Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1866. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
69.709
Cevap
2.051
Favori
8.321.627
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18641865186618671868
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • afgano yu tanırım, biraz serseridir ama iyi çocuktur
  • Black Afgano ile Montale Chocolate Greedy'yi üst üste aynı yere sıkın manyak bir şey oluyor tavsiye ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Afgano'nun ağır bir koku olduğunu düşünmüyorum. Tabi bir Eau Memo da değil, ona göre kullanalım bu güzel kokuyu :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknogs

1- Guerlain l homme ideal sport
    2- Dior homme intense
    3- Burberry Men
    4- Hugo Boss Bos

Merhabalar,

Arkadaşların tavsiyesi üzerine sizden ilk defa alışveriş yapacağım.
    Kampanyanız dahilinde yukarıdaki 4 ürünü almak için sayfanızdan ürünleri nasıl bulacağım. Yani arama bölümünden denemek istedim anlayamadım, bir hata olmasın diyerek soruyorum.

Ödeme için sadece havale/eft seçeneği mi var.
    Müşteri Hizmetleri kısmı açılmadığından yazdım.
    Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme [YSL]
    Chanel - Coco Mademoiselle [Coco] (Bayan)

Bende bugün ilk defa sipariş verdim.
    1. ürün yokmuş ve 2. üründe henüz stokta olmadığından değişim yaptım valla sabırsızlıkla bekliyoruz.
  • Jubi layt

Öncelikle Jubi'yi kalıcılık ve yayılım performansı olarak listenin en başına koymak istiyorum. Çünkü böyle bir performansı hiçbir parfümde görmedim. Parfüm kullanırsınız ve saatler geçtikçe alt notalara gelip sönmesini ve tene yapışmasını beklersiniz; Jubi'de öyle bir olay yok. Ne kalıcılığı azalıyor ne de tene yapışıyor sürekli yayılıyor etrafa.

Kokuya gelirsek, Jubi öncelikle genel beğeniye açık. Ve en önemlisi de -şahsen- soft kelimesinin parfüm sektöründe karşılığı gibi görüyorum. Isırgan hicbir tarafı yok, çok yumuşak ve güvenilir bir liman gibi Jubi. Hiç kimseyi rahatsız etmeyecek bir yapıda. Hafif ama hafif değil, ağır ama hiç de ağır değil Jubi. Koku güzelliği anlamında listenin ilk 5'ine rahatlıkla girer. Kırmızı meyvelerle başlayan bu harika koku bu şekilde saatleri deviriyor. Kırmızı meyveler sürekli burna çarpıyor ve insanın parfümü sıktığı kolundan bir parça alası geliyor. Bu meyveler o kadar gerçekçi ve doğal verilmiş ki kendimi ahududu ve böğürtlen dolu sadece kırmızı meyvelerin yetiştiği bir ormanda hayal ediyorum. Şunu da fazla deneyimi olmayan mütevazı burnuma güvenerek söylemek istiyorum: bir tane yapay notaya rastlamadım, rahatsızlık veren yapaylık hiç yok. Jubi bundan dolayı mükemmel olmuş zaten. Kilit kelimeler: Kırmızı meyveler, doğallık, soft.

Mükemmel bir çalışma olmuş Jubi. Layt versiyonunun performansı her anlamda o kadar mükemmel ki Prive bölümündeki daha yoğun olan Jubi Privenin varlığını gereksiz görüyorum ve orada yer işgal ettiğini belirtmek isterim. Bu kokuyu o kadar anlatmak istiyorum ki ama doğallığına ve koku güzelliğine kelimeler bulamıyorum. Kalıcılık ve yayılım performansı da cabası. İyi ki almışım iyi ki sahip olmuşum bu kokuya. Bize bu kokuyu tanıma ve kullanma imkanı veren Eser hocama burdan minnet ve teşekkürlerimi iletiyorum. Hiçbir zaman listeden kalkmaması dileğiyle.

• Hocam dolar düşüyor ama senin fiyatlarda düşme gözükmüyor mu?

• Daha önce kullanan arkadaşlar önerirler mi acaba ürünleri ?

Kendim için bir çok parfüm denememe rağmen tek kullandığım Lacoste Essentials

Eşim için de Calvin Klein Euphoria siparişi geçmek istiyorum da. Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 27 Kasım 2018; 23:51:13 >
  • reyezuelo kullanıcısına yanıt
    Hocam böyle bir beklentiniz varsa eğer beklemeyin lütfen.
  • Dior Homme İntense'den sonra

Dior sauvage ve Aventus Creed'i sipariş ettim.

Sizlerden de "şu kokuyu kesinlikle denemelisin, çok farklı, çok egzotik" tanımlaması yapabileceğimiz parfüm önerileri bekliyorum. Bir de yayılırlık açısından top parfüm önerilerine de açığım.

Hep Dior Homme İntense hakkında kokunun namına yaraşır bir yazı yazmayı planlıyorum ama aklıma nasıl açıklayabileceğim bir türlü gelmiyor. Orjinal parfümü hiç denemedim lakin bu koku orjinal'in yakından uzağından geçmiyorsa bile çok sıradışı, iç gıdıklayan bir havası var. Eser ustayı bu açıdan tebrik ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: reyezuelo

Hocam dolar düşüyor ama senin fiyatlarda düşme gözükmüyor mu?
    https://www.r10.net/alisveris-bolumu/1952013-dp-parfum-satisi-baslamistir-yedikoku.html

50 Ml 49 TL
  • Extralarge kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle. Eser Abinin yaptığı parfümler hem birebir hem de bir gram alkol kokusu yok. Ucuza bile satıyor.

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Basılan kimyasalında haddi hesabı yok DP'de.

Eser, biliyoruz ki sağlığa zararı olmayan esansları kullanıyor.
  • 527HA5982M numarası ile sipariş verilmiştir. teşekkürler.
  • Siparişiniz başarılı bir şekilde kaydedilmiştir.Sipariş Numaranız 665FW2651Bwww.ozelparfum.com tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ilk alışverişim. Terre de hermes ve tf noir aldım. Beklemedeyim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tetriser

Siparişiniz başarılı bir şekilde kaydedilmiştir.Sipariş Numaranız 665FW2651Bwww.ozelparfum.com tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ilk alışverişim. Terre de hermes ve tf noir aldım. Beklemedeyim.
    Ahh bende hermes söyleyecektim ama bu seferlik olmadı. O zaman sen bi kullan bakalım nasıl bulacaksın.
    Bende aşağıdaki ürünleri bekliyorum.

Yves Saint Laurent - La Nuit de L'homme [YSL]
    Chanel - Coco Mademoiselle [Coco] (Bayan)
    Burberry Men
    hugo boss bos
  • teknogs kullanıcısına yanıt
    Ben de ysl isteyecektim ama 2 tane yeter dedim şimdilik. Insallah hata etmedik. :D

• quote:

Orijinalden alıntı: tetriser

Ben de ysl isteyecektim ama 2 tane yeter dedim şimdilik. Insallah hata etmedik. :D
    Yok canım neden hata olsun ki, keşke kampanyadan yararlansaydın 4 tane alıma paket vardı o yüzden aldım.
    Benimde ilk siparişim gelince göreceğiz bakalım...
  • teknogs kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 tane de biter mi bitmez mi bilemedim :) bi de yakında güncelleme gelebilir dediler listeye.

• Amouge - Interlude
    Amouge - Reflection
    PDM - Pegasus
    PDM - Layton - Layton Exclusif
    Killian - Black Phantom
    Killian - Back to Black

Listede olması gerektiğini düşündüğüm kokular, aynı şekilde düşünen var mı?

Değerlendirir misin hocam, maliyet açısından uyarsa?
  • Popcorn Playa kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle gelmeli listede o kadar boş koku var ki bunlar gelmezse ayıp olur o derece :)

• 
Sayfa: önceki 18641865186618671868
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.