Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (2241. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
69.601
Cevap
2.048
Favori
8.293.477
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22392240224122422243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aslında Killian Intoxicated baya benziyor A Men ‘e .

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • CömertlerdenApo kullanıcısına yanıt
    - Kız arkadaşın/eşinle kaldığın günün sabahında seni öperek uyandırdı, ( tamamen örnek veriyorum sakın yanlış anlama kötü bir niyet ile söylenen bir şey değil ) gözünü açmadan öpen kişinin annen olmamasına rağmen ilk aklına gelen o olacak.

Bunun gibi onlarca örnek çıkartabilirim.

Kız arkadaşın/eşine beslediğin sevgi ile annene beslediğin sevgi aynı olmaz insanda doğal olarak. Ancak algın benzetecek birbirine. Abes kaçan bir şey. Yani cümleleri mi çok seçerek kullanıyorum çünkü yanlış anlaşılmaya açık bir durum. Ama anla işte ya (: birisi sevgili birisi anne. Farklı yerlerde olması lazım. İlla ki farklı yerlerdedirler ancak beynin o algıyı yaratır kokuyla..
  • Hocam piyasada tutasteden önce bir çok black orchid kullandım orjinale en yakın hissetiğim tutaste oldu elimde 10-15 tane kışlık koku var geçen kışı black orchidle geçirdim düşün :)
  • Merhaba, dün akşam "Parfums De Marly - HEROD ve Creed - Green Irish Tweed" sipariş verdim bugun kargolanmış teşekkürler.

1- Viva la juicy - Gold Culture
    2- Amouage - Reflection man
    3- John Varvatos - Artisan Pure
    4- Maison Margaila - Replica Jazz Club
    5- Tom Ford - Fucking Fobulous
    6- Parfums De Marly - Layton Exclusive

Bu şaheserleride listelerinizde yakın zamanda görürüz umarım.
  • Kumpas kullanıcısına yanıt
    2-3-4-5 ah keşke gelse dediklerimden benim de.6 yerine Leyton (Exculisive olmayan) hatta Jazz Club ile beraber By The Fireplace:) .Ama iste bunlar hep doğru ve kaliteli esans ve maliyet meselesi.Eser ‘e ben de yazıyorum hep bunları.Bazılarının esansı hiç yok bazıları tatmin edici değil,bazıları çok yüksek fiyatlı ya da forumda gitmeyecek tür kokular oluyor.O yüzden arkama yaslanıp bekliyorum.Aydan aya çok iyi kokular ekleniyor çünkü.Mesela 1 senedir beklediğim Noir de Noir geçen ay dahil oldu listeye.

• Gecen gün eser beyden prive seriisnden creed aventus aldim.orjinalini bilmiyorum bu kokunun ama cok kaliteli kokuyor kalicilik yayim cok iyiydi. Ama eser beyin prive serisi cok az gibi geldi bana acaba Eser bey baska prive serisi eklenecekmi.cunku cogu gordugum kadariyla creedin parfumleri cogunlukta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • r3dr0ck R kullanıcısına yanıt
    Bende Active Sport vardı çok xa güzel kokusu vardı diğerlerini bilmiyorum. Bu neyin klonu onun hakkında da kesin bir bilgi bulamadım

• harputt23 H kullanıcısına yanıt
    Güle güle kullanın hocam. 50 liralık kısmına başladık. Artık prive yerine paketlerde adet sayılabilecek 50 liralık ürünlerimiz olacak. Hem fiyat yüzünden kaçırdığımız ürünleri orada yapacağım hem de ambalaj fiyat farkından kurtulmuş olacağız.
  • Lancome - Tresor In Love [TLV] bu parfüm yakın zamanda stoklara girer mi acaba?
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler. Prive kalitesinde urunler cikartacaginiza suphem yok.iyi calismalar

• zyxel1616 Z kullanıcısına yanıt
    harputt23 H kullanıcısına yanıt
    zyxel1616 @

Onümüzdeki hafta çarşamba hazır olacak hocam.

harputt23 @

Hocam listemizde 25 tl olan ürünlerin üstü yok zaten. Bu listeler dışında eklenenler olacak insallah 50 liklere.
    Ben anlayamadim galiba Eser bey. Soyle diyeyim.25 tl lik urunlerinize de almistim fakat bu prive serisi cok daha kaliteli geldi.o nedenle prive serisinden baska olacakmi diye sordum.sizde sanirim 50 tl lik urun cikartacaksiniz prive kalitesinde degilmi .yoksa yine yanlismi anladim :)

Privede 60 tl olan ürünler düz ambalaj ve listede olunca 50 tl oluyor hocam. Yani paket alışverişinde çift sayıldığında, tek basına kargo bedava olmadığında 50 tl. 25 tl liklerden kaliteli şeklinde bir şey diyemem ancak genelde pahalı çalışılmış ürünlerde güzel kokular çıkıyor. Bir de o fiyatlılarda elemeyi daha dikkatli yaptığım için güzel şeyler denk geliyordur :)

Yine de hepsi zevk işi.. Önemli olan kokuyu beğenmek.

Ayrıca bir not ekleyeyim ilgilenenleri için:
    .
    Eski hermes iyiydi dilenler bu hafta itibarı ile tüm hermesler eski ürünümüzdür. Bunun ile devam edilecek, bilginize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 26 Temmuz 2019; 0:38:3 >
    Anladim Eser bey sagolun.son olarak birsey daha soracagim.yakin zamanda siparis listemde olacak ama bu dior sauvage 2 tane gordum biri edp versiyonu farki nedir.esans kalitesimi yoksa kalicilikmi tesekkurler

• Bonobo643 kullanıcısına yanıt
    Lacoste - White
    Kalıcılıklarında belirgin bir fark yok. Ben hangisinin daha çok kaldığını henüz anlamadım ancak kokular arasında ufak tefek farklar var. EDP daha gür açılır, ambroxan fazladır vs.. 2si aynı koku değiller
  • Diesel-only the brave tattoo'nun gelme ihtimali var mı Eser Bey ? Açık olarak yapan yok sanırım ya da ben bulamadım. Sizin bu konuda bir çalışmanız olacak mı acaba ilerleyen zamanlarda ?
  • Sonbahar ayında kullanmak için şimdiden parfüm almak istiyorum. Sauvage edp mi yoksa edt mi daha iyi gider?

Ayrıca başka parfüm önerileriniz varsa almak isterim. Teşekkürler
    Eser hocam 25 TL 'lik ürünlerde daha kaliteli esanslar kullanma şansın var mı ? Yoksa en kalitelileri bunlar mı ? Fiyatı ne kadar artarsa artsın sorun değil önemli olan kalite.

Mesela çok bilinen parfümleri (Sauvage gibi) Prive 'a ekleme şansın var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nucs -- 26 Temmuz 2019; 11:9:4 >
  • nucs kullanıcısına yanıt
    Eser'in sistemi şöyle çalışıyor;

Esans kalitesi her zaman elden geldiğince yüksek tutuyor.

Yani Prive kaliteli esans düz liste kötü esans diye bir durum yok. Prive ve pahalı mallar 25 TL maliyetini kurtarmayan ürünlerdir (esansı pahalıdır).

Şu da var forumda 50 TL'yi (49 görse o kadar korkmaz bak :)) görünce korkan ölücü çok bir yandan.

Ben de kaliteden yanayım her zaman; ama hedef kitle malum.
  • 
Sayfa: önceki 22392240224122422243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.