Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1874. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
8 Misafir (2 Mobil) - 6 Masaüstü2 Mobil
5 sn
69.687
Cevap
2.048
Favori
8.314.421
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18721873187418751876
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Spicebomb muhteşem şekilde üretilmiş. Resmen aynı, hatta daha kalıcı. Baharatlı koku sevenler kaçırmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar selam,

konu dışı ama bu akşam fox tvde kozyatağı ve ataşehirde indirim çadırları olduğu haberi vardır. 1000-1500 liralık montlar 300 liraya inmiş, kazaklar sweatler montlarda oldukça fazla indirimler yapıldığı söylenmişti haberde. bu çadırların yerini bilen var mıdır ?
  • ismailyt İ kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle parfümleri yiyeceğe de benzetebilirsiniz bu arada herkes kendi sevdiği damak zevkine uyan yiyecekleri lezzetli bulur kimine tatlılar kimine baharatlı yiyecekler lezzetli gelir örneğin ben baharatlı parfümleri beğenirken tatlı kokulardan haz etmem ama bu demek değil tatlı parfümler kötü deneye deneye kendi zevkiniz ne öğrenirsiniz

• Tavsiyelerinize ihtiyacım var arkadaşlar. Şekerli, baharatlı ağır kokuları sevmiyorum.
    Dior Homme İntense denedim ağır geldi, İnvictus denedim ağır geldi.

Fresh kokulardan hoşlanıyorum, Bvlgari AQVA tarzında ne tavsiye edebilirsiniz?
  • Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    İnsense ultramarine, chanel blu de chanel, nautica voyage, creed git bu kokular fresh tarzda beğenebilirsiniz

• Ayrton_SENNA kullanıcısına yanıt
    Davidoff cool water, kenzo pour homme deneyebilirsiniz. Ama yazlık kokulardır.
  • İlk mesajda değişik yapılıyor arasıra. Ben bi fark göremiyorum. Önemli bir güncelleme oluyor da ben mi kaçırıyorum?
  • Bayberty kullanıcısına yanıt
    tetriser T kullanıcısına yanıt
    İlçe ve doğum gününü kayıt etmemiş. Bunun sebebini bilmiyorum, hizmet verenlerin bir hatası olabilir. Durum hakkında destek talebi oluşturdum, konuyu düzenleyeceklerdir. Zaten üye olmak için doğum gününe neden ihtiyac var onu da bilmiyorum. Kaldırılabiliyorsa kaldırmalarını istedim bakalım :)

tetriser

Hocam stok aç kapa yapıyorum. Bu gibi durumlarda size bildirim gitmesini istemiyorum ancak engel olamıyorum :)

Ürün ekleme vs olduğunda üstteki tarihi güncellerim o zaman dikkat edersiniz.
  • noir extreme cok guzel koku ya. tatli koku sevmem ama bu cok guzel gercekten cok guzel. bu kis bunu kullanacagim sanirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Elimde diesel fuel for life var , yuzde 99 dolulukta .Herhangibir fresh (yazlik)eser kozmetik parfumune takasliktir. Gardrops yada baska bir yerden kargo yoluyla takaslayabiliriz. Antalya da elden teslim takas yapabiliriz.

• yves saint laurent ultime varmi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tetriser T kullanıcısına yanıt
    Dolce & Gabbana - Pour Homme [POR]

Listemizde. Bu güncelleme sizin için
  • EserKozmetik kullanıcısına yanıt
    Hocam bizde ki parfüm creed Aventus'un hangi batchine denk düşüyor? Kalıcılığını pek beğenmedim, deride hemen kayboluyor. Kıyafette yine kalıyor ama o kadar etkili değil. Yoruöunu merak ediyorum

• Moorea M kullanıcısına yanıt
    Düz aventusta batch ayırımı yok tek tip.. Kalıcılığını beğenmediyseniz Aventus kullanmaya devam etmeyin. Zira bir çok parfümden düşüktür.
    Gel artık L33 gözüm yollarda kaldı

• quote:

Orijinalden alıntı: Fa1c0N

Arkadaşlar Merhaba,

1 kez Eser'den parfüm aldım geneli yaz ve fresh kokular, kalıcılık ve koku güzelliği olarak çok memnun kaldım.

Şimdi de biraz daha kışa ve yaşa(33 ama 27-28 gösteriyorum ) uygun kokulardan almak istiyorum. Seçimleri kullanan veya bilenlerin yorumları, değerlendirmeleri çok makbule geçer. Benzer kokular çoksa tavsiyeler hoş gelir.

-Dior Homme Intense

-Creed Aventus (Normal-Prive ve Ananas/Dumansı konusunda kafam karışık)

-Terre D'hermes

-Parfums DeMarly-Herod

-Creed Original Vetiver/Tom Ford-Grey Vetiver?

-Hugo Boss - Boss (Vanilyalı)

Karar verince siparişi vericem inşallah. Herkese sevgiler, saygılar.
    Herkese iyi haftalar,

Bir cevap veren olmadı ama canınız sağ olsun, ben 3 parfümde karar kıldım ve siparişini verdim. Hepsi de epey iyi değerlendirmeler almış, merakla bekliyorum denemek için sabırsızlanıyorum.

Prive No.1 Creed Aventus(Dumansı)

Prive No.7 Dior Homme Intense

Terre D'Hermes

Kullandıktan sonra benim gibi merak edenler için parfümler hakkında fikir belirteceğim.

Sevgiler

Sağolun

7 tane sipariş verdik 3 arkadaş. İnşallah günün testerı da iyidir
  • mtoyanik kullanıcısına yanıt
    Fa1c0N kullanıcısına yanıt
    mtoyanik

Kullanılacak duruma geldiğinde şişelenecekler hocam. Birazcık daha sabır :)

----

Fa1c0N

Bu seçimlerden sorun yaşamazsınız 3ü de bir birinden güzel hocam.
  • Siteden alışveriş yapınca taksit oluyor mu ? 10 15 tane alalım diyoruz yine parfum merakı sardı

• Eser Hocam Kilian - Straight to HeavenÎn Prive versiyonun şişesi normalmi?
  • 
Sayfa: önceki 18721873187418751876
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.