Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: halukes , coldriver , FoXyBuLL , tohr Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 10 Misafir (4 Mobil) - 7 Masaüstü7 Mobil
54.733
Cevap
1.731
Favori
5.373.918
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    599 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Şişe, esans üretimi Türkiye de yapılmıyor mu? Bu parfümlerin dışa bağımlılığı pek yoktur diye düşünmüştüm , siz döviz diyene kadar :).

Dışa bağımlı olmadığımız şey mi var..Gavurlar olmasa ne yapardık :D

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

quote:

Orijinalden alıntı: furkan1zek

Şişe, esans üretimi Türkiye de yapılmıyor mu? Bu parfümlerin dışa bağımlılığı pek yoktur diye düşünmüştüm , siz döviz diyene kadar :).

Dışa bağımlı olmadığımız şey mi var..Gavurlar olmasa ne yapardık :D

O konuda haklısınız ama ben sadece bu parfümler özelinde merak etmiştim. Sonuçta cam ülkede üretiliyor ayrıca esanslarda burada hazırlanıyordur. Dövizin bu ürünleri nasıl etkilediğini merak etmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

marine yi hep es geçtim nedense..Kokusunu dahi bilmiyorum..Demek deneme zamanı gelmiş :)

Ultramarine muhteşem bir koku pişman olmazsınız bende yaklaşık 8 sene oldu bıkmadım tabi alternatif kokularım da var =))
    |
    |
    |

Türkiye'debildiğim kadarıyla gül dışında esans üretimi yok. Varsa da hiç araştırmadım. Hammaddeler hep dışarıdan gelir burada işlenir. Yada direk yurt dışı firmasından calısırız, ikisi de döviz. Şişe valf kapak alkol her şey döviz. TL olan sadece kutular ve kargo :)

Richard Feynman

1. Sayfada 'Nasıl alışveriş yapabilirim' kısmının altını okuyun hocam.
    |
    |
    Bahsedilenler: furkan1zek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör Richard Feynman
    merhaba arkadaşlar, spicebomb ve guerlain ideal i orjinallerine benzerlik ve performans anlamında değerlendirebilir misiniz
    |
    |

ultramarine orjinal kullanan biri olarak, invictus, allure home sport, chanel bleu, issey miyake beğeneceğini düşünüyorum lakin bu tarz fresh kokularda fazla kalıcılık beklememelisin
    |
    |
    Paco-De Lucia kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam mutlaka dene,bu koku ile yaklaşık 10yil önce tanıştım ve tesadüfen aldığım bu kokuydu.Bunu kullandığım ilk zamanlar otobüste,dolmuşta, bankamatik sırasında kokuyu öğrenmek için peşimden gelen çok insan olmuştur 😀😀

|
    |
    hiranyagarbha kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İçlerinde en etkileyici olduğunu dusundugunuz hangisi?Ben cesaret edemedim iki farklı kokuya bari biri ultramarinle beraber kullanayim..

|
    |
    iRevinantz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: iRevinantz

ultramarine orjinal kullanan biri olarak, invictus, allure home sport, chanel bleu, issey miyake beğeneceğini düşünüyorum lakin bu tarz fresh kokularda fazla kalıcılık beklememelisin

İyi günler. Givenchy ultramarine yi çok merak ettirdin. İlk fırsatta deniyecem. Şekerli bir koku mu

Şekerli bir koku değil oldukça sportif ve fresh sayılabilecek türden karpuz notası çok iyi yönde etkiliyor kokuyu, spor giyime yatkındır özellikle. yazın kullanılabilecek en iyi alternatiflerden biridir bence tabi deneyimli burunları memnun etmeyebilir bu koku özellikle barış abiyi 2 sene önce orjinalini kullanmıştım ama eser abidekide aynıdır muhtemelen hatırlattınız bana en kısa zamanda alıcam bende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iRevinantz -- 18 Mart 2018; 10:9:45 >
    |
    |
    smlyklmz kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

şuan invictus kullanıyorum kötü diyen çıkmadı aksine herkes soruyor beğeniyor, geçen sene yazın issey miyake yide çok soran olmuştu mesela
    |
    |

Saygilarimla.

AVR Yamaha : Rx-A2080Front : Yamaha Ns-F150Center : Pioneer S31cSurround : Pioneer S31Surround Back Rear Atmos: Pioneer SP-BS22AFront Atmos : Sony SSCSE Subwoofer1 : Sony SaCS9Subwoofer2 : Pioneer Sw110s
  • Yüzbaşı
    599 Mesaj
    Frag da Azure lime ye benzetmişler..benziyo mu acebe?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 18 Mart 2018; 12:39:10 >

Orijinalden alıntı: eiskent

Ultramarine guzel parfumdur gercekten. Ultramarineden turetilmis farkli versiyonlari da var ama30 yas ustu kullanan genelde bu kokuya yabanci degildir. Biryerden hatirlanir.

Saygilarimla.

Şu Ultramarine'i denemeyen tüm Tutaste'ciler mutlaka denemeli. Harika bir parfüm, sanki yeterince keşfedilememiş gibi. Satış rakamlarını bilmesemde, forumda çok adı geçmediği için Eser satılmıyor diye kaldırır diye korktuğum parfümlerden biri :D Önceki gün sevdiğim parfümlere verdiğim notların listesini burada paylaşmıştım. Ultramarine listemde üst sıralarda. Eser diğer açık parfümcülerden ciddi farkla iyi yapmış bunu, şahsen karşılaştırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 18 Mart 2018; 13:31:43 >
    |
    |

http://buyukbang.blogspot.com
  • Binbaşı
    1541 Mesaj

Ultra marine seven birisi olarak benim size alternatif tavsiyelerim Creed Silver Mountain Water, Nautica Voyage ve Fierce olurdu.

Edit: Alttaki mesajı okuyunca SMW'yi eklemem gerektiğini hatırladım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 18 Mart 2018; 14:36:2 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    447 Mesaj

Desire blue, Creed Milisime imperial, Creed smw, Nautica Voyage, Polo blue bunlari sevme ihtimaliniz yüksek :)

|
    |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi buyukbang -- 18 Mart 2018; 15:11:28 >

• Liste çok güzel hocam ellerine sağlık. Orijinale yakınlık veya türlere göre sınıflandırma yapılsa ne iyi olur :)

|
    |

Bunlardan en kalici ve farkedilebilir olan hangileri hocam?

|
    |
    Rappapompom kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
bankalar.org
SEO
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.