekleyemeyiz. ...ki hermesin kendi firması bile çıkardığı sürümlerde ton farkı oluyor. Alacağınız en iyi açık hermes olacağına garanti verebilirim ama sizi ne denli memnun eder bilemem. Hiç bir ücret harmamış gibi iadenizi alırım. Bu her müşterim için geçerli bir politikamdır. Denemekten zarar gelmez :)

Hermes risklidir herkes sevmez. Değişik bir tarz. bu yüzden bilmeden alanlardan beğenmeyen olmuştur, normal bir durum :)
  • Selamlar uzun zamandır açık parfüm kullanıyorum dp, bargello, eyfel gibi markaları kullandım. Koku konusunda Eyfel'i daha çok beğeniyorum , ilk zamanlar tenime sıkarken kokuyu şimdi giyeceklerime sıkıyorum. Çünkü açık parfümlerin hepsi 3-5 gün sonra kızarma ve tahriş yapıyor. Bunu yapmayacağına garanti verirseniz sizden koku almayı deneyebilirim.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Merhabalar hocam

Diesel - Only The Brave - ( Yumruk )
    Hugo Boss - Boss (Tutaste Özel)
    Terre D'Hermes
    Kenzo - Pour Homme

Bu 4 adet parfümü aldım sizden, pm yollayamadığım için email yolladım kontrol ederseniz sevinirim. Akbank hesabına havaleyi de yolladım.

Hermes i denemek istiyorum kesin olarak ama diğer 3 parfüm den önerebilerceğiniz diğer bir parfüm varsa söyleyebilir misiniz yoksa böyle iyi mi?
  • 7 şişelik üçüncü siparişimi de vermiş bulunuyorum. Yaklaşık 2 senedir 10 dan fazla ürününü denemiş biri olarak oldukça memnunum. Cildimde herhangi bir tahriş yada alerjiye neden olmamakta. cevremdeki insanlar günün sonu bile olsa sabah 7 de sıkmış olduğum parfümün kokusunu alıp " bu koku senden mi geliyor? adı nedir?" diye sormadan edemiyorlar Satıcının güvenilirliği ve esnaflığını zaten anlatmama gerek yok, konuda defalarca dile getirilmiş. Hayırlı işler, kolay gelsin..
  • quote:

Kimseye pm atamıyorum hocam şuan dilerseniz eserkozmetik@hotmail.com bu adresten mail atabilir yahut skypa ekleyebilirsiniz.

mail attım
  • quote:

Hocam bir taraf Doğal esans. diğeri kimyasal. Arada illaki fark olacaktır. %100 aynı ürün beklemeyin beklentinizi yükseltmeyin. Her ürünüm için geçerlidir bu. 15 liralık bir üründen 200 liralık bir performans bekleyemeyiz. ...ki hermesin kendi firması bile çıkardığı sürümlerde ton farkı oluyor. Alacağınız en iyi açık hermes olacağına garanti verebilirim ama sizi ne denli memnun eder bilemem. Hiç bir ücret harmamış gibi iadenizi alırım. Bu her müşterim için geçerli bir politikamdır. Denemekten zarar gelmez :)

Hermes risklidir herkes sevmez. Değişik bir tarz. bu yüzden bilmeden alanlardan beğenmeyen olmuştur, normal bir durum :)

Hocam fark olmak zorunda fark olmazsa zaten orijinali yapan adamlar batar ama çoğu açık parfüm alakasız kokuyor ve sıktıktan 1 saat sonra igrenç bir koku alıyor. Bu hermesi aldığım açık parfümcüden 212'yi de aldım onu gayet güzel yapmıştı sıkıntı yoktu ama niyeyse hermesi yapanı görmedim. Benim beklentim orijinal kokuyu andırsın ve ilk sıktıgımda ki koku neyse öyle kalsın..
    Dediğiniz gibi yapalım hocam o zaman ben alayım hermesi , eğer beğenmezsem iade yapmayalımda farklı bir parfüm ile degiştirelim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmaarmutportakal

Merhabalar hocam

Diesel - Only The Brave - ( Yumruk )
    Hugo Boss - Boss (Tutaste Özel)
    Terre D'Hermes
    Kenzo - Pour Homme

Bu 4 adet parfümü aldım sizden, pm yollayamadığım için email yolladım kontrol ederseniz sevinirim. Akbank hesabına havaleyi de yolladım.

Hermes i denemek istiyorum kesin olarak ama diğer 3 parfüm den önerebilerceğiniz diğer bir parfüm varsa söyleyebilir misiniz yoksa böyle iyi mi?

eediz @ yazdım hocam da pm olayı düzelmiş bureadan da yazabilirsin.

biolog_hakan @ eyvallah hakanım. sağolasın. kargo yarın sende..

elmaarmutportakal @ gayet iyiler hocam hiç dokunmuyorum listenize. bugun cıkarıyorum kargonuzu. hayırlı olsun insallah
  • quote:

quote:

Hocam fark olmak zorunda fark olmazsa zaten orijinali yapan adamlar batar ama çoğu açık parfüm alakasız kokuyor ve sıktıktan 1 saat sonra igrenç bir koku alıyor. Bu hermesi aldığım açık parfümcüden 212'yi de aldım onu gayet güzel yapmıştı sıkıntı yoktu ama niyeyse hermesi yapanı görmedim. Benim beklentim orijinal kokuyu andırsın ve ilk sıktıgımda ki koku neyse öyle kalsın..
    Dediğiniz gibi yapalım hocam o zaman ben alayım hermesi , eğer beğenmezsem iade yapmayalımda farklı bir parfüm ile degiştirelim ?

Benim acimdan fark etmez dilediginizi yapariz. Neredeyse hicbir kokum sktiginiz andaki koku ile devam etmez. Notalari mevcut. Hermes limon cicegi ve islak topragi andirir. Ilk limon sonrasinda topraga geciyor.

• quote:

Benim acimdan fark etmez dilediginizi yapariz. Neredeyse hicbir kokum sktiginiz andaki koku ile devam etmez. Notalari mevcut. Hermes limon cicegi ve islak topragi andirir. Ilk limon sonrasinda topraga geciyor.

Yok o manada demek istemedim , zaten nota değiştirir fakat igrenç bir koku alıyordu diğer parfümler belli süre geçtikten sonra :) Neyse hocam Adres bilgilerimi pm attım size , ödemeyi yaptım , gelsin deneyelim
  • İğrence dönüşen de vardır muhakkak. Orjinali de öyle oldugu için olur. o yüzden bildiğiniz kokuyu alın dedim :) bugün göndereceğim aldıgınızda bana ulaşırsanız sevinirim.
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    TEşekkür ederim hocam, kargo takip numarasını da yollama imkanınız var mı gönderince?
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.