Şimdi Ara

Açık Öğretim Lisesi Rehberi [ANA KONU] (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.449
Cevap
23
Favori
57.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HIGHER

Giriş belgesi gözükmüyor şu anda?
    Sınav giriş belgesi olmadan girilebilir miyiz sınava?
  • sonuçlar açıklandı dil anlatımlar tamam 1 ders kalmış 203 kredi var ama sanırım daha ders çıkartacaklar bana
  • sınava hiç çalışmadım bütün dersleri geçmişim bana kolay geldi biraz
  • para yatırdıktan kaç saat sonra aktif olur
  • parayı yatırdıysan bugun seçimini yapabilirsin pazart4esi kitaplarını alırsın
  • KPSS sınavına girmek istersem (kendimi ölçmek için) hanigisine başvuru yapmam lazım? ''KPSS Ortaöğretim/Ön Lisans'' mı? Açık lise bitmek üzere 2 sınav kaldı

Kamu Personel Seçme Sınavı (KPSS) Lisans 22 Temmuz’da düzenlenecek. Adaylar bu sınav için 10-21 Mayıs tarihleri arasında başvuruda bulunabilecek

2018-KPSS Ortaöğretim/Ön Lisans (Ortaöğretim Düzeyi) Ekim 2018 / Ağustos 2018

Ortaöğretim KPSS 7 Ekim 2018 tarihinde düzenlenecek. Sınav için başvurular 3-19 Temmuz tarihleri arasında alınacak.
  • bu meb tam bir kanser ya. bugün açıklanması gereken sınav yerleri açıklanmamış yine :D
  • Fushen F kullanıcısına yanıt
    şaşırmadık
  • sonuçlar açıklanmış mezuniyet incelemesinde olan öğrenci olarak gözüküyorum bilgilerdede mezuniyet tarihiyle diploma notu (73,24) yazmakta sizce tamamen bitti mi şimdi ? 3 senedir okuyoruz kredi 227
  • bugün itibariyle aol den mezun olduğum kesinleşti ama diploma yok elde askerliği tecil için tekrar gitmeli miyim ? öğrenciliği sona erdiği 2 ay içersinde yazıyor ama gidince diploma falan isterler mi yoksa sistemden görünür mü ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi B-2 Spirit -- 3 Ağustos 2018; 19:4:37 >
  • Merhaba,birkaç sorum var.Ben düz lise mezunuyum mesleki açık öğretime lisesine yazılabilir miyim?
    ikincisi;Buradan mezun olduğumda düz lisedeki obp mi yoksa mesleki aöldeki puanım mı geçerli olur.Kayıt olmamın sebebi de okul puanımın aşırı derecede düşük olması bu benı çok rahatsız ediyor ve unıversite sınavında çok geriye atıyor 3-4 yıl sonra başka bır unıversıte okumak ıstersem ıyı bır puanımın olması için mesleki aöle yazılmayı düşünüyorum bu mümkün mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: B-2 Spirit

bugün itibariyle aol den mezun olduğum kesinleşti ama diploma yok elde askerliği tecil için tekrar gitmeli miyim ? öğrenciliği sona erdiği 2 ay içersinde yazıyor ama gidince diploma falan isterler mi yoksa sistemden görünür mü ?
    lise mezunları için 3 yıl askerlik tecil hakkı varmış bu 21 yaşında mezun olan biri içinde geçerli mi ? işin kötüsü en son 2017 ocakta tecil ettirdim kaçak gözüküyorum. 2018 ocakta tecil bitti 7 ay geçti. tecil etmeye gitsem sorun olur mu ki
  • afacanlouiee kullanıcısına yanıt
    bende aynı durumda GBTde yakalandım sağolsun Memur arkadaş tutanak tutmadı GBTde yakalanırsan Para cezası ödersin askerlik şubesine gidip tecil ettir diplomayla bir sıkıntı olmaz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • merhaba arkadaşlar benim sadece lise son okuyup bitircem yardımcı olursanız sevinirim açıktan okuyucam lise sonu öğrenci duruumm aktif ders seçimi yapamıyorum ve giriş yaptıktan sonra şifreyi değiştirmem mi lazım hani zorundamıyım ?
    2. bu açık lise ne zaman başlıyor ilk kayıtımı yaptırdım bu arada sınava da para verdim kayıt param gözüküyor ücret sekmesinde ama sınav param gözükmüyor yani bi tane sbs sınıvaı gözüküyo o da 5 yıl önce o değil diye tahmin ediyorum
    ne zaman başlıyor bu okul ? ben bu arada rastgele bi okula yani çok proğramlı liseye gittim müdürle konuştuk öyle yani paraları bankaya yatırıp dekontuyla verdim ne zaman başlıcam bu okula hala ses yok yardım edermisin ?
  • Ele7en yardım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogukande

merhaba arkadaşlar benim sadece lise son okuyup bitircem yardımcı olursanız sevinirim açıktan okuyucam lise sonu öğrenci duruumm aktif ders seçimi yapamıyorum ve giriş yaptıktan sonra şifreyi değiştirmem mi lazım hani zorundamıyım ?
    2. bu açık lise ne zaman başlıyor ilk kayıtımı yaptırdım bu arada sınava da para verdim kayıt param gözüküyor ücret sekmesinde ama sınav param gözükmüyor yani bi tane sbs sınıvaı gözüküyo o da 5 yıl önce o değil diye tahmin ediyorum
    ne zaman başlıyor bu okul ? ben bu arada rastgele bi okula yani çok proğramlı liseye gittim müdürle konuştuk öyle yani paraları bankaya yatırıp dekontuyla verdim ne zaman başlıcam bu okula hala ses yok yardım edermisin ?
    en yakın birime gitip bilgi alırsanız iyi olacaktır. okul olabilir veya halk eğitim evi tarzı

• ben 21 yaşındayım lise 4 geçtim bu sene sağlık sıkıntıklarım yüzünden okulu bırakıp dışarıdan sınavlara girmeyi düşünüyorum daha kaydı yaptırmadım mevcut kredim 152
    sorum şu okulu bırakıp dışarıdan sınavlara girmem benim kredi ve tecil durumumu etkilermi?
  • EK sınava girecek olan normal sınava giremiyor mu Kayıt yenileme yapıp?
  • 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.