Şimdi Ara

Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mrygn , Mr_aKReP Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (7 Mobil) - 5 Masaüstü8 Mobil
53.950
Cevap
1.719
Favori
5.265.686
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Gıda, Giyim ve Aksesuar >> Açık Parfümde Orijinal Notalar.. [Tutaste] (Maximum Kalite.!)
Giriş
    618 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: moonlin10

Evet sermayeyi parfüme gömdüm diyerek ilk izlenimlerimi yazmaya devam ediyorum.

Black Afgano- Çok tuhaf güzellikte ve çok erkeksi bir koku. Marihuana böyle kokuyorsa bunun bu kadar müptelası olmasını anlıyorum. Parfümüyle etkilemeye çalışanların değil, etkileyici insanların parfümü. Benim için her gün kullanılacak bir koku değil. Kendine çok güvendiğin günlerde, ya da birisinin ağzının payını vermeye gittiğinde karşındakini önce kokunla ezmek istediğinde kullanırsın. Her parfümkoliğin dolabında bulunmalı. Bir gün lazım olur.

Costume National Homme-.Bol baharatlı kremsi çok güzel bir koku. İnsanın devamlı kendini koklayası geliyor Parfüm Merakı sitesinde yapılan yorumlarda kadınların bu parfümü beğenmediği söylenmiş. Gerçekten şaşırdım. Bu parfümü efil, efil kokuları sevenler sevmez anlarım. Tahminim bir de baharat deyince aklına sadece tuz ve karabiber gelenler, iç pilav yaptığında içine nane, tarçın ve yenibahar koymayanlar sevmez. Oldu mu ama, yazık değil mi o iç pilava.

Robert Piguet Visa- Vanilyalı odunsu kremsi bir koku. Beğendim.

Santal 33 Le Labo (tester)- Rica ediyorum öyle odun, kereste, talaş diyerek kadınları korkutmayın. Sanki doğada yürüyüş yaparken burnuna gelen kokular gibi doğal ve pudramsı bir koku. Bence kesinlikle unisex.

Serge Lutens Chergui(tester)-Şarkıda söylendiği gibi hem tanıdık hem yepyeni bir koku. Oryantal koku da ne ola diyenlere bunu koklatmak lazım. İlk sıktığımda baharatlı akide şekerlerinin hafif genzi yakan bir tadı ve kokusu var ya işte onu hissettim. Mısır çarşısında bir dükkan düşünün içinde bal, kaymak, değişik baharatlar, farklı renklerde akide şekerleri , hacı yağları satılan. O dükkana girdiğinizde muhtemelen böyle bir kokuyla karşılaşırsınız. Kör alıma asla uygun olmayan bir koku. Ben tenimde kaldıkça sevdim ama her gün kullanılacak bir koku değil. Devamlı bunu koklayınca başka kokuları algilamak zor gelebilir. Tam bir kış kokusu olduğunu eklemeliyim. Havalar soğukken kokunuz sizi ısıtabilir.

Daha da var yazılacak parfümler.

Bir kadin olarak yorumunuz icin tesekkurler sizlerin burnundan da kokulara gelen yorumlar bizim icin farkli oluyor.

Visa odunsu degil de sanki daha cok vanilya seftali armut karisimi gibi geldi acikcasi da femine geldigi icin bizim cayci kiza verdim.

Yine costume national homme u begenmeniz sasirtti beni eski tarz bir koku aslinda maskulen de baya 30 yas ustu erkekler sever de bir kadinin begenmesi sasirrti acikcasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Teğmen
    212 Mesaj

Ellerine sağlık Eser. Baştan aşağı kalite kokuyor.
    |
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    İyi günler.

Armani Si bayan parfümünü Eser Hocamdan alıp deneyen kullanan var mı? Genel internet yorumlarında çok şekerli olduğu söylenmiş ancak Midnight Fantasy ya da Lolita Lempicka gibi şekerli mi? Orjinalini test ettim, şekerli gelmedi gibi.
    |
    |

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Tümünü yarın paylaşırım arkadaşlar. :)

Çok güzel gözüküyor.

Ne zaman sipariş versem böyle gelir ürünler?

Bugün alsam böyle gelir mi Eser Hocam?

• Teğmen
    151 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: EserKozmetik

Aras ile anlaşma yolundayız. Değişebilir bakalım abi. Bu sefer de ondan şikayet gelecektir.

Black Jack Randall

Hayırlı olsun hocam güle güle kullanın :)

Abi tamamen şubelerin kabahati hangisiyle anlaşırsan anlaş hepsi sıkıntı yaşatacak. Çalıştığım ofis adresten biliyorsun zaten bir üniversite kampüsü içinde buraya taşındığımızdan beri Aras,MNG,Yurtiçi hiç birinde sorun yaşamıyorum çünkü her gün mecbur geliyorlar buraya 50-100 teknoloji firmasının olduğu bir yer olduğu için kargolarım hep sağlam ve zamanında gelmeye başladı :)
    |
    |

hayırlı işler eser hocam..sipariş geçtim.. pm gönderildi..
    |
    |
    Bahsedilenler: EserKozmetik

Evet abi. Sadece Chergui yeni sipariş vermiştim onlar Diğer şişede. geri tümü bunda.

----

GoldenApple

Ben bir çok şekerlinin yanında böyle hissediyor olabilirim ama armani she de hiç şeker tadı yok odunsu bir koku ve hafif.

-----
    |
    |
    Bahsedilenler: trakia_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör GoldenApple
    Kutu da şişede şahane duruyor

|
    |

Hocam hangi şube o sıkıntıyı yapıyor ben de Konya'dayım dün sipariş verdim de beni de yoracaklarsa ona göre ayarlayayım kendimi.
    |
    |
    _DarthVader_ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kargo sorunu şubeden kaynaklanıyor. MNG Kargo ile çok ürün geldi bana hiçbir sorunla karşılaşmadım en geç 2 gün içinde elimde oluyor ürünler.Bu arada Creed Aventus dün elime ulaştı gerçekten dedikleri kadar güzelmiş kokusu Hermes'den daha çok beğendim valla :)
    |
    |

Orijinalden alıntı: PesimistOrkestra

Hocam hangi şube o sıkıntıyı yapıyor ben de Konya'dayım dün sipariş verdim de beni de yoracaklarsa ona göre ayarlayayım kendimi.

Bosna şube hocam

|
    |
    Yaş21Havalar soğuk gidiyor biraz aldıklarım diyorum ki yazlık Royal vintage ve creed git en sevdiğim 2 koku oldu. Böyle günler için bu doğrultuda neler önerebilirsiniz. Erosuda beğenmiştim ama yapay felan diye çok yoeum okudum ne dersiniz

Xeryus rouge

Ch man prive :

|
    |
    ozzylc kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

Türkiye'nin Şövale, Tuval fiyat satış sitesi Şövale, Tuval
    kampanyalı ürünlerde indiriml
  • Teğmen
    196 Mesaj

Erkek

Acqua Di Parma - Fico di Amalfi

Abercrombie & Fitch - Fierce

Dior - Sauvage [SVG]

Bayan Versace - Bright Crystal

Eser kardeşim kargoyu aldım geldim. Sen bana kötü tester yolla kardeşim olmuyor böyle :) Le Labo - Santal 33 ve Dolce & Gabbana - The ONE yollamışsın onlar nasıl efsane kokular :)

Aber ilk sıkıldığında basit koku gibi ama 1 saat sonra o kadar güzel kokuyor ki tavsiyen için teşekkür ediyorum.

Sauvage ise ilk alkol kokusu geldi :) Şuan 1 saat oldu bildiğin kalite kokuyor. Gözünüzde şöyle canlansın spor pahalı arabadan inmiş üstünde spor kaliteli kıyafet olan erkek ve ondan gelen efsane koku :) MatadoriaTR dostuma tavsiyesi için teşekkürlerimi iletiyorum.

Bayan kokusu ise annem için almıştım victoria secret bombshell gibi çok hafif koku . Eser hocam teşekkürler ama dediğim gibi bana güzel tester yollama :)

|
    |
    Bahsedilenler: EserKozmetik , MatadoriaTR

• Çavuş
    45 Mesaj

Hocam havale yaptıktan sonra havale yaptığımız hesabahttp://eser.hesapno.com/ buradan ödeme bildirimi yapıp size istediğimiz ürünleri pm mi atıyoruz ?
    |
    |
    Bahsedilenler: EserKozmetik
    |
    |

Bildirim ile uğraşmayın hocam. Direk özel mesaj atabilirsiniz.

---

_DarthVader_

Parfüm beğenmek kolay iş değil. Sevdiklerin denk geldiyse ne mutlu hocam. Notunu al geç, ihtiyacın olduğunda düşünmezsin :)
    |
    |
    Bahsedilenler: _DarthVader_ , Eloist kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aras kargo problem, aşağıdaki konuda da yazmıştım.
    En son siparişimdehttps://forum.donanimhaber.com/aras-kargo-rezaleti--123663766#123672801

İstanbul Zeytinburnu'daki firmadan verdiğim sipariş, İstanbul içerisinde bir kaç tur attıktan 12 gün sonra satıcıya geri döndü.

Nedeni adresin hatalı olması! Firmaya soruyorum, adresi doğru söylüyor. Bu olay bir kaç defa başıma geldi.

Geçenlerde Hatay'dan sipariş vermek istedim. Son aşamada Aras kargo olduğunu görünce firmayı aradım. Alternatif kargo seçeneği olup olmadığını sordum. Gönderemeyiz deyince siparişi iptal ettim. Satıcı bugüne kadar hiç sorun yaşanmadı dedi. Ama benim Aras Kargo ile olan siparişlerim hep sorunlu oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tek_Türk -- 17 Mart 2017; 21:48:40 >
    |
    |
    EserKozmetik kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
192.168.1.1
Media Sözlük
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
2,823
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.