Şimdi Ara

Acer Swift 3 SF314-56 30U1 Ana Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
8
Favori
9.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: seran

Klavye arkadan aydınlatmalı.

Acer Swift 3 SF314-56 Intel Core i3 8145U 4GB 128GB SSD Freedos 14" FHD Taşınabilir Bilgisayar NX.H4EEY.001 https://www.hepsiburada.com/acer-swift-3-sf314-56-intel-core-i3-8145u-4gb-128gb-ssd-freedos-14-fhd-tasinabilir-bilgisayar-nx-h4eey-001-p-HBV00000OLAWT?magaza=Hepsiburada

Efsane cumada hepsiburada üzerinden alındı.
    Indirimli şekilde kaç liraya aldınız?
    Depolama sorunu yaşıyor musunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: bezgin09

Indirimli şekilde kaç liraya aldınız?
    Depolama sorunu yaşıyor musunuz

Alıntıları Göster
    2300tl aldık hocam. Ben ofis, pdf odaklı kullandığım için yetiyor. Depolamayı, sizin kullanımınıza göre değerlendirmek gerekir.
  • quote:

2300tl aldık hocam. Ben ofis, pdf odaklı kullandığım için yetiyor. Depolamayı, sizin kullanımınıza göre değerlendirmek gerekir.

Alıntıları Göster
    Teşekkürler.
    Memnun musunuz? Ekstra ram ssd takacak mısınız?

• Bu cihazın windows 10 yüklü versiyonu mediamarkt.comda 2900, alacak arkadaşların bilgisi olsun.
  • bezgin09 B kullanıcısına yanıt
    Bilgisayardan, şükür, çok memnunum. Ama kesinlikle ram takviyesi şart. Şu kargoların hengamesi bitsin. Ram’i kendim alıp göndereceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Alıntıları Göster
    Şu an 3500 tl . Yanı pahalı. Beklemek lazım veya başka pc bakmak lazım. Öneriniz olursa sevinirim

• arkadaslar laptopa hiç driver kurmadım. D klasöründe var sanırım. su an için bir sorunlada karsılasmadım. Kurmak gerekli mi acaba?
  • BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt
    Bende gerekti hocam, yoksa performans biraz zayıf kaldı ve ses vs çalışmadı.

Edit: İmla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warbow07 -- 10 Aralık 2019; 15:13:14 >
  • Bilgisayar da bazen ekranın kapanıp hemen geldiği oluyor mu? Özellikle elinize aldiginizda. Daha önce kullandığım lenovoda da oluyordu. Yine başıma geliyor sanırım.

Bende olmuyor hocam. Bu arada bende driverler için ekstra kurulum yapmadan kullanıyorum.

• Bilgisayarı fişe takınca metal akşamda bir elektriklenme oluyor. Topraklamasız priz sebep olabilir mi acaba!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi seran -- 13 Aralık 2019; 11:34:16 >
  • seran kullanıcısına yanıt
    kasa metal olunca yüklenme oluyor galiba.
  • Arkadaşlar D sürücüsünde yaklaşık 4 GB'lık sürücüler için ayrılmış bir alan gözüküyor. Bu çok gerekli bir şey midir? Windows 10 zaten sürücüleri kendisi bulup yüklüyor ya da aygıt yöneticisinden güncellenebiliyor.

Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz üzere 3. bir bölüm oluşturulmuş. Siz format atarken burayı komple biçimlendirdiniz mi? Nasıl yapacağıma emin olamadım. Hepsini silsem bir sıkıntı çıkar mı diye korkuyorum.

Acer Swift 3 SF314-56 30U1 Ana Konu

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Arkadaşlar D sürücüsünde yaklaşık 4 GB'lık sürücüler için ayrılmış bir alan gözüküyor. Bu çok gerekli bir şey midir? Windows 10 zaten sürücüleri kendisi bulup yüklüyor ya da aygıt yöneticisinden güncellenebiliyor.

Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz üzere 3. bir bölüm oluşturulmuş. Siz format atarken burayı komple biçimlendirdiniz mi? Nasıl yapacağıma emin olamadım. Hepsini silsem bir sıkıntı çıkar mı diye korkuyorum.

hocam orası standart D: sürücüsü. windowsu C: ye kuruyorsunuz zaten. D:ye dokunmanıza gerek yok. Orada laptopa yuklenmesi gereken driverlar var.Bence silmek yerine herhangi bir flash a atabilirsiniz. Sonra gerekli olabilir.Daha sonra disk birleştirme ile 4 gb ı C:ye ekleyebilirsiniz.

• Bu arada laptopdan cok memnun kaldım. dun 11 saat kullandım.internet,telegram vs derken 11 saat acık kaldı laptop. %30 da hala batarya. özellikle ekranın %20 lerde dahi iyi bir aydınlatma vermesinın buna etkisi buyuk.
    Sanırım tek sorunu, bilgisayarı şarja takınca, metal kısımda bir elektriklenme oluyor.

Geri kalan her durumda; şarj, ekran, hafiflik, çok iyi.

• quote:

Sanırım tek sorunu, bilgisayarı şarja takınca, metal kısımda bir elektriklenme oluyor.

Geri kalan her durumda; şarj, ekran, hafiflik, çok iyi.
    batarya sagligi için, bataryası uzun giden bu tip cihazları sarjda kullanmam. Bu elektrik kacagı diger swiftlerde de var. Bugun denemek için 15 dakika sarjda kullandım. Elektrikleme olmadı bende. Prizde topraklama olmasına dikkat edin.
    Ram siparişi verdim, gelince servise göndereceğim. Bu durumdan bahsedeceğimi bakalım ne diyecekler.

• quote:

Ram siparişi verdim, gelince servise göndereceğim. Bu durumdan bahsedeceğimi bakalım ne diyecekler.
    Merakla bekliyoruz. AldığıniZ Ramin linki var mı?

https://urun.n11.com/bellek-ram/crucial-ddr4-8gb-2400mhz-basic-notebook-ram-cl17-cb8gs2400-12vo-P370378794

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.