Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1872. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.710
Cevap
2.051
Favori
8.322.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Karşılaştırma süper olmuş yalnız.

YSL ve TNX

Tom ford güçlüdür tabi ki

tonyali61

Prive gelmeyecek. Öyle bir şey demedim ki :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 1 Aralık 2018; 21:41:28 >
  • Rappapompom kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler ama alakası yok bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • COBALT01 kullanıcısına yanıt
    Deosunu kullanmıştım ama tam olarak bu mu bilmiyorum. İsim farkları varsa yanılabilirim. L'excess
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler ama sanırım L'excess
    invisible black&white olana benziyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Don Jose kullanıcısına yanıt
    Bende senelerdir aynı şeyi düşünürüm. O kadar parfüm geçmişim var ama Dhi kadar güzeline hiç rastlamadım.Çokta soranı olmuştur.Dhi den sonra Serge Lutens Cherqui ve Lidge de muazzam parfümler benim için tabiki soğuk havaların oyuncuları bunlar.Havalar ısınmaya başladığında Aventus girer oyuna ondanda güzelini koklamadım. Çok sevdiğim Terre ve Guerlain Leau Boisee beni affetsin:)
  • Phileo Sophia_ kullanıcısına yanıt
    Serge Lutens Cherqui deneyebilirsin hocam yada PDM Herod.
  • secretariat kullanıcısına yanıt
    Aventus'un orjinalini ve tutaste versiyonunu kıyaslar mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 30-35 yaş arası kış ve bayan için şekerli olmayan parfüm önerir misiniz ? Eyfel vs yerlerde satılmayanlar parfümler olursa çok iyi olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: secretariat

Bende senelerdir aynı şeyi düşünürüm. O kadar parfüm geçmişim var ama Dhi kadar güzeline hiç rastlamadım.Çokta soranı olmuştur.Dhi den sonra Serge Lutens Cherqui ve Lidge de muazzam parfümler benim için tabiki soğuk havaların oyuncuları bunlar.Havalar ısınmaya başladığında Aventus girer oyuna ondanda güzelini koklamadım. Çok sevdiğim Terre ve Guerlain Leau Boisee beni affetsin:)
    Dior homme kullanmıştım bir ara fakat dior homme intense kullanmadım bu bakımdan pek bilmiyorum kokusunu. Haftanın 5 günü ofisteyim, genelde takım elbise veyahut gömlek ve klasik pantolon giyiyorum, sizce bu parfüm bu giyime uygun gider mi? Bir de sanıyorum ki Eser hocanın dhi'si gerçeğine baya yakın diğer parfümleri gibi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Bayredo A kalite gelecek abi Layt olmayacak. Layt oranı ona pek uygun olmayacak maalesef o yüzden A
    Pardon o zaman ben yanlış anladım, Light olmayacak diyince prive olacak sandım. A kalite normal olacak yani

• Creed - Original Vetiver'a aşık oldum

Eskide kalmış bir koku, direkt olarak kalıp sabun kokuyor. Bir parfüm olarak düşünmeyin hayal kırıklığına uğrarsınız.

• Herkese merhaba, parfüm kültürü olan birisi değilim. Çok ağır olmayan, çok da tatlı olmayan orta ağırlıkta bir parfüm istiyorum. 18 yaşındayım, kışa uygun, kalıcılık ve fark edilirliği iyi olan parfüm önerebilir misiniz ?

Teşekkür ederim, iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mrfalcon253 -- 1 Aralık 2018; 23:46:8 >
  • Arkadaşlar creed VİW değişti mi ? Önceden mis gibi hindistan cevizi ve limon kokuyordu. Şimdi kullanan var mı nasıl kokuyor. Tekrat sipariş verecegim ama tereddütte kaldım. Bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

Aynen hocam bayılıyorum ben de. Birde creed virgin island water harikaydı ama şuan değişmiş deniyor oysa harika bir kokuydu. Evde sürekli sıkıp sıkıp kokladıgım 2 koku

• weehwet kullanıcısına yanıt
    Hocam deneyimlisiniz, öneri bekleriz

• Bvlgari - man in black /Chanel- ble de chanel/ dior- sauvage/ jean paul gaultier- la male/ tom ford - velver orchid/ bunları sipariş etmiştim hemencik geldi geç yazıyorum ama yanındaki küçük hediye için de ayrı teşekkür ederim.

jean paul gaultier- la male: Arkadaş tavsiyesi üzerine aldım pek beğenmedim açıkcası
    tom ford - velver orchid: Ağır kokusu var ve güzel kokuyor ama benlik değilmiş :D

Diğerleri ise efsane. Herşey için teşekkür ederim tekrardan
  • Selamlar. Kışlık, fazla ağır olmayan ancak bir nebze farkedilirliği yüksek olan parfüm önerilerinizi alabilir miyim? 2 parfüm almayı düşünüyorum. Birisini Dior Homme intense olarak belirledim, sizce uygun mudur tarif ettiğim kokuya? Diğer parfüm için önerilerinizi bekliyorum. Genellikle spor giyinen 21 yaşında körpe delikanlıyım :)

Kıyaslamıştım daha önce bir bileğime tutasteyi diğerine orjinalini sıktım ayıramazsınız.Ancak yinede orjinalinde bana farklı gelen bir şey var bu her ne ise orta notalara indiğinde parfümün karakteri değişmiyor tutaste ile ama bir farklı güzelleşiyor sanki bunu belki batch farkı ile açıklayabiliriz yada aradaki 3000 tl fark ile:) Tabi ben sample'ını edinmiştim.Diyeceğim o ki orjinal Aventus denediyseniz tutasteden kesinlikle pişman olmazsınız çünkü birebir aynısı.
  • Bırak Zaman Aksın B kullanıcısına yanıt
    Dhi biraz daha tatlımsı diyebilirim.Ama iki parfümüde ofis içi tavsiye etmem.Açık hava istiyorlar bence rüzgarın alıp götürmesi gerekiyor onları.Eser hocamın Dhi'si orjinalinin aynısı zaten.
  • secretariat kullanıcısına yanıt
    Hazır yaklamışken sorayım hocam

Sizce tutaste'nin en olay parfümleri hangisidir?

Yorumlardan anladığım kadarı ile dhi çok beğenilmiş.

• 
Sayfa: önceki 18701871187218731874
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.