Şimdi Ara

((( ACİİLLLLL YARDIMMM-----HEELLP)))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşalr 1 hafta içinde çarım 5 kez soyuldu..Harddiski dğeiştiğim format attıgım halde bu nasıl oluyo anladım.günde en az 200m aktarıyom e ertesi gün girdiğimde sadece para edicek şeyler alınıyor.bankadaki eliksirler vs vs duruyo sizce bunun sebebi nedir ve nasıl önlem alıcam lütfen yardımlarınızı bekliyorum

• Aynı hesap altında oluyorsa tüm bunlar ve hesabın şifresi biliniyorsa başkaları tarafından normaldir diyeceğim.Farklı hesaplar altında aynı şeyler oluyorsa anormal bir durum yorum yapmak zor.Alışveriş yaptığın sitelerden olma ihtimali var.
    Şunca sene oynarım ama böyle bir durum hiç yaşamadım...
    Tecrübe sahibi arkadaşlar size yardımcı olacaktır.Ama teknik olarak bilgisayarından bir kusur yok bu kullanıcı hesabının çok kişi tarafından bilinmesinden kaynaklı gözüküyor.Yok böyle bir şey dersen düşün bir derim.
    Yapacakların;
    Sağlam bir virüs koruma ve spyware kullnamanı öneririm.Cafelerden oynuyorsunuz oralarda sorun olabilir.
  • sadece benm bilgisayarımdan giriyorum ve aldıgım m wb şeyleri ilk önce başka bi çara başka bir bilgisayara ve o başka bilgisayardan benim kendi bilgisayarımdaki çarıma aktarıyorum.evet çok anormal bi durum.kafayı sıyırıcam.3 günde bir format atıyorum ve 2 kerede harddiski değiştirdim bu nasıl oluyo:(:(:(
  • 1 hafta içinde 5 çarınmı soyuldu kaç lwldı bu çarlar
  • yanındaki arkadasın fln warsa onlar soyuyo olablilir burda tecrübe konusuo
  • loader kullanıyosun yada şifreni biri biliyor
  • Loader Yada Online Games Virüsünden Kaynaklanabilir..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.