Şimdi Ara

Acer Wireles Çekim Sorunu Acil!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
591
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba direk konuya giricem ve sonuna kadar okursanız gercekten sevinirim..
    acer marka laptopum var alalı bir yıl oldu modelide
    acer 5750g i3 2330m 320 gb wd hdd nvidia gt 520m 1gb ekran kartı 3 gb ddr3 ram
    broadcom da wireles kartı var üzerinde cihazın ve karşı komsudan ınternetı zor bela alıyorum dangılsız kullanamıyorum ama kuzenimde grundig pentium laptop var nerdeyse full çekiyor
    grundig 36 48 db arası çekerken aynı yerde aynı noktada benim acer 2 veya 11 db arası zor bela bağlanıyor.
    ve cihazımı bu nedenle servise yolladım adamın bana dediği ikinci kattan bağlanıyorum şuan youtubeden hd video izliyorum diyor..bu kronik bir nedenmidir yoksa servis salladımı beni? acil yardım lütfen yoksa bilgisayarı elden çıkarcam çokda performanslı cihaz ama gıcık etti beni..

• wireless driverını güncellediniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: golkipir

wireless driverını güncellediniz mi?

aklıma gelebılcek herseyı denedım..drıverler komple guncel...drıver sorunu yok cıhazda butun ayarları maksımum güç yaparakda herseyı denedım yok..karşı komşuyu geç balkonda bulunan modemıme bıle bazen 48 mb le baglanıyor 54 le baglancagı yerde.arada 2 metre yok yanı..abartmıyorumda...
  • quote:

Orijinalden alıntı: samed61

quote:

Orijinalden alıntı: golkipir

wireless driverını güncellediniz mi?

aklıma gelebılcek herseyı denedım..drıverler komple guncel...drıver sorunu yok cıhazda butun ayarları maksımum güç yaparakda herseyı denedım yok..karşı komşuyu geç balkonda bulunan modemıme bıle bazen 48 mb le baglanıyor 54 le baglancagı yerde.arada 2 metre yok yanı..abartmıyorumda...

wireless adaptör ile deneme imkanın varsa bi de öyle dene bence
  • Wireless kartlarınız kuzeninin bilgisayarı ile farklı olabilir. Bu durumu yadırgamamalısınız.

Evet, servisteki arkadaş 2. kattan bağlanıp HD video izleyebilir. Burada sizinle arasındaki fark bina duvarlarının daha ince veya farklı bir malzemeden yapılmış olup güç dalgasını fazlasıyla bozmadığından olabilir.

Velhasıl bu tarz durumlar için size usb wireless adaptör önerebilirim. TP-Link hem kaliteli hem de bir o kadar ucuz harika ürünlere sahip (bende kullandığım için bunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliyorum). Örneğin Tp-link TL-WN722n tüm sokakta ki wireless modemleri görüyor (biraz mü-bala yapmış olabilirim ama işini fazlası ile göreceğine eminim ) Fiyatı da Gold'da 23 lira falan.

Şiddetle öneririm!
  • quote:

Orijinalden alıntı: punkerland

Wireless kartlarınız kuzeninin bilgisayarı ile farklı olabilir. Bu durumu yadırgamamalısınız.

Evet, servisteki arkadaş 2. kattan bağlanıp HD video izleyebilir. Burada sizinle arasındaki fark bina duvarlarının daha ince veya farklı bir malzemeden yapılmış olup güç dalgasını fazlasıyla bozmadığından olabilir.

Velhasıl bu tarz durumlar için size usb wireless adaptör önerebilirim. TP-Link hem kaliteli hem de bir o kadar ucuz harika ürünlere sahip (bende kullandığım için bunu gönül rahatlığı ile söyleyebiliyorum). Örneğin Tp-link TL-WN722n tüm sokakta ki wireless modemleri görüyor (biraz mü-bala yapmış olabilirim ama işini fazlası ile göreceğine eminim ) Fiyatı da Gold'da 23 lira falan.

Şiddetle öneririm!

wireles adaptör kullanıyorum zaten suan kınamaz su 1 km menzılı olanlardan sıkıntı olmuyor ama ben harıcı parca kullanmak ıstemıyorum ve nedenını merak edıyorum nıye zayıf dıye bılgısayarın ekranını oynatınca bıraz kendıne gelıyor sonra bıdaha gıdıyor ama anten yada kart probemı var onu cozumleyemedım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.