Şimdi Ara

ACER Swift 3 SF315-52G/i5-8250U/4GB/256GB SSD/MX150/IPS 4099 TL + 75 Chip (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
2.206
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Bir kaç gün gün önce sf315 konusunda fps düşüşleri ile ilgili çözüm bulunmuştu sanıyorum. Bir arkadaş ekran kartının max termal limitinin 65 dereceye ayarlı olduğunu bu dereceye ulaşınca fps düşüşleri yaşandığını söylemişti. Bazı programlarla limiti daha yukarıya çıkarınca sorun çözülüyormuş siz bunu denediniz mi acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gayet iyi cihaz fakat 2020 deki yeni çıkan yazılımlar ve oyunlar da sizi üzebilir. onun dışında hiçbir sıkıntısı yok.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MaXiLoPeZ kullanıcısına yanıt
    fps düşüşü işlemciden kaynaklanıyor. cpu 72 üstüne çıkınca ghzyi düşürüyor. gpu 63-65 üstünü görmedi daha.

• sadece kasanın altı plastik ve her yer metal. saat kullanıyorsanız klavyeyle yazı yazarken touchpad ve yanlarını çizebilirsiniz. bu yüzden saatimi hep çıkartıyorum. bios da sadece uefi seçili. legacy kaldırılmış bunun dışında fazla bir seçenek yok biosda. sizi üzebilir ileri de... umarım modlanmış bios çıkar.

• StalkerReborn kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için sağolun.Ben Türkiye ye gelirse Lenovo'nun (IdeaPad 5 15 AMD ) modelini bekliyorum.Yurt dışı testlerde çok övmüşler.https://www.youtube.com/watch?v=3jf7itO2YKg&app=desktop

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ne alalım şimdi??
    ürünün altı plastik değil metal sizde farklı model vardır belki tek plastik olan yer acer yazan ekran çerçevesi

• 8 GB ramli olanı mevcut aynı cihazin, 2019 Mayıs faturalı bir kaç ay kullandım memnundum. Tavsiye edilir. Ayrıca ihtiyaç fazlası su an benim için. isteyenle anlasabilriz.

• epphesus kullanıcısına yanıt
    Kaca veriyorsunuz?

• aynı ürün var. şimdi size bir soru. alt kapağı açıp ram upgrade yapılıyor. peki kapak klipsli ve vidalı. klipsler nasıl açılacak? bükülünce penseyle mi düzelteceksiniz veya kapağın plastik olarak üretilmesi mi uygun?

• quote:

Orijinalden alıntı: techsen32

Veya 500 tl fazla verip ssd+ramı katlamakhttps://www.hepsiburada.com/lenovo-ideapad-s145-15ikb-intel-core-i5-8250u-8gb-512gb-ssd-mx110-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-81vd0070tx-p-HBV00000SBBBX?magaza=Hepsiburada&wt_gl=cpc.6802.shop.elk.it-ssc&gclid=EAIaIQobChMIqJCqgdPJ6QIVa4BQBh2lQQxwEAQYASABEgKgtvD_BwE
    Bu en mantıklısı bence
    Biri lenovonun içine her türlü işlemci koyduğu, alt kategoride ,yarı plastik kasalı, tn panel ve düşük ekran kartlı laptopu.
    Diğeri Acer in full alüminyum kasali, ips panel, kalvye ışıklandırmalı, 10 saat batarya süreli, mx150 ekran kartlı ultrabook tarzı modeli. Ve Türkiye'de yurtdışından daha ucuza satılıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: StalkerReborn

aynı ürün var. şimdi size bir soru. alt kapağı açıp ram upgrade yapılıyor. peki kapak klipsli ve vidalı. klipsler nasıl açılacak? bükülünce penseyle mi düzelteceksiniz veya kapağın plastik olarak üretilmesi mi uygun?
    Servis ücretsiz ram takıyor. Kendiniz takarsanız garanti dışı kalma ihtimali var. Ram takmak basit ama arka kapağı dikkatli çıkarmanız gerekiyor.

• burrock B kullanıcısına yanıt
    hangi marka ram kaça nereden aldınız. kim nasıl taktı. çok soru oldu kusura bakmayın.. bende ram takmak istiyorum

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    evet. kendim ram ve hdd taktım.https://imgur.com/gallery/2TC9m9N

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi StalkerReborn -- 24 Mayıs 2020; 6:39:53 >
    hocam ram taktırma işini servise yaptırmıştım ben pc yi sattim hp gaming aldım ama kasadan çok memnundum alt kapak kesinlikle metaldi sizin ürün yeni diye belki plastik cevirdiler kolay tamir olsun diye belki bilemiyorum

benim boşta 5 dakika çalışsın 60 bandında oluyor zaten oyunnoynarken 95-100 derecebuna ne yapabilirim

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.