Şimdi Ara

Acer Swift 3(SF314-41) Uzun Dönem İnceleme (3500U-8GB DDR4-256GB M.2. SSD-FHD IPS) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
3
Favori
1.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: nightsniffer

Vallahi Huawei Matebook D'nin şarjı ile denedim şarj olmadı hocam. Bluetooth ile alakalı öyle bir sorun yaşamadım. Bluetooth kulaklık takılıyken çok kez video, dizi, film izledim ve telekonferans yaptım hiçbirinde sorun yaşamadım...
    tesekkür ederim hocam
  • Bu arada Acer Quick Access programında sessiz mod ile fan sesi azaltilabiliyor zannediyorum, detaylı denemedim inceleyebilirsiniz.
    Acer Swift 3(SF314-41) Uzun Dönem İnceleme (3500U-8GB DDR4-256GB M.2. SSD-FHD IPS)
  • hftblgc kullanıcısına yanıt
    Benim quick access ekranında böyle bir seçenek yok, başka herhangi bir ayar yaptınız mı acaba daha iyi çalışması için vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artles

Benim quick access ekranında böyle bir seçenek yok, başka herhangi bir ayar yaptınız mı acaba daha iyi çalışması için vs
    modelden modele degisebilir mi, amd ryzen 5 3500u 8gb ramli olan model benim ki. Bir de quick access programınız guncel olmayabilir, guncellemeye calisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zapiekankarz kullanıcısına yanıt
    540x olan versiyonda da boş ram slotu var mı?

• kozmoslu kullanıcısına yanıt
    Evet, 4 GB bütünleşik ram ve bir de boş slot var..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Zapiekankarz kullanıcısına yanıt
    Hocam açık mavi rengi rahatsız ediyor mu seni ya :D her an alabilirim zor tutuyorum kendimi

• kozmoslu kullanıcısına yanıt
    yok valla gayet hoş, hem bir nevi özel oluyor yani. Her yer siyah, gri vs laptop dolu malum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zapiekankarz -- 9 Mayıs 2020; 16:26:34 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.