Şimdi Ara

Acer V3-571G-736B8G50MAII NOTEBOOK İNCELEME (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
132
Cevap
1
Favori
42.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • windows derecelendirme de bende grafikler 5.9 gösteriyor. günlcelleme de yaptım ama 6.7 olmuyor. yapmam gereken ek bir ayar var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: unnamedist

windows derecelendirme de bende grafikler 5.9 gösteriyor. günlcelleme de yaptım ama 6.7 olmuyor. yapmam gereken ek bir ayar var mı?

Sizde gt640 mı var ? Normal masaüstü intel hd 4000 kullanarak alınmış sonuç olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: genckutahyali

quote:

Orijinalden alıntı: unnamedist

windows derecelendirme de bende grafikler 5.9 gösteriyor. günlcelleme de yaptım ama 6.7 olmuyor. yapmam gereken ek bir ayar var mı?

Sizde gt640 mı var ? Normal masaüstü intel hd 4000 kullanarak alınmış sonuç olabilir.

evet gt640 var. aynen hd 4000 kullanarak alınmış sonuç. bunu nasıl değiştireceğim. ekran hd 4000 i devre dışı bırakıp tekrar derecelendiriyorum ama bir şey farketmiyor. bunu nasıl düzeltebilirm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unnamedist -- 20 Haziran 2013; 12:03:40 >
  • unnamedist U kullanıcısına yanıt
    Nvidia denetim masasından 3d ayarlar bölümünden kart seçeneklerini harici olarak ayrladınız mı? Windows puanını takmayın oyunlarda performans veriyor mu ona bakın.Sistemi test etmek istiyorsanız 3dmark testlerini kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengaver53

Nvidia denetim masasından 3d ayarlar bölümünden kart seçeneklerini harici olarak ayrladınız mı? Windows puanını takmayın oyunlarda performans veriyor mu ona bakın.Sistemi test etmek istiyorsanız 3dmark testlerini kullanın.

oradaki puanların pek bir önemi yok bende biliyorum. sadece uyuz oldum :D
  • bios u güncelleyen varmı arkadaşlar?
  • Arkadaşlar merhaba. 27 Mayıs 2013 tarihin de acer laptop satın aldım. win 8 64 bit sinle language olarak geldi. Sıfırlama işlemi yapmak durumunda kaldım. Akşam başladı, sabah olunca ekran da kurtarma bölüntüsü yok diyor du. Ben de win 7 64 bit ultimate sp 1 kurdum. (Diski birleştirdim. Tekrar böldüm formatladım. )

Benim sorum servise versem kendim format attığım için garanti kapsamı dışında olarak mı işlem görür? Eğer garanti kapsamında kalıyorsa servis te tekrar win 8 kurdurucam.

Yardımlarınız için şimdi den teşekkür ederim.

Ürün Kodu V3-571G-736B161TMAII

ACER V3-571G NOTEBOOK CORE İ7-2.40GHZ- 16 GB- 1TB- 15.6- 4GB-Win 8
  • teşekkürler arkadaşlar
  • Arkadaşlar tekrar konu açmak istemedim. şimdilerde elecktroworld.de bu ürünün 730m ekran kartlısı var.
    kullanan var mı ? ben almayı düşünüyorum bilgilendirirseniz sevinirim. teşekkürler
  • Bendeki ürün i7 16 Gb Ram 740 M ekran kartı olanı zamanında vatan da 1900 TL gibi de ucuz bir rakama satın aldım .. yaklaşık 20 aydır da kullanıyorum

Ben basit bir kullanıcıyım öyle biostu şuydu buydu anlamam temiz kullanırım
    bir kaç izlenim verebilirim

Şimdiye kadar hiç formatlamadım. 2-3 ayda bir virüs taraması yaparım biter gider
    Yaz ayında laptopu temizlettirdim macunu yenilendi şimdi gene tertemiz sessiz çalışıyor tık etmedi yani inşallah da etmez

Oyun performanslarına gelince

BF 4 gibi bir oyunu HİGH da çok rahat bir şekilde kasmadan oynuyorum. Burda ekran kartından ziyade tabi işlemcinin de avantajı büyük
    Onun dışında League of Legends oyunu 150 fps ile oynanıyor.
    Fifa 2014 gene sorunsuz bir şekilde takılmadan oynadım
    Cod 4te gene FPS sıkıntısı yoktu hiç
    Çok fazla oyun deneme fırsatım olmadı yalnız War Z diye bir oyun var ki inanılmaz berbat bir alt yapısı var sadece bu oyunda gerçekten çok sıkıntı yaşıyorum oyun genelinde zaten fps ile ilgili müthiş bir sorun var gene de 30 fps falan alıyor sanırım:)

Klavyesindeki Ü tuşu sadece geldiğinden beri arada çıkıyor ... İyiki ü tuşu sorunsuz basıyoruz gene sıkıntı yok ama:)

Şu an piyasa değeri ne kadar bilmiyorum sanırım 2500-2600 civarlarında olsa gerek ama Acer diğerlerine göre daha ucuz Kullanabilirsiniz sonuçta herşey kullanıcıda bitiyor . Pişman olmazsınız derim
  • Beyler biliyorum hortlatıyorum ama yardım lazım.
    Windows 10'a geçirirken hata verdi ve ISO dosyası ile kurmak zorunda kaldım.
    Tüm Acer programları gitti ve nasıl yükleyeceğimi bilmiyorum.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.