Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!) (1480. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
69.711
Cevap
2.051
Favori
8.322.465
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
608 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Parfumleri tene sıkın bence. Boylece kiyafet sorunu yasamazsiniz. Zaten yayılım tende oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kanguru_kesesi kullanıcısına yanıt
    Eşya yıkanmadan farklı koku sıkmayın. Koku azalsa da gitmiş gibi görünse de. Yani 1 hafta içinde eşya yıkanır sanırım. Bu montsa eğer önemsemeyin basın üstüne gitsin. :)

---

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 10 Mart Aras kargo takip kodları:
    www.araskargo.com.tr den takip edebilirsiniz.

MUSTAFA Ö 8191888198585
    TUNCAY D 8191888185374
    SALİH ALPEREN S 8191888202352
    HÜSEYİN A 8191888193839
    ELİF Y 8191888194605
    SELÇUK B 8191888173785
    ENGİN A 8191888189231
    HASAN F 8191888199772
    AHMET B 8191888188647
    OKAN K 8191888174819
    EREN B 8191888180719
    YASİN T 8191888200520
    MEVLANA Y 8191888178086
    MUHAMMED A 8191888196676
    ÖZGÜR K 8191888201663
    CÜNEYT A 8191888177656
    ALİ CAN D 8191888184594
    FATMA O 8191888181413
    MEHMET K 8191888192241
    BAHADIR Y 8191888172312

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EserKozmetik -- 10 Mart 2018; 21:56:12 >
  • Yaklaşık 2 senedir calvin klein euophoia erkek kullanıyorum buna bejzer ne önerirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu gün gelen parfümler. Ve testerlardan ilk izlenimlerim.

Moonlight İn Heaven: kokunun orjinalini bilmiyorum kör alış yapmıştım ama koku benim tarzım değil yazın kullanılacak bir koku. Şuanda pek tercih etmeyi düşünmüyorum kullanırken birkaç ay sonra tekrar şans vericem.

Nautica Voyage: orjinalinde bir şişe bitirdiğim yazlık çok güzel kokan bir parfüm herkese tavsiye ederim beğenmeyen olmayacak bir koku belkide performansını bilmiyorım tutaste de ama orjinali zaten performansı az olan bir koku tutaste en az o kadar kalır gibi benzerlik üst seviyede.

Creed milessime imperial: gayet güzel daha önce de almıştım bir sene önceydi sanırım yine aynı koku gayet güzel yaz için kullanılabilir metalik hissi olan değişik ilgi çekebilecek bir koku.

Body kouros: orjinalini çok sevdiğim ama reformülasyon sonrasında performansı çok zayıflayan bir koku tutaste için performans anlamında yorum yapmak için erken ama koku benzerliği %95 gibi diyebilirim sıcak günlerde kullanıma uygun değil hafif bir koku değil çok güzel bir koku orjinali ile de bu denli benzer olunca keyfi başka.

Testerlarda

Prive no 8: orjinalini bilmiyorım gayet kaliteli kokuyor farklı bir yapısı var 25+ yaş gibi diyebilirim .

Ve

Tobacco vanille: hayatımda bu kadar agresif bu kadar yayılımı yüksek bir parfüm kullanmadım . Daha önce orjinali denemiştim ama üzerinden hayli zaman geçti yine de aklımda kalan kokuya çok yakın kokuyor tutaste ama kullanması çok zor inanılmaz agresif bu gün denemek için bileğime bir fıs sıktım ve üstüme de milessime imperial sıkmıştım ama tobacco vanille burnuma daha çok geldi bir süre sonra kapalı ortamda olduğum için baymaya da başladı ve bileğimi yıkadım ama hala koku bileğimde çok güçlü şekilde duruyor sabah 10 da sıktığım tek fıs bileğimi yıkamış olmama rağmen 10 saattir kendini hep gösteriyor .ama kullanabilir miyim bilmiyorum . Havalar soğukken Açık alanda tek fıs boyna uygulayıp kullanmak belki olabilir. Koku güzel ama yaş istiyor , giyim istiyor

Tobacco vanille de yaşadığım duruma benzer bir durum da Chergui ile yaşamıştım o da zamanında orjinalini kullandığım bir parfüm orjinale çok yakın tutaste ve kalite gayet iyi . Aynı zamanda performansı da 3 fısla sabahtan aksama kadar aktif bir koku .

• quote:

Orijinalden alıntı: viktory..

Bu gün gelen parfümler. Ve testerlardan ilk izlenimlerim.

Moonlight İn Heaven: kokunun orjinalini bilmiyorum kör alış yapmıştım ama koku benim tarzım değil yazın kullanılacak bir koku. Şuanda pek tercih etmeyi düşünmüyorum kullanırken birkaç ay sonra tekrar şans vericem.

Nautica Voyage: orjinalinde bir şişe bitirdiğim yazlık çok güzel kokan bir parfüm herkese tavsiye ederim beğenmeyen olmayacak bir koku belkide performansını bilmiyorım tutaste de ama orjinali zaten performansı az olan bir koku tutaste en az o kadar kalır gibi benzerlik üst seviyede.

Creed milessime imperial: gayet güzel daha önce de almıştım bir sene önceydi sanırım yine aynı koku gayet güzel yaz için kullanılabilir metalik hissi olan değişik ilgi çekebilecek bir koku.

Body kouros: orjinalini çok sevdiğim ama reformülasyon sonrasında performansı çok zayıflayan bir koku tutaste için performans anlamında yorum yapmak için erken ama koku benzerliği %95 gibi diyebilirim sıcak günlerde kullanıma uygun değil hafif bir koku değil çok güzel bir koku orjinali ile de bu denli benzer olunca keyfi başka.

Testerlarda

Prive no 8: orjinalini bilmiyorım gayet kaliteli kokuyor farklı bir yapısı var 25+ yaş gibi diyebilirim .

Ve

Tobacco vanille: hayatımda bu kadar agresif bu kadar yayılımı yüksek bir parfüm kullanmadım . Daha önce orjinali denemiştim ama üzerinden hayli zaman geçti yine de aklımda kalan kokuya çok yakın kokuyor tutaste ama kullanması çok zor inanılmaz agresif bu gün denemek için bileğime bir fıs sıktım ve üstüme de milessime imperial sıkmıştım ama tobacco vanille burnuma daha çok geldi bir süre sonra kapalı ortamda olduğum için baymaya da başladı ve bileğimi yıkadım ama hala koku bileğimde çok güçlü şekilde duruyor sabah 10 da sıktığım tek fıs bileğimi yıkamış olmama rağmen 10 saattir kendini hep gösteriyor .ama kullanabilir miyim bilmiyorum . Havalar soğukken Açık alanda tek fıs boyna uygulayıp kullanmak belki olabilir. Koku güzel ama yaş istiyor , giyim istiyor

Tobacco vanille de yaşadığım duruma benzer bir durum da Chergui ile yaşamıştım o da zamanında orjinalini kullandığım bir parfüm orjinale çok yakın tutaste ve kalite gayet iyi . Aynı zamanda performansı da 3 fısla sabahtan aksama kadar aktif bir koku .

Tv ve Chergui için aylar evvel bu yorumu yapmıştım :D Kesinikle fazlasıyla agresif olmuş..Az yumuşatılsa süper olur ikisi de..ikisini de çok seviyorum ama kullanamıyorum

• viktory.. V kullanıcısına yanıt
    Tobacco and vanilie, black orchid, chergui ve christian, daha eskiden killian back to black, costume naitional homme. Birkac tane daha var kalabalik olmasin. Bu parfumler tene, kiyafete yapisan ve ayni zamanda cok farkedilir parfumler. Ilk kullananlara harika dedirtir ama bir sure sonra burnu koreltexek kadar yogun olduklarindan baska parfumler hafir gelir.

Yine de ben Eser'in listede chergui'yi zirveye yerlestirdim ciktigindan beri ve chergu muhakkak elimin altinda olmali diyorum yaz kis.

Ozellikle kisin balik sirti ve yun ceket tercih edenler icin ise tobacco and vanilie cok iyi secimdir. Gardrop surekli 2. Ana nota vanilya kokar.

Saygilarimla.

• Tv de açılıştaki meyvemsi kısım orjinalinde yok..Orjinali tütünle başlayıp çok hoş bir vanilya ile devam ediyor..O meyveli kısım törpülenip esans oranı azaltılsa harika olurdu :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 10 Mart 2018; 20:11:12 >
  • Tutaste den aldığım fakat kullanmayacağım parfümleri takas yapmak istiyorum. Yenilerini satın almak istiyorum ama ev doldu artık saklayamıyorum:) İstanbul Anadolu yakasında takaslayabiliriz. Özelden yazabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omerfarukkuru -- 10 Mart 2018; 21:17:33 >
  • Calvin klein euphoria kullanıyorum uzun zamandır buna benzer ne önerirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eser hocamdan 4 parfüm aldım geçen ay simdide yaz için bir sipariş vermeyi düşünüyorum.

Rochas man , invictus, h.b vanilya , armani code kullandım en begendigim invictus oldu sonra hugo boss vanilyalı yı beğendim, rochas ve code pek tarzıma uymadı

Suan aklımda kesinleşen armani d'aromes var

Abercrombie- Fierce Tom Ford Grey Vetiverin

Montale - Chocolate Greedy aklımda var ama yaşıma uyarmı bunlar kalıcılıkları nasıldır

Yada başka önerebileceğiniz parfümler varmı ? Yas 20 spor giyinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: GlaDiAaToR

Eser hocamdan 4 parfüm aldım geçen ay simdide yaz için bir sipariş vermeyi düşünüyorum.

Rochas man , invictus, h.b vanilya , armani code kullandım en begendigim invictus oldu sonra hugo boss vanilyalı yı beğendim, rochas ve code pek tarzıma uymadı

Suan aklımda kesinleşen armani d'aromes var

Abercrombie- Fierce Tom Ford Grey Vetiverin

Montale - Chocolate Greedy aklımda var ama yaşıma uyarmı bunlar kalıcılıkları nasıldır

Yada başka önerebileceğiniz parfümler varmı ? Yas 20 spor giyinirim.

yaşına uyar ama şoko kışlık..al seneye kullanırsın..

• GlaDiAaToR kullanıcısına yanıt
    Grey Vetiver yazın kullanılmaz sanırım.

Şuanda da kullanamıyorum ağır geldi bana.

Tabi kişiye göre değişir koku işi ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

Hocam üsküdar bana da yakın..Ümraniye de olur ama şu aralar ayağı kırdığım için evde istirahatteyim 1-2 hafta kadar :D

İnşaallah düzelince buluşuruz..size hayal edemeyeceğiniz kadar parfum getiririm denersiniz :D Beğendiklerinizi sipariş verirsiniz..

Parfum hastalığına hoşgeldiniz

Hocam geçmiş olsun.

• Tşkr ederim yürürken ayağımı kırdım :D Ah aldım heralde Kimseyi incitmemek lazım buradan bunu anlıyoruz :)

Üzdüğüm kırdığım kişiler hakkını helal etsinler

• Nautica Voyage ı ancak tam deneyebildim orjinalini kullandığım bildiğim bir koku %99 benzer diyebilirim orjinali ile. performansla ilgili daha çok kullanmak gerek birşey söylemek için . Voyage yazlık çok ferah bir koku tutaste alıp yazın fısır fısır fıslatmalık .kimseyi rahatsız edeceğini düşünmüyorum .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi viktory.. -- 11 Mart 2018; 0:12:13 >
  • kanguru_kesesi kullanıcısına yanıt
    Tam size göre bir parfüm tavsiyem var, Kinski.Çok hoş her mevsim gider 5 -6 fıs hatta 10 fısa kadar yolu var.Deneyin bayılacaksınız.

• şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hiranyagarbha -- 11 Mart 2018; 0:40:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hiranyagarbha

Tşkr ederim yürürken ayağımı kırdım :D Ah aldım heralde Kimseyi incitmemek lazım buradan bunu anlıyoruz :)

Üzdüğüm kırdığım kişiler hakkını helal etsinler

Geçmiş olsun Barış hocam, üzüldüm böyle bir durumun olmasına. Bende bir hakkın yok ama yine de helal olsun. İnşallah en kısa zamanda düzelir ayağın.

• buyukbang kullanıcısına yanıt
    Tşkr ederim murat hocam :)
    Benden yana da helal olsun

• 
Sayfa: önceki 14781479148014811482
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.